Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 2007-2009 בתקציב 10 אלף שקל

yedidya159
שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשמוע את דעתכם על יונדאי גטס שנתונים 2007/8/9 האם משתלם לקנות רכב כזה (סביב ה10 אלף) כדי שיחזיק שנתיים - שלוש בשקט ?

יש איזה תקלות שאמורות לצוץ אחרי תקופת זמן כזאת על הכביש ? אולי בדגם הספציפי הזה יש משהו או שזה דווקא דגם מומלץ ?

והאם יש הבדל מהבחינה הזאת בין הידני לאוטומט

נ.ב מה הסיפור של רמות הגימור שם gli וכו׳

בכללי השימוש שלי יהיה :

נסיעות עירוניות ובינעירוניות במשך יומיים בשבוע ושאר הזמן הרכב ישב בחנייה (200 קמ לשבוע בערך)

תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב ישן יכול להתקלקל. זה משהו שאתה צריך לקחת בחשבון. הגטס אומרים עליה שהיא אמינה אבל שוב, זה תלוי מאוד איך טיפלו ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ה GLF בייתי מבחינה בטיחותית, יש רק כרית אויר אחת, בדגמים מעל יש יותר, לא זוכר בדיוק כמה.

לא ידוע על בעיות מיוחדות עם הרכב הנ"ל, עדיף לרכוש אחת עם היסטוריית טיפולים. כך בחשבון שהרכב כבר ותיק יחסית וגם אם המנוע והגיר יהיו אמינים יכול להיות עוד בלאי מסביב.

אחד ממנהלי הפורום פרסם לפני משהו כמו חודשיים בפורום הכללי פוסט המשווה בין הגטס לסיריון עם המון מידע, ממליץ לך לעבור עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סיריון עדיפה כיום עם המחירי שוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5756936

זה סוג של "מבחן השוואתי" בין גטס לסיריון כולל הרבה מידע נוסף.

ידני תמיד מומלץ יותר ברכב משומש, כל עוד אתה מוכן ואוהב לנהוג על ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים 2004-6 עד מתיחת הפנים באמצע 2006 היה הרכב משודך למנוע 1350 שמ"ק שגם שתה דלק וגם לא היה בטיחותי.

באמצע 2006 היתה מתיחת פנים למנוע מעט יותר חסכוני ורכב טיפה יותר אמין (היו הרבה מאוד בעיות בוצה ברכבים הראשונים באלו שבילו בציי הרכב).

היה לי רכב כזה משנת 2006 שנקנה מהשכרה דגם GLF עם מנוע 1600 - סביר ולא יותר- אבזור בטיחותי נמוך,רכב לא הכי חסכוני (שתה לא פחות מכל משפחתית אחרת שהיתה לי לפניו אבל זה לא דומה למה שאתה מחפש .

במהלך 2007 נהגתי ברכב חלופי על אחת כזו ברמת גימור GLI עם מנוע 1400- הרכב לא ספורט אבל חביב.

משתי המכוניות יצאתי עם כאבי גב במיוחד לאחר נסיעות ארוכות ואפילו רכבים יפניים שהיו לי לפניו הטיבו איתי יותר.

סה"כ תחבורה זולה וטובה בתנאי שהרכב טופל, כדאי לחפש אחת שלא היתה בציי הרכב לשעבר (ליסינג/השכרה) ורצוי מאוד אחת שטופלה.

דייהטסו סיריון רכב יותר זריז,יותר חסכוני,עם מנוע מעט יותר צנום והגיע מבחינת אבזור בטיחותי כמו הגטס עם 4 כריות אוויר לפחות משנתון 2007.

לאח שלי הקטן יש סיריון ואם הבחירה ביניהן ראש בראש הייתי מעדיף אותה על הגטס.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מחירי השוק, כמו כתבתי גם בסקירה וגם פה - סיריון מכונית יותר טובה אבל עם נתונים מקבילים תעלה כמה אלפים טובים יותר מגטס, בסדר גודל מחרים כזה זה כ 30%-40% יותר.

גם חלקים של סיריון יותר יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...