Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מוצאים זוגיות בימינו?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Raiden, אתה חייב להודות שבשרשור ההוא כתבו לא מעט מיזנטרופים שונאי אדם עם אלרגיה חריפה לחיי חברה.

עריכה: אם נפגעת אני מתנצל. תקרא את השרשור ההוא ותבין למה התכוונתי (וזה ממש לא אליך או למגיב ספציפי אלא לרוח הדברים שקבוצה מסויימת שם הובילה).

את השירשור ההוא אני פתחתי ולכן כשאמרת את המ שאמרת, יצאתי מנקודת הנחה שאתה מדבר עלי.

אבל לא, לא באמת נעלבתי, למרות שאם זה כן היה מכוון אלי, אז זה לא יפה. אבל יאללה, בוא נשכח ונמשיך הלאה בחיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש בלחץ ? תאמין לי אתה רק בן 29 תחיה תהנה כל עוד אתה יכול . הסטטיסטיקה בכל מקרה לרעתך מבחינת גירושין וזה שתשאר בלי המכנסיים בסוף התהליך . דווקא את אישתי הכרתי ב OKCUPID . אבל זה היה באמצע שנות ה 30 כאשר כבר מיציתי את הרווקות עד תום והחלטתי לנסות "מסגרת" . למסגרת יש פלוסים ויש מינוסים אם אתה רוצה ילדים כנראה שאין לך הרבה ברירה אבל אם עדיין אתה לא רוצה תמשיך להנות

.משהו כך מהלב אם בא לך בת זוג נורמאלית אולי חפש אותה בחול. בישראל רוב הבנות הבאמת טובות (ויש כאלו) נחטפות די מהר ומה שנשאר זה לא משהו להיתקע איתו לכל החיים .בחול גיל החתונה הרבה יור מאוחר לכן יש הרבה יותר מבחר של בחורות נורמאליות שאפשר להכיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מוצא את זה נורא קשה להכיר בימינו מחוץ לאפליקציות. כל החברים שלי עם בנות זוג, ככה שלצאת סתם לבר ולנסות להכיר שם - לא באמת קורה (גם לפני שהיו עם בנות זוג זה לא היה קורה יותר מדי, אבל זה עניין אחר).

מצד אחד, משהו מוזר קורה באפליקציות האלו. לי, אחרי שנתיים, לא היה שום מזל איתן. מעל 100 דייטים, כמות קשרים שאפשר לספור על יד אחת שקצת המשיכו הלאה, אבל לא יותר מדי הלאה. בחלק מהמקרים אני לא רציתי להמשיך, בחלק הן, בחלק זה היה הדדי, רגיל. סקס, סבבה, כבר בכלל לא מרגש ולא מחפש את זה. משהו באמת אמיתי? כלום. היו כמה הזויות ממש, לא יותר מדי. העניין שגם אלו שעשו רושם של בחורות לעניין התגלו בסוף כמסובבות - לא מעט מקרים שאחרי דייט ראשון מעולה שבסופו גם נשיקה וקביעת דייט נוסף, יום אחרי פשוט נעלמו ולא ענו להודעות.

אני לא יודע אם זה אני שבוחר בבחורות הלא נכונות או שזה משהו שקשור לכל ההיכרות הוירטואלית הזאת, אבל משהו שם גרם לתרבות דייטינג כל כך ירודה שאפילו הכבוד הבסיסי בין אנשים הלך לאיבוד. אני באופן אישי גם הייתי ב"טיפול" אצל מומחית בתחום עם 30 שנות ניסיון, בשביל להבין אם אולי זה אני שעושה משהו לא נכון או מפספס משהו. אחרי תהליך ארוך וכל הסיפורים שהיא שמעה ממני על דייטים שהתרחשו תו"כ הטיפול (שבדיעבד באמת היה מועיל), היא אמרה לי שהיא באמת לא יכולה להצביע על למה הדברים האלו קורים, ואולי הן באמת כולן משוגעות :?

מצד שני, יש לי 3 חברים שהכירו את בנות הזוג שלהן דרך אפליקציות היכרויות - אחד כבר נשוי, אחד מאורס ומתחתן בקרוב, ואחד עם חברה שלו כמעט שנה. אז זה בהחלט משהו שקורה. אני אישית סגרתי את כל האפליקציות ולקחתי קצת חופש מהן, לא יודע אם אחזור. בינתיים מפיץ שאני מחפש בעבודה ובסביבה הקרובה. כבר הציעו לי לא מעט הצעות, אבל אני קשה עם דרישות גבוהות (מודע לזה), מהצד השני ומעצמי, נאה דורש נאה מקיים, וזה לא הולך להשתנות. אבל יש לי סבלנות ובינתיים סבבה לי לבד, אז ס"הכ אין תלונות. אולי צריך לפתוח קארספורום שידוכים :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל משהו שם גרם לתרבות דייטינג כל כך ירודה שאפילו הכבוד הבסיסי בין אנשים הלך לאיבוד.

פה קבור הכלב.

נשים ואנשים בכלל חושבים שהזמן לא זז,ואם יסננו\יבררו אז יישארו באותו גיל עד שימצאו את המועמד הראוי (או,רחמנא לצלן,יירדו מהעץ ויתפשרו מעט)

גם גברים וגם נשים אשמים בתרבות פס ייצור הזו,וכאמור - שני הצדדים סובלים.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כה לא התערבתי בשרשור ורק קראתי מהצד.

אני לא בא עם פתרון כמובן, אבל מקריאה של התהליך כאן ומהצהרות שהדרישות מבת הזוג גבוהות הן - ממרום שנותיי אני מבקש להגיד את זאת:

לאחר ההיכרות הראשונה, ולאחר ההתרגשות הראשונה, האהבה הראשונה (שימו לב כמה "ראשונה") דועכת קצת, ומפנה מקומה לאהבה מסוג אחר, לחברות, לנאמנות ולזה שאתה יכול לסמוך על זוגתך. הבסיס לכל אלה - שוב שימו לב - הוא וויתור. וותרנות. חיה וכמובן - תן לחיות. זאת לדעתי אחת מאבני היסוד לזוגיות מצליחה. וותרנות. קבלת האחר. אני אולי בא מאסכולה מיושנת, אבל עובדה. עובדה שהיום, ע"פ מחקרים לפחות, אנשים מנסים מהר יותר וגם מתגרשים מהר יותר.

מישהו פה אמר ש"הבחורות הטובות נחטפות מהר" וכאילו לנו לא נישאר כלום. מה זה צריך להביע? תהיו אתם מאלה שחוטפים ת'ראשונות, הטובות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, משהו מוזר קורה באפליקציות האלו. לי, אחרי שנתיים, לא היה שום מזל איתן. מעל 100 דייטים, כמות קשרים שאפשר לספור על יד אחת שקצת המשיכו הלאה, אבל לא יותר מדי הלאה.

אני לא יודע אם זה אני שבוחר בבחורות הלא נכונות או שזה משהו שקשור לכל ההיכרות הוירטואלית הזאת, אבל משהו שם גרם לתרבות דייטינג כל כך ירודה שאפילו הכבוד הבסיסי בין אנשים הלך לאיבוד. אני באופן אישי גם הייתי ב"טיפול" אצל מומחית בתחום עם 30 שנות ניסיון, בשביל להבין אם אולי זה אני שעושה משהו לא נכון או מפספס משהו. אחרי תהליך ארוך וכל הסיפורים שהיא שמעה ממני על דייטים שהתרחשו תו"כ הטיפול (שבדיעבד באמת היה מועיל), היא אמרה לי שהיא באמת לא יכולה להצביע על למה הדברים האלו קורים, ואולי הן באמת כולן משוגעות :?

אם באמת יצאת ל-100 דייטים שונים דרך האפליקציות ולא הצלחת לבנות קשר כלשהו אז יש כאן בעיה. אין ספק שאפליקציות רידדו את תרבות הדייטים לרמה של מצה כשרה למהדרין, אבל בכל זאת.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יחסי - אצלי 99% מהפעמים זה נתקע בשלב השיחה או הצ'אט ופשוט נעצר שם.

לאחר שהן מוסרות את המספר, אני פשוט לא מצליח לקבוע וזה לא מבשיל לידי פגישה.

או שזה נדחה/מתבטל באמתלות כאלו ואחרות, או שאני מנסה לקבוע והן לא לוקחות את העניין ברצינות.

לתחושתי היא ואולי זה סתם:

1. חיים בעלי משמעות עם תחומי עניין עשירים ומגוונים, עד כדי ביטול הצורך בבחורה.

2. פרופיל מושקע עם תמונות איכותיות, ואם צריך אז להיעזר בשירותיו של צלם.

3. תחושת ערך פנימית מאד חזקה - אופי כריזמטי .

אם כמה מסעיפים אלה לא מתקיימים - בחיים האמיתיים - החשוב ביניהם לדעתי הוא 1 ו-3. אז לדעתי, זה פשוט חסר כל סיכוי...

מה שמנחם אותי - שהחיים תמיד ממשיכים, ואני לא תלוי בבת זוג כזו או אחרת בשביל לנהל ולפתח את חיי.

זו יכולה להיות מעניין אבל ממש לא כל עולמי...

אל תיעלב, אבל אם באמת יצאת ל-100 דייטים שונים דרך האפליקציות ולא הצלחת לבנות קשר כלשהו אז יש כאן בעיה.

מוטב לו להכנס לקשר שהוא מלכתחילה מעוניין בו, ולא להתפשר על כל אחת ואחת...

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין אם מתוך 100 בחורות (נניח הוא לא משקר במספרים) הוא לא מצא אפילו אחת שהייתה מעוניינת לשמור על קשר כלשהו אפילו קשר של ידידות נטו יש כאן בעיה.

אין ספק שאפליקציות זה מדיום בעייתי. מדובר בשיטה מאוד קרה (ימינה נדלקתי, שמאלה לכי תמותי) ומושכת בעיקר אנשים עם קשיים חברתיים שלא הצליחו להכיר במסגרות הרגילות או סתם אנשים שמחפשים צומת לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה לשקר, אני גם ממש לא מתגאה בזה, ההפך, זה בשביל להמחיש את גודל ה"כשלון" (האישי שלי) דרך האפליקציות (אני לא באמת לוקח את זה ככשלון, הכרתי המון סוגים של אנשים ולמדתי הרבה גם על עצמי). וברור שמשהו לא עובד פה, בגלל זה הלכתי לטיפול :lol:

תראה, זה לא שחור ולבן. כמו שאמרתי, מה שעברתי היה פחות או יותר רגיל - היו פעמים שאני לא רציתי, היו פעמים שהן לא רצו, היו קשרים שנמשכו לתקופה קצרה, סה"כ לגיטימי ורגיל, לא באיזו פרופורציה מטורפת לאחד הצדדים שיכולה לרמז על משהו. ידידות אני לא מחפש דרך האפליקציות, יש לי מספיק אנשים סביבי, לא זו המטרה לשמה נכנסתי לאפליקציות (אני לא חושב שמישהו נכנס אליהן במטרה כזאת).

בנור בגדול צודק - אם אני מחפש מישהי לחיות איתה את שאר החיים שלי, אני לא מתכוון להתפשר. ושאני לא אובן לא נכון - אמנם אני מחשיב את הסטנדרטים שלי כגבוהים מהממוצע, אבל אני לא מחפש מישהי מושלמת, לא מעט פעמים עשיתי פשרות וכן נתתי צ'אנס. ואולי גם היו פעמים שלא, ופספסתי. אני פשוט יודע מה אני מחפש, גם מבחינת יופי ובעיקר מבחינת אופי.

לגבי הפסקה האחרונה שלך - אתה לא בכיוון. יצא לך להיות באפליקציות? נפגשתי דרכן עם בנות סופר איכותיות, ממש לא מהזן של "בעלות קשיים חברתיים". הרבה מהן אפילו אמרו שגברים פשוט לא מתחילים איתן מאז שנכנסה כל התרבות של האונליין דייטינג (ושוב, אני מדבר על בחורות מדהימות חיצונית שהיית בטוח שמתחילים איתן על ימין ועל שמאל, הלוואי והייתי יכול לשים תמונות). וגם אני אישית לא מוצא שום מקום נורמלי להכיר בו (כן, אפשר להכיר בכל מקום, אבל ביום יום זה פשוט לא קורה). אז נשאר דרך חברים או מכרים, שלדעתי זו אופציה מעולה.

לגבי המשפט האחרון על התשומת לב - זה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להיות באפליקציות. הפסקתי. לדעתי הרבה בחורות נמצאות שם בשביל צומי וולידציה. תוסיף על זה "אשליית המבחר", הצפה של גברים שמתנפלים על כל מה שזז ויכולת לנפנף מישהו בקלות ללא שום סיבה. כמו כן אני גם לא אוהב את צורת התקשורת שהמדיום הזה כופה על המשתמשים. אני לא אוהב את העובדה שאני צריך לפענח מה היא כתבה או מה היא התכוונה ולחשוב עשרים פעם על כל מילה שאני כותב. מתיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מחפש מישהי לחיות איתה את שאר החיים שלי, אני לא מתכוון להתפשר.

אם לא תתפשר תשאר לבד.

נסיכת החלומות יש רק בחלומות.

החכמה היא לדעת על מה להלחם, את מה אפשר לשנות, ועל מה אפשר להתפשר ולספוג את המינוסים כדי לחיות עם הפלוסים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להיות באפליקציות. הפסקתי. לדעתי הרבה בחורות נמצאות שם בשביל צומי וולידציה. תוסיף על זה "אשליית המבחר", הצפה של גברים שמתנפלים על כל מה שזז ויכולת לנפנף מישהו בקלות ללא שום סיבה. כמו כן אני גם לא אוהב את צורת התקשורת שהמדיום הזה כופה על המשתמשים. אני לא אוהב את העובדה שאני צריך לפענח מה היא כתבה או מה היא התכוונה ולחשוב עשרים פעם על כל מילה שאני כותב. מתיש.

בהחלט.

אוסיף גם שכמו עוד הרבה דברים בחיים זה עניין של מזל, להיות בזמן הנכון במקום הנכון. אשתו של אחד החברים (שהכירו באפליקציה) סיפרה שההודעה שלו היתה האחרונה שהיא קראה בדיוק לפני שהיא באה לסגור אותה, ואם הוא היה מחכה עוד יום אחד (ואפילו כמה שעות) הם לא היו נפגשים (וירטואלית).

אם לא תתפשר תשאר לבד.

נסיכת החלומות יש רק בחלומות.

החכמה היא לדעת על מה להלחם, את מה אפשר לשנות, ועל מה אפשר להתפשר ולספוג את המינוסים כדי לחיות עם הפלוסים.

אז אני מרגיש שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך. כחלק מהתהליך (ומהטיפול) זה משהו שלמדתי לעשות. הכוונה שאם אני מחפש מישהי "ברמה" X, אני לא ארד לX-1 רק כי (כרגע) אני לא מוצא X. ואם "מצאתי" X, אני ממש לא אפסול על כל שטות. וזה לא שחסרות בחורות כאלו, ממש לא.

דוגמה - יצאתי עם מישהי 4 פעמים. באמת שהיה כיף, אבל בדייטים 3-4 התחלתי להבין שהגישה שלה לחיים היא די שלילית (או יותר נכון לא חיובית). בתור בנאדם מאוד חיובי ואופטימי, זה משהו שקשה לי לחיות איתו. אז סיימתי את זה בצורה יפה. או, לדוגמה, מישהי שלא אוהבת/מסתדרת עם כלבים. כי מה לעשות, יש לי כלב שהוא חלק מהמשפחה, אחריו יהיה לי עוד כלב וזה לא הולך להשתנות (מעבר לזה אני גם חושב שזה אומר משהו על הבנאדם, אבל זה עניין אחר). אבל אפילו במקרה הזה, עדיין יצאתי לדייט עם כמה בחורות שאמרו מראש שהן לא אוהבות כלבים, בשביל לתת הזדמנות.

אלו דוגמאות די מייצגות נראה לי, אני לא אפסול מישהי כי היא 1.63 ולא 1.67 או כי היא שומעת מוזיקת X ולא Y. רבאק, אני לא מעשן, מעולם לא עישנתי וגם לא אעשן (כלום) וסולד מכל דבר שקשור לזה, אבל אפילו על זה אני לא פוסל על הסף ונותן צ'אנס.

מקווה שעכשיו הצלחתי להיות יותר ברור.

מקס - לכתוב משפטים בומבסטים בלי הרבה תוכן מאחוריהם גם אני יכול. יהיה נחמד אם תתרום לדיון משהו קונקרטי ולא סתם תזרוק פאתוס באוויר. בינתיים מי שיוצא מתנשא הוא אתה.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטרה = זוגיות .

חץ = בת זוג .

חפש את החץ המתאים , לא את המטרה ... המטרה גדולה מדי בשביל להתמקד .

אתה האחרון שצריך לקרוא לי מתנשא , בטח אחרי כל ההתכתבות בפרטי .

כל אחד מחפש את המושלמת , וואלה יש לי חבר יצא עם מישהי שבועיים... לא מצא כימיה כמעט בכלל.

עד ש?

יום אחד היה לה התקף צחוק שפשוט גרר אותו להתאהב בה.

לא לקחת משהו פשוט ( לפחות ברמת ההיכרות) ולהפוך אותו לבומבסטי מדי .

סך הכל בחור פוגש בחורה - החלק הקשה?

לחיות איתה , להתמודד עם מצבי הרוח שלה , עם המשפחה שלה , עם הכלב שלה... עם הצרות שלה .

תפסיקו לפסול על כל שטות.

או בקצרה -

מכיר שיש תפוח יפה? ונקודה אחת רקובה?

או תחתוך את הנקודה, או תתעלם, או תאכל אותה... לזרוק את התפוח כולו?

רק מי שיש לו המון תפוחים ברזרבה יכול להרשות לעצמו לזרוק את התפוח .

ומי שזרק ונשאר רעב?

לא מרחם עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...