Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מוצאים זוגיות בימינו?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האינסל האידיאולוגי היחידי שהיה כאן נחסם די מזמן. אפילו כמה פעמים. האמת אני אפילו לא יודע אם אידיאולוגי. סתם ממורמר קצת יותר מדי.

חוץ מזה, נזכרתי בזה:

ציטוט

We're a generation of men raised by women. I'm wondering if another woman is really the answer we need

לא טרחתי לקרוא אף פעם, אבל אני מנחש שטיילר דרדן יכול להיות גיבור של כמה קבוצות חברתיות בימינו.

ואני לא מכוון לאף אחד אישית, אני לא מאמין בלהטיף לאף אחד איך לחיות את החיים שלו, אבל אני חושב שגם את ההצגה ניהיליסטית או עצובה מדי של העולם בה כביכול רובינו חיים צריך לקחת בפרופרוציה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

השימוש הלגיטימי היחידי באינסטגרם לגבר זה פירסום של העסק שלו (אם יש לו כזה).

מה, כאילו דיק פיק? הם לא מצנזרים?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת הפרנסה שלך, מי אני שאשפוט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Derish כתב:

הגדרות מונעות וואקום שמוביל לחשדות, רכילות ואי-ודאות, לכן הן חשובות כל עוד אתה רוצה (או נאלץ) להמשיך לחיות באינטראקציה עם אנשים אחרים. 

אני מצטער שאני כזה blunt, אבל זה הדבר הכי חלש אופי ששמעתי לאחרונה.

רכילות? אי ודאות? מה אתה טינאייג׳ר?

• מעניין 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר גרוע מטינאייג'ר, אני עובד זר (אקספאט) בסביבה תאגידית. זה אומר שאם אני לא מנהל את התדמית שלי באופן מדוייק, העתיד התעסוקתי שלי בסכנה בגלל איך שאני נתפס בעיניי הקולגות. לא בעיה בחברה קטנה וגם לא בחברה גדולה שבה אתה אחד מהחבר'ה, אבל כן משהו שמכשיל אנשים רבים במצבי שלא מודעים למגבלה הזאת.

דוגמה פשוטה יותר:

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Derish כתב:

במקום מושבי הנוכחי לא נהוג לשאול, פשוט נותנים לך לחיות בשקט מי ואיך שלא תהיה. הצורך בהסברים (לפחות במקרה הפרטי שלי) עולה בעיקר במהלך ביקורי מולדת לישראל או מזרח אירופה

לפני 28 דקות, Derish כתב:

אני עובד זר (אקספאט) בסביבה תאגידית. זה אומר שאם אני לא מנהל את התדמית שלי באופן מדוייק, העתיד התעסוקתי שלי בסכנה בגלל איך שאני נתפס בעיניי הקולגות.

Geralt_Hmm_Banner.jpg (800×450)

• מצחיק 4
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחומים שונים - גר בספרד המתירנית אבל עובד בתאגיד אמריקאי שמרני, ושם גם מתקבלות כל ההחלטות המקצועיות. בנוסף יש גם כמה גרמנים פוקדי כנסיה וישראלים אחרים במיקס שאוהבים לרכל, כך שתהליך קבלת ההחלטות לעיל רחוק מלהיות מריטוקרטי גרידא.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה צריך לעניין את הקולגות שלך מה אתה עושה ועם מי מחוץ לעבודה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איזה תדמית אתה צריך לתחזק שם?

אני עובד בחברה אמריקאית (אומנם בישראל), והתדמית היחידה שאני צריך לתחזק זה של אחד שחושב שמבין מה הוא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Derish כתב:

לצורך הדיון - אצל רוב הרווקים הרגילים, כך או אחרת, תשומת לב מנשים זה גורם מניע בחיים. הם ימתחו להקשב (במידה כלשהי) ברגע שבחורה אטרקטיבית תנשום בכיוון שלהם. כשהם יראו מישהי מושכת בפאב או בטינדר, הם ינסו להתחיל איתה. הם יהיו פתוחים להשקיע זמן וכסף, לשנות את ההתנהגות והמראה שלהם, לרכוש רכב חדש יותר, בגדים יפים יותר, בית גדול יותר וכו' ע"מ להיות יותר אטרקטיביים בשוק הבשר למועמדות פוטנציאליות.

מי זה ה"רווקים הרגילים" האלה? כי התיאור הזה נשמע יותר כמו של מועדון הלקוחות של דניס (נראה לי, לא מספיק חשוב כדי לבדוק) אמן פיתוי. מי שמשנה את עצמו, קונה שיט יקר או מתחילים עם כל מה שזז זה אנשים שהם או מנסים להשכיב כל דבר עם דופק, ומנסים - ע"י רכישת שיט יקר לעיל - לקצר את הזמן שדרוש כדי לעשות מספיק רושם על אותו אורגניזם עם דופק כדי שיוריד את המכנסיים שלו/ה. 

רווק "רגיל" (או לפחות מה שהיה רווק רגיל לפני 10 שנים כשאני הייתי רווק) חיי בסבבה עם מי שהוא ואיך שהוא, ויעשה בגדול את מה שאתה כותב פה למטה. מדי פעם הוא יכיר מישהי (או מישהו, או משהו, או מישהם שמזדהים כגביע קוטג') שמעניין/ת/ים/ות/XY אותו/ה/ם/זה והם יתחילו להכיר אחד את השני טוב יותר. אף אחד - חוץ מאותם חברי מועדון לקוחות של אמני פיתוי או רווקיםות נואשיםות - לא שם זוגיות כאחת המטרות שלו לחיים, זה פשוט משהו שקורה. 

לפני 21 שעות, Derish כתב:

רווק אידאולוגי לא יתקין בכלל טינדר, ימשיך להתנייד ברכב ישן שעונה על הצרכים הבסיסיים שלו, יתלבש כמו שנוח לו ולא בהכרח כמו שיפה, ולא ירגיש שחייו ניזוקו מכך. הוא לא יתחיל עם בחורה גם אם היא נראית לו אטרקטיבית, כי זה ירגיש כמו הצקה ומי אמר שהיא בכלל רוצה שיתחילו איתה. אם ביום מן הימים יפגוש מישהי שתתחבר אליו כמו שהוא ותעשה את הצעד הראשון, הוא כבר ישקול פשרות מסויימות, אך רק אם יראה באופן ברור את ההחזר הפוטנציאלי על ההשקעה. זוגיות לא תהיה אחת המטרות שלו בחיים.

זה, חוץ מהחלק על החזר פוטנציאלי, ובמידה מסוימת החלק של ההצקות, נשמע פשוט כמו בנאדם רגיל שחיי את החיים שלו ושמח בהם, ואם ביום מן הימים הוא פוגש מישהי שזורמת לו, הם מכירים אחד את השני טוב יותר. זה הכל. 
"זוגיות" זה לא איזה 5 point plan עם תוכנית עסקית ודו"חות רבעוניים, זה פשוט משהו שבלי לשים לב אתה פתאום קולט שאתה חי אותו. כמו לשתות קפה או לקנות ג'יפון...

לפני 20 שעות, Derish כתב:

במישור הפרקטי - ההגדרה חשובה בשביל שחברים, קולגות וקרובי משפחה לא ינסו 'לתקן' אותך או 'לעזור' לך לצאת מהמצב שאליו הם בטוחים שנקלעת בעל כורחך. בדומה לאי-שתיית אלכוהול, לפעמים פשוט עדיף להגיד להם שזה מטעמי דת מאשר לא להגדיר כלום ולבלות ערבים ארוכים בהסברים על כך שכן, יש אנשים שסתם לא אוהבים טעם של בירה, וגם לא של וויסקי. 

נשמע שאתה צריך להחליף חברים. כי בדרך כלל דברים כאלה אמורים להיסגר ב"נאאא לא בא לי היום". מקסימום ווידוא אח"כ שהכל תקין ושלא "לא בא לך" כי קרה משהו. כל דבר מעבר לזה יכול להיות עילה להחלפת חברים פשוט.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פבל כתב:

אף אחד - חוץ מאותם חברי מועדון לקוחות של אמני פיתוי או רווקיםות נואשיםות - לא שם זוגיות כאחת המטרות שלו לחיים, זה פשוט משהו שקורה. 

זה אבסולוטית לא נכון, ואין שום בעיה עם להציב מציאת זוגיות כמטרה בחיים. במיוחד לא היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתקן את עצמי

אני לא מכיר אף אחד שהציב לעצמו כמטרה לחיים למצוא זוגיות. יש כאלה שזה (או הקמת משפחה) "חלק מהתהליך הרגיל של החיים", אבל גם משהו שקורה כחלק מהחיים ולא משהו ששואפים אליו ומשנים דברים אקטיבית כדי למצוא בן/בת זוג.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להציב את זה כמטרה, אבל מה תעשה? תשכנע את עצמך להסתובב עם מישהי/מישהו שלא מעניינים אותך?

בסדר. אנשים אולי עושים את זה. לא נראה לי שהם מאושרים.

דריש חבל להגביל את עצמך לכל מני הגדרות מטופשות: תחיה את החיים פשוט. מחר בבוקר תגיע לתאגיד ההזויים שלך מישהי חדשה שתפיל אותך ברשת ואז יפטרו אותך מהעבודה כי אתה בחור לא יציב ולא החלטי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...