Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מוצאים זוגיות בימינו?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וזה גורם לבחורות שנראות טוב לחפש סטטוס מאוד מסויים וברור.

בחורה יכולה לצאת איתך ויהיה לה כיף והכל טוב ויפה,

אבל בסופו של יום היא חוזרת הבייתה ורואה שלחברה שלה יש חבר שנוהג על רכב יוקרתי, קונה לה המון ומפנק אותה בהגזמה

היא רוצה את זה גם, כי אף אחד לא אוהב להרגיש שהוא פחות טוב מאחרים, במיוחד אם היא נראית טוב ויכולה להשיג את זה

רוב הבחורות היום (שנראות טוב ומודעות לעצמן) לפני אהבה מחפשות שקט נפשי וכלכלי.

זה דפוס התנהגות שהיה מקובל משחר ההיסטוריה האנושית פשוט היום בעידן הפייסבוק ואינסטוש זה in your face.

בסופו של דבר כולנו משחקים בקלפים שניתנו לנו. אני לא חושב שזה רע עבור בחורה להשתמש ביופי בשביל לשדרג את המצב הכלכלי - חברתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זכותה, אבל יופי לא מחזיק לכל החיים אז שלא תצפה לנאמנות יתרה מגבר שיוצא איתה רק בגלל המראה. כמו שעכשיו הוא מחליף לה את הג'יפון כל שנה וחצי, ככה הוא יחליף גם אותה במודל חדש יותר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיאוריה הזאת תופסת על צ'אחלות ועל כאלו שחוץ מיופי אין להן שום דבר להציע. שלא לדבר על זה שזה מראה על חוסר בטחון מטורף לבחור בן זוג בשביל שיהיה אפשר לפרסם דברים בפייסבוק (?? זה נשמע הזוי בפני עצמו). בדיוק סוג הבחורות שאני לא מחפש. גם לא זכור לי שיצא לי לצאת עם כאלו, והמדגם שלי די גדול, ככה שכנראה לא כולן כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותה, אבל יופי לא מחזיק לכל החיים אז שלא תצפה לנאמנות יתרה מגבר שיוצא איתה רק בגלל המראה. כמו שעכשיו הוא מחליף לה את הג'יפון כל שנה וחצי, ככה הוא יחליף גם אותה במודל חדש יותר.

ברגע שיש ילד היא מחזיקה אותו בתכשיטים. גם אם יתגרשו היא תצא מזה עם דירה ומזונות מכובדים ל-21 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שמי שמחליף בחורה כל שנתיים מעוניין בילדים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^סתם שאלה אתה גם לא חייב לענות. מופנה ל- ChemGuy

אם אני לא טועה אתה רו"ח/כלכלן. עצם זה שיש לך מקצוע כלשהו - זה עושה רושם מסוים על הצד השני? הרגשת שזה הגדיל לך את הסיכויים?

אני לאו דווקא מדבר על רמת הכנסה אלא על הידיעה שאותו אדם למד, השקיע ויש לו כיוון כלשהו בחיים.

שמתי שזו אחת השאלות הראשונות של בחורות שהתכתבו איתי.

אם אני למדתי ואם אני מתכנן ללמוד...

לגבי להיות "פריים אלפא" - אני מניח שאפשר להשחיז ולחדד כלל מיני מיומנויות בין-אישיות ותקשורתיות, אבל אני בספק רב שהבנאדם בבלוג הזה תמיד חד 100% מהזמן. ואני מניח שגם הוא נופל בזה מדי פעם בהתנהגות מעט "רכרוכית". הוא יכול לכתוב מה שהוא רוצה...

יש לו מאמר נוסף גם של איך להיות מושך:

https://www.askpeople.co.il/tips/14

פעם אני חשבתי ככה: לעצור את עניין הגישוש לזוגיות ולהקפיא הכל, לבנות את עצמי במשך 3-5 שנים או כמה זמן שזה לא יקח.

בפאן הבריאותי, מקצועי,כלכלי ועוד.

ולהגיע לכל נושא היחסים הזוגיים ממקום שלם יותר וטוב יותר בחיים.

אבל החיים הם לא שחור או לבן, ואפשר לחכות ולהמתין במשך חיים שלמים...

וחוץ מזה, אין אדם שהוא מושלם בעולם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה רו"ח/כלכלן. עצם זה שיש לך מקצוע כלשהו - זה עושה רושם מסוים על הצד השני? הרגשת שזה הגדיל לך את הסיכויים?

אני לאו דווקא מדבר על רמת הכנסה אלא על הידיעה שאותו אדם למד, השקיע ויש לו כיוון כלשהו בחיים.

אממ... קשה להגיד.

בכנות יצאתי למעט מאוד דייטים בחיים שלי.

פעם אחת יצאתי עם מישהי שחשבה שאני עושה הרבה כסף כי עבדתי במשרד וראיתי שזה מלהיב אותה, אבל היא חתכה אחרי שתי פגישות. סתם בחורה מעפנה כל דבר ששאלתי אותה ענתה "זה לא מעניין אותי, זה לא משנה לי, בלה בלה בלה"

פעם אחרת יצאתי עם מישהי וזה הפך להיות חם מהר מאוד, אבל אחרי סיפרתי לה שאני עובד בשתי משרות (זה היה ממש בתחילת הקריירה שלי) היא נעלמה.

גם כאשר התחלתי להתפרנס ברמה יותר נורמלית אף פעם לא החצנתי.

אז וואלה לא יודע.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב .

חייב להכיר את שטח האויב כדי לכבוש אותו :roll:

באתי, ראיתי וכבשתי הרבה יותר מדי פעמים עד מצב שכבר הגעלתי את עצמי, והיום זה הדבר האחרון שאני חושב עליו. והנה, אני באותו מצב כמו Benor (מבחינת זה שאני עדיין מחפש). לא הייתי אומר שזה מה שמונע ממנו זוגיות.

(אנחנו מדברים על סקס נכון?)

ברור. זה מראה על בנאדם עם ראש על הכתפיים ועם כיוון כלשהו בחיים. אם מישהי לא למדה בגלל סיבה הגיונית, אז סבבה, תלוי בנסיבות. אם לא למדה כי "וואלה לא בא לי", "אין לי כוח לזה", והקריירה שלה מורכבת מעבודות מזדמנות כאלו ואחרות, אז מה לעשות - זה טרן אוף רציני. זה לא עצם זה שהיא למדה/לא למדה, אלא עצם זה שיש לה קו כלשהו בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיאוריה הזאת תופסת על צ'אחלות ועל כאלו שחוץ מיופי אין להן שום דבר להציע. שלא לדבר על זה שזה מראה על חוסר בטחון מטורף לבחור בן זוג בשביל שיהיה אפשר לפרסם דברים בפייסבוק (?? זה נשמע הזוי בפני עצמו). בדיוק סוג הבחורות שאני לא מחפש. גם לא זכור לי שיצא לי לצאת עם כאלו, והמדגם שלי די גדול, ככה שכנראה לא כולן כאלו.

יש לך מזל אם לא נתקלת באחת :)

לצערי נתקלתי בכמה :-( ופשוט הזויות

דוגמה מהעבר - מגיע לפגישה עם אודי והבחורה מעקמת פרצוץ - לה רק BMW מתאים.

אחת אחרת (מוכרת ספרים) ועבדתי בסטרטאפ סופר מבטיח אז אומרת לא מספיק לה

ואחרונה עיקמה פרצוף שאמרתי שאני לא מתכנן לרכוש אופניים בסכום מעל 10K כפי שרצתה

אז יש ויש :-D וטוב לסנן אותן מה שיותר מהר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתם לא מסננים בעצמכם מלכתחילה באופן הגיוני.

אגב, רכב ספורט בהחלט מייצר משהו לפעמים.

אבל לא כי כולן גולד דיגריות, אלא כי זה שוב גם תורם לתדמית "מגניבה", שלא בהכרח קשורה לכסף.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל אישה עם רכב ספורט, שגם יודעת לנהוג בו, זה לבוא לדייט ראשון עם טבעת בהיכון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ... קשה להגיד.

בכנות יצאתי למעט מאוד דייטים בחיים שלי.

פעם אחת יצאתי עם מישהי שחשבה שאני עושה הרבה כסף כי עבדתי במשרד וראיתי שזה מלהיב אותה, אבל היא חתכה אחרי שתי פגישות. סתם בחורה מעפנה כל דבר ששאלתי אותה ענתה "זה לא מעניין אותי, זה לא משנה לי, בלה בלה בלה"

בחורה שמחפשת גבר מבוסס תסכים לסבול גבר שאין יותר מדי מה לדבר איתו, בתנאי שהוא מבזבז עליה המון. (ארוחת ערב ב BBB)

מצד שני,

אם היא לא נהנית מהכסף שלו והוא גם משעמם אותה בדייטים

אין לה מה לחפש שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...