Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מוצאים זוגיות בימינו?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1.

לדוג' אתמול קבעתי עם מישהי (הכרנו בפייסבוק) והיא הזמינה אותי לביתה וישבנו בגינה. לאחר זמן מה היא שאלה אותי אם אפשר להביא ידיד שלה וכך היה...

:shock:

היית צריך לשאול אם הידיד מגיע בשביל שלישייה כי אם כן אתה תופס את הכניסה הראשית.

בחיי החוצפה...

זו הבעיה אתה נחמד מידי בג'ונגל הישראלי. בחורות ישראליות לא רגילות לזה. הן תופסות נחמדות כחולשה.

אני גם חוטא בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני מצטער שאני לא ערס או בעל חזות מאיימת.

כן שמתי לב, שנשים לא אוהבות נחמדות יתר.

וקצת אוהבות חוצפה. אני לא בטוח אם מדובר בישראליות או באופן כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן רגילות לבבונים שמטפסים על עצים וזורקים צואה אחד על השני.

אני חלילה לא אומר שאתה צריך להיות אחד כזה, אבל צריך להבין שבארץ התנהגות מנומסת ומאופקת נתפסת כחולשה.

זה נכון ביחסים עם בחורות ישראליות וביחסים עסקיים עם ישראלים.

אל תהיה בהמה, אבל גם אל תהיה לורד בריטי. זה לא עובד בישראל.

בפעם הבאה שבחורה עושה לך תרגיל של ביטול דייט ללא הודעה מוקדמת אל תתבייש להגיב.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו לך פה, בסוף אתה "תיפול" על מישהי שלא מחפשת את השטויות האלו. אל תבזבז את הזמן בלנסות להיות מה שאתה לא.

עם זאת, הסיפור עם הידיד הזוי לגמרי ולא ברור איך לא קמת והלכת באותו רגע. וגם בחורה שהכרת במסיבה ובאה לישון אצלך מראש בתור ידידה נשמע קצת...חריג?

זה הגיוני שרק חלק קטן מהדייטים ימשיך לדייט שני וחלק עוד יותר קטן יבשיל לקשר.

כמו שאתה יוצא לדייט אחת לשבוע (100 בשנתיים), כך גם הבחורות. ואם הן בסקאלה העליונה מבחינת מראה, אפילו יותר.

השאלה מה עם אלה שכן התפתחו לקשר, למה לא רצית להמשיך?

דוגמה אחת הבאתי כאן, בפעמים אחרות היתה החלטה די משותפת, לא יכול להצביע על משהו ספציפי שגרם לי להגיד "זה לא זה".

עוד נקודה למחשבה, יכול להיות שבמהלך או אחרי הדייט אתה משדר שתהיה מוכן להיפגש לדייט שני בכל מחיר רק כי הבחורה נראית טוב, למרות שלא היה חיבור, כימיה, ותחושה הדדית של ״בא לנו להיפגש שוב״?

מודה שחטאתי בזה בעצמי.

אממ...יכול להגיד שבהתחלה בהחלט חטאתי בזה, עכשיו הרבה פחות (לפחות משתדל). וגם אם זה קורה אז יש לי את המודעות להגיד ש"וואלה, מבין אותה". בכל מקרה, גם אם זה קורה, זה אחרי דייטים שלפחות מהצד שלי היו סבבה (סה"כ כיף ביחד, שיחה זורמת, נושאים משותפים), לא על דייט שאפשר להגדיר כאסון (מצד שני אני יכול לספור על יד אחת את אלו שבאמת היו אסון).

אישית אני משתדל לא להתייחס לסימנים כאלה כאל מנבאי המשכיות כלשהי. לפעמים מתנשקים פשוט כי בא באותו רגע בגלל התחושה האינטימית, או שמסכמים לדייט נוסף בתום הראשון רק מחוסר נעימות.

אני רק אחדד שמהפעמים שזה קרה, הרבה פעמים היוזמה של דייט נוסף באה מהצד שלה, אפילו לא משלי. כולל התלהבות של לאן נלך, מה נעשה וכו'. וזה, בנוסף לדייט שהיה ארוך ובכלליות היה מעולה. וזה קרה כמה פעמים. המטפלת שלי לא הצליחה להסביר את זה, אז בטח שאני לא מתיימר :???: פשוט כמו שאמרת לוקח את כל מה שקרה בדייט הראשון בערבון מוגבל, כשהתשובה האמיתית מתקבלת יום אחרי.

כמו מה למשל?

אתה רוצה את זה ברשימה? :-P

• בחורות שקובעות איתך יום שעה ומקום, יום לפני הדייט מאשרות אותו, ביום עצמו נעלמות ולא עונות להודעות (פיניתי זמן בשביל להפגש איתך, ביטלתי/הזזתי תכניות אחרות או תכננתי את הלו"ז שלי לפי מה שקבענו, אם את לא בעניין זה בסדר ואפשר לכבד את הבנאדם שממול ואת הזמן שלו ולהגיד "שמע לא מתאים")
  • מקרה אמיתי מהדייט האחרון שהייתי בו לפני בערך חודשיים שהיה הקש ששבר את גב הגמל והביא אותי להפסקה מכל העסק - בדייט ראשון אני אוהב לשבת על קפה, גם כי זה נחמד וגם כי אם לא הולך טוב לפחות הנזק מינימלי. יושב עם הגברת בבית קפה, היא מזמינה מגש פיצה ו-יין בסכום כולל של 120 שקל (60 פיצה + 60 יין). אני שתיתי בירה. בסוף הדייט כשמגיע החשבון אני שם לב שהיא לא עושה שום תנועה לכיוון הארנק. בכוונה מושך קצת זמן לראות אם בכל זאת, כלום. משלם על הכל ונדלקת לי נורה אדומה, אבל מילא, היה אחלה דייט. מגיעים לבית שלה, נשיקה, תו"כ הנסיעה גם מחזיקים ידיים, והיא בעצמה מציעה מקום ומועד לדייט הבא (שלושה ימים אחרי). סה"כ סבבה. יום אחרי שולח לה שהיה לי כיף - לא עונה. אחרי יומיים שולח לה בערב אם נפגשים מחר (כמובן שהיה ברור שלא, רציתי לראות אם יש לה את החוצפה לא לענות גם לזה) - לא עונה. למחרת כבר כתבתי לה שזה זלזול גמור בי כבנאדם להתעלם ככה, והמינימום זה לענות, גם אם זה סירוב. על זה היא כבר ענתה "היה לי כיף אבל היה לי חסר משהו ולא מצאתי את המילים להגיד לך" או משהו בסגנון. אמרתי לה הנה עובדה שמצאת, איחלתי לה בהצלחה ולהתראות.

בעצם, אפשר לסכם את זה בגדול בפשוט "להיעלם". אם כבר קבענו, אני מצפה שלכל הפחות תודיעי אם את לא מתכוונת באמת להפגש. זה עוד יותר "חמור" כשמדובר בדייט שני אחרי שכבר נפגשנו וקבענו שוב (היתה מישהי שהדייט הראשון איתה הלך כמו הנ"ל, קבענו את הדייט השני, ביום של הדייט השני עשר דקות לפני שהייתי צריך לצאת אליה היא שאלה אם אכעס אם נדחה כי היא לא מרגישה טוב, עניתי שאין בעיה ושאלתי מה קרה ואם הכל בסדר, זו היתה הפעם האחרונה ששמעתי ממנה. יש לציין שלדייט הזה עשיתי הכנות מיוחדות כמו לקנות יין וחטיפים והיא ידעה מזה).

עזוב, באמת שאני יכול לכתוב ספר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נראה בעל חזות מאיימת , בכלל לא .

אני פשוט לא מתייחס אליה כאילו יש לה פרס שאני צריך...

תזכור משפט שפעם איש חכם אמר...

" לפעמים הפרה רוצה להניק יותר משהעגל רוצה לינוק" .

תלך לפי הכלל הזה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אומר וחוזר על זה.

מבחינתי זה סוג של "בונוס".

והכוונה היא לא לפרס אלא סוג של תוספת לחיים.

יהיה? סבבה. לא יהיה? גם סבבה, החיים ממשיכים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ההיכרות הראשונה, ולאחר ההתרגשות הראשונה, האהבה הראשונה (שימו לב כמה "ראשונה") דועכת קצת, ומפנה מקומה לאהבה מסוג אחר, לחברות, לנאמנות ולזה שאתה יכול לסמוך על זוגתך.

מסכים במאתיים אחוז.

משהו ששמעתי לפני 10 שנים מחבר לספסל הלימודים, אדם שהיה אז בן 50 ולצערי נפטר לפני מספר שנים- לאהוב זה חרטא, זה לא חוכמה, החוכמה היא לדעת להסתדר ביחד.

נשמע "ברור מאליו" אבל לדעתי זה נכון וממש לא מובן מאליו

מי שנכנס לזוגיות במחשבה שיעשה לבן או בת הזוג שינוי יסודי באופי כמו גישה לחיים, הדרך שלו לגירושים מהירה מאוד.

גבר רוצה שהאישה שלו לא תשתנה, אבל היא משתנית. אישה רוצה שהגבר שלה ישתנה, אבל הוא לא משתנה :-D

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, טעמת פעם מהעוגיה? או שזה תאורתי?

*** לא בכוונה להעליב - רק כדי להבין איזה סגנון ייעוץ עדיף***

אמנם לפרק זמן קצר ביותר אבל כן... (אם הצלחתי להבין את כוונתך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שלא כולם יסכימו \ יאהבו את הדעה שלי אבל אני דיי בטוח שהיא משקפת מאוד את המציאות וקשורה גם לכל עידן הדיגיטל.

אנחנו חיים בעידן שכולם משתפים ומפיצים את מה שהם עושים ועם מי הם נמצאים.

בחורה שיש לה חבר, גם אם היא לא תכיר אותו לדודים שלה הם יראו אותו בפייסבוק, וגם המנהל מהעבודה שלה יראה אותו וכו',

וזה גורם לבחורות שנראות טוב לחפש סטטוס מאוד מסויים וברור.

בחורה יכולה לצאת איתך ויהיה לה כיף והכל טוב ויפה,

אבל בסופו של יום היא חוזרת הבייתה ורואה שלחברה שלה יש חבר שנוהג על רכב יוקרתי, קונה לה המון ומפנק אותה בהגזמה

היא רוצה את זה גם, כי אף אחד לא אוהב להרגיש שהוא פחות טוב מאחרים, במיוחד אם היא נראית טוב ויכולה להשיג את זה

רוב הבחורות היום (שנראות טוב ומודעות לעצמן) לפני אהבה מחפשות שקט נפשי וכלכלי.

ככה שגם אם יצאה עם גבר והיה נחמד, אם הוא לא בנוי לאורח חיים שהיא מחפשת היא פשוט לא תהיה איתו,

וכן אפשר אחרי דייט אחד לדעת אם זה גבר שבנוי לאורח חיים הזה.

אני לא אומר שכל הבחורות כאלה, אני אומר שרוב הבחורות שמודעות לעצמן ונראות טוב, רוצות לעצמן חיים טובים.

ברור שאם אתה תחפש בחורה שקצת פחות מושלמת חיצונית, סביר להניח שהיא פחות מחפשת את הלייקים באינסטגרם ולא אכפת לה אם יראו שלא אספו אותה עם רכב יוקרה ושהבן זוג שלה לא גר במגדל ולא יוצא איתה פעמיים בשבוע למסעדות יוקרה, אז היא כן תסתפק בזה שאתה בנאדם טוב,

אבל חד משמעית

כשבחורה פותחת את הפייסבוק ורואה חברות שלה (שלא נולדו למשפחה אל טייקונים) חיות את החיים הטובים

גם היא רוצה להגיע לשם, ולא מוכנה להסתפק בגבר שיתן לה חיים בינוניים.

סביר להניח שלפני 15 שנה זה לא היה נראה ככה,

כל אחת חיה את החיים שלה, מספרת לחברות מה שבא לה, גם מה שלא באמת קורה, ואף אחד לא יודע מה קורה בבית.

היום כולם חייבים לשתף הכל , לתייג את החבר, לתייג את הדירה שלו, את הרכב וכו'

וזה מה שמוביל למצב שכתוב למעלה.

אין לי בעיה עם בחורות כאלה או כאלה, רק מציין עובדה ומצב נתון

ושוב,

לא כל הבחורות כאלה. תמיד יהיו בחורות שנראות קצת פחות טוב, קצת פחות מחוזרות, וחושבות מהראש ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן רגילות לבבונים שמטפסים על עצים וזורקים צואה אחד על השני.

מצד שני, אתה יכול לכבוש אותן עם תאוריות אוכלי השניצלים שלך :p

לא קראתי את הכל - רק רפרפתי בסעיפים.

הרבה מהם מתארים כריזמה, בטחון עצמי והצלחה. לא חייבים להיות "מניאקים" בשביל זה. למרות שלפעמים בהחלט יש קשר כלשהו. ולפעמים לא.

אבל זה בכל מקרה לא להיות "ערס ובהמה". ואפשר להיות בן אדם מלא בטחון עצמי ועדיין נחמד לסביבה שלך.

וזה גורם לבחורות שנראות טוב לחפש סטטוס מאוד מסויים וברור.

זה סטראוטיפ נורא גס של דוגמנית שיוצאת עם איש עסקים או שחקן כדורגל.

אני מניח שמובטל בן 35, ללא שום השכלה פורמלית ודרך ברורה בחיים לא יהיה chick magnet.

אבל רוב הנשים זה לא נסיכות duck face, שאתה יכול לראות בפייסבוק.

לא כולם ולא הכל זה שופוני.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...