Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מוצאים זוגיות בימינו?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין שום קשר, אפשר לתחזק חברות עם בחורה גם תו"כ זוגיות.

לי יש שתי חברות טובות של שנים אחורה, אחת מהן עוד לפני אשתי.

הן שוות ערך לחברים הגברים שלי, חוץ מזה שאלה עוד דעות נשיות שאני נאלץ להתמודד איתן בחיי:lol:

לא התייחסתי לכאלו , התייחסתי לטריות יותר... אלו שבסולם הערכים שלהן אשתך במקום האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפך, מרגיש מצויין.. קצת מרחם על אנשים שחושבים אחרת, אבל חוץ מזה לא מתלונן

אל תרחם, הם חיים מצויין... בלי אנשים זרים שתקועים להם בתוך הזוגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לא התייחסתי לכאלו , התייחסתי לטריות יותר... אלו שבסולם הערכים שלהן אשתך במקום האחרון.

מי שלא מבין את מיקומו בסקאלה, בין אם יש לו בולבול או ציצי, חוטף וולה.

הנקודה היא שאין משמעות למין החבר/ה וגם לא לפז"מ שלו.

מי שלא בוגר מספיק, יעשה פאשלות כך או כך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מבין את מיקומו בסקאלה, בין אם יש לו בולבול או ציצי, חוטף וולה.

אנחנו כרגע בשלב הציצי ;)

ומקווה שנשאר שם .

שוב חוזר ואומר , ידידות עבר נשואות לצורך העניין?

בואו נשב זוגות , מה הבעיה?

ווואלללה אני מת.לדעתי למי מהנשואים + יש זמן לידידות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אני נגד ידידות וגם אני חטאתי בזה.

זה בד"כ בזבוז זמן.

אני תמיד מעדיף חברים גברים.

מה הקשר?

כל קשר עם בחורה/אישה חייב להיות מיני בלבד, או כזה שהמטרה להגיע למיטה?

דווקא ממך לא ציפיתי ליציאות של פיקאפר בשקל וחצי.

תראה מה עשית, עכשיו גרמת לי לחזור מהיעדרות שאף אחד לא שם לב אליה :roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רק שאלה, יש לנו טינדר שזה די תמונות בלבד (ביחד עם הכיתוב המאוד לא מקורי שאין אחת שלא כותבת אותו - "למרות שזה טינדר אני מחפשת משהו רציני!" והדבר המקורי היחיד זה כמות סימני הקריאה שהיא מוסיפה אחרי) ואת אוקיי שזה תמונות וגם קצת מידע אבל גם שם הרוב המוחלט מתייחס לתמונות ולא לתוכן ולא כולן ממלאות תוכן.

אם הינו עושים אפליקציה הפוכה שבה אנשים היו צריכים לרשום על עצמם דברים, רק לתאר מה למה כמה ואיך ולענות על לפחות 50 שאלות לפני שהפרופיל פעיל - ללא תמונה בכלל (נגיד לצורך העניין גרסה של אוקיי ללא תמונות ועם מינימום פרטים למלא לפני שהפרופיל פעיל) - כמה זה היה מצליח? למי היה היום סבלנות לקרוא כל כך הרבה לפני שהוא חושב "הםםם, אולי אני אלך על זה", האם ודייטים כבר היו יוצאים מזה, אחוזי ההתאמה היו מוצלחים יותר מטינדר?

(היה נסיון לאפליקציה שכזו לא? שרק אחרי זמן צאט מוגדר או כמות הודעות צאט היתה חושפת את התמונה לא? - אם לא אני דורש את הפטנט על שמי!)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, אין לי שום בעיה בניהול קשרים עם בחורות כמו שאמרת לא כל קשר צריך או חייב להיות מיני.

הבעיה מתחילה, שאחד הצדדים הגבר או האישה נמשכים והאחר לא מעוניין בקשר שהוא מעבר לידידותי.

זה אחד הדברים הגרועים והמסתכלים שיכולים להיות. לדעתי, עדיף להמנע לכך.

אם אין משיכה ושום רצון מעבר לקשר אפלטוני - אז מבחינתי אין עם זה שום בעיה, ואני יכול להתייחס אליה כמו שאני מתייחס לחבר גבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אנחנו כרגע בשלב הציצי ;)

ומקווה שנשאר שם .

שוב חוזר ואומר , ידידות עבר נשואות לצורך העניין?

בואו נשב זוגות , מה הבעיה?

ווואלללה אני מת.לדעתי למי מהנשואים + יש זמן לידידות?

לי יש. ואני לא פנומן ולא נהנה מעודף זמן פנוי. הכל סדרי עדיפויות ולי מאוד חשוב הזמן שלי מחוץ למשפחה והזוגיות.

יש לי 5-7 חברים קרובים מאוד, נפגשים מדי פעם, במקרה שתיים מהם הם נשים. Simple as that.

ולגבי דאבל דייט - עם חבר שלך אתה תמיד נפגש בדאבל או לבד? זה אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי,

לא מדבר על הנורמטיביות , בכוונה דיברתי על הקיצוניות...

כמו אלו שדוחפות ידידים לדייט שלהם.

בכוונה הקצנתי, כי מי שרוצה לפגוש בגיל 30 ולטפח קשרי ידידות = לא יקרה.

זה צריך להתחיל בשלב מוקדם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הסתומה שהביאה ידיד לצערי לא היתה מעוניינת ב-benor ובחרה בפתרון ילדותי ומגעיל וטוב שזה קרה בהתחלה וחברינו לא נאלץ לסבול מזה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתומה שהביאה ידיד לצערי לא היתה מעוניינת ב-benor ובחרה בפתרון ילדותי ומגעיל וטוב שזה קרה בהתחלה וחברינו לא נאלץ לסבול מזה יותר מדי.

אני הייתי מציע לה להיות העלמה בקרב חרבות... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רק שאלה, יש לנו טינדר שזה די תמונות בלבד (ביחד עם הכיתוב המאוד לא מקורי שאין אחת שלא כותבת אותו - "למרות שזה טינדר אני מחפשת משהו רציני!" והדבר המקורי היחיד זה כמות סימני הקריאה שהיא מוסיפה אחרי) ואת אוקיי שזה תמונות וגם קצת מידע אבל גם שם הרוב המוחלט מתייחס לתמונות ולא לתוכן ולא כולן ממלאות תוכן.

אם הינו עושים אפליקציה הפוכה שבה אנשים היו צריכים לרשום על עצמם דברים, רק לתאר מה למה כמה ואיך ולענות על לפחות 50 שאלות לפני שהפרופיל פעיל - ללא תמונה בכלל (נגיד לצורך העניין גרסה של אוקיי ללא תמונות ועם מינימום פרטים למלא לפני שהפרופיל פעיל) - כמה זה היה מצליח? למי היה היום סבלנות לקרוא כל כך הרבה לפני שהוא חושב "הםםם, אולי אני אלך על זה", האם ודייטים כבר היו יוצאים מזה, אחוזי ההתאמה היו מוצלחים יותר מטינדר?

(היה נסיון לאפליקציה שכזו לא? שרק אחרי זמן צאט מוגדר או כמות הודעות צאט היתה חושפת את התמונה לא? - אם לא אני דורש את הפטנט על שמי!)

זה פשוט לא היה עובד. כי מה לעשות, המראה החיצוני הוא עדיין כלי הסינון הראשוני שאנחנו משתמשים בו. גם כשאתה רוצה לגשת למישהי בבר או סתם בתור לסופר, הדבר הראשון (ובעצם היחיד באותו רגע) שגורם לך לעשות את זה זה המראה החיצוני. פשוט באפליקציות, מרוב המבחר, זה נהיה קריטריון הסינון הכמעט בלעדי, ולא רק זה, אלא שהרף באפליקציות נהיה גבוה בהרבה מהמציאות (נכון לשני המינים).

לצערי אגב זה בולט בעיקר בארץ, שרוב הפרופילים ריקים (שוב, של שני המינים) ורוב המשתמשים גם לא טורחים לקרוא פרופילים אחרים. בחו"ל אחוז הפרופילים המלאים הוא כאחוז הפרופילים הריקים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, משהו מוזר קורה באפליקציות האלו. לי, אחרי שנתיים, לא היה שום מזל איתן. מעל 100 דייטים, כמות קשרים שאפשר לספור על יד אחת שקצת המשיכו הלאה, אבל לא יותר מדי הלאה. בחלק מהמקרים אני לא רציתי להמשיך, בחלק הן, בחלק זה היה הדדי, רגיל.

זה הגיוני שרק חלק קטן מהדייטים ימשיך לדייט שני וחלק עוד יותר קטן יבשיל לקשר.

כמו שאתה יוצא לדייט אחת לשבוע (100 בשנתיים), כך גם הבחורות. ואם הן בסקאלה העליונה מבחינת מראה, אפילו יותר.

השאלה מה עם אלה שכן התפתחו לקשר, למה לא רצית להמשיך?

עוד נקודה למחשבה, יכול להיות שבמהלך או אחרי הדייט אתה משדר שתהיה מוכן להיפגש לדייט שני בכל מחיר רק כי הבחורה נראית טוב, למרות שלא היה חיבור, כימיה, ותחושה הדדית של ״בא לנו להיפגש שוב״?

מודה שחטאתי בזה בעצמי.

לא מעט מקרים שאחרי דייט ראשון מעולה שבסופו גם נשיקה וקביעת דייט נוסף, יום אחרי פשוט נעלמו ולא ענו להודעות.

אישית אני משתדל לא להתייחס לסימנים כאלה כאל מנבאי המשכיות כלשהי. לפעמים מתנשקים פשוט כי בא באותו רגע בגלל התחושה האינטימית, או שמסכמים לדייט נוסף בתום הראשון רק מחוסר נעימות.

אבל משהו שם גרם לתרבות דייטינג כל כך ירודה שאפילו הכבוד הבסיסי בין אנשים הלך לאיבוד.

כמו מה למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובע עם מישהי וסוגרים על יום.

אחרכך היא לא עונה לא להודעה ולא לטלפון. (לא לוחץ - משחרר ומבין את הרמז...)

מישהי שקבעתי איתה לצאת, רק לאחר ששאלתי אותה כמה שעות לפני מה קורה אז היא טורחת להגיד לי שהפגישה מבוטלת.

(ביטלת סבבה אין בעיה , אפשר להודיע לי אם החלטת שזה לא יצא לפועל..)

למזלי, אני יוצא מנקודת הנחה שאף אחת לא חייבת לי כלום. אז כך שעם כל האי נעימות, אני לא מתרגש מזה יתר על המידה וממשיך הלאה בחיי...

להיפך נחסך ממני להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...