Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש ב- 50,000 - כל הכבוד לניסאן !

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קנית היום ב 50.0 ועוד שלוש שנים הוא שווה 35.0? נראה לך סביר?

אתה היית קונה עכשיו מיקרה ידנית ב 35.0 כשאפשר חדשה עם מימון ב 50.0 ?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמיד חלמתי לקנות ישירות מהיבואן רכב מיושן ידני ללא ביקוש, תמורת כמעט אותו סכום כסף שיאפשר לי לקנות רכבים חדישים יותר עם גיר אוטומטי ב-0 ק"מ , תודה ניסאן עשיתם לי את היום !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם נוחות של מלגזה, בטיחות מתקדמת יחסית לשנות ה 90, מה טוב בו לא הבנתי?.

זו בושה שהיבואן עוד מוכר כאלו.

היבואנים עושים לנו תרגילים ואנחנו כמו פתי אוכלים את זה.

איזה תרגיל?

חסר מכוניות לא נוחות ובלי מערכות בטיחות מתקדמות שעולות עשרות אחוזים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית היום ב 50.0 ועוד שלוש שנים הוא שווה 35.0? נראה לך סביר?

אתה היית קונה עכשיו מיקרה ידנית ב 35.0 כשאפשר חדשה עם מימון ב 50.0 ?

זה מחיר של ימי מכירות, לוי יצחק או יד 2 לא מתחשבים בזה. המחיר הרשמי הוא 75900.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה בון טון יללני בצרכנות ישראלית מודרנית שפשוט מעצבן (ומבאס), הכל לא טוב, הכל יש אופציה יותר טובה ואם לא, זה מיושן, זה חורק, היבואן חזיר ולא יודע מה עוד.

כאילו, וואלה! ימות המשיח אשכרה הגיעו, רכב חדש לחלוטין (לא אפס ק"מ, לא משומש קלות) ב 50K ש"ח וממשיכים לבכות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי זורם אם המשפט שלך בהקשר ההיסטורי של זה אם היה מדובר ברכב עם ביקוש למשל פיקנטו או i10 שלפתע מקבל תג מחיר של 0 ק"מ דרך היבואן , אבל מה לעשות אני בתור צרכן ישראלי קטן ובכיין גם מסתכל על תוכן העסקה ולא רק על השוס של רכב יבואן במחיר 0 ק"מ , סליחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה,

למי שמחפש רכב "זונה" כמה שיותר חדש לניצול מקסימלי כמה שנים ואז למכור ב-10 אלף, למה לא ללכת על איזה רכב ידני זול בן שנה כמו MG3 או סנדרו? ע"פ יד 2 עם מיקוח מאמין שיהיה אפשר לקנות אותם ב-35 אלף. האם שנת אחריות אחת שווה כול כך הרבה לאנשים?

יום אני לא יודע אם אקבל 20 על הפיאסטה. אז הפסדתי 50 לארבע שנים וחצי נכון לעכשיו (קניתי בשבעים ביום מכירות)

אם אני הולך על המימון, נותן עכשיו 16, נשארתי עם עודף לשנה של תשלומים לפחות. עוד שלוש שנים רוצה למכור, אף אחד לא יזכור שקניתי בחמישים. כמה המחיר ירד, נניח 40? ריאלי שיהיה שווה 35? וצריך להחזיר אז עוד 25 כי זה סוף תקופת המימון, אז אני ביתרה של 10 אלף.

מאוד נאיבי מצידך. זה משאלת לב שלא מעוגנת במציאות. כמו שרשמתי,כנס ליד 2 ותיראה מספיק רכבים בני שנה ב-38-40 אלף(לפני מיקוח)

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם נוחות של מלגזה, בטיחות מתקדמת יחסית לשנות ה 90, מה טוב בו לא הבנתי?.

זו בושה שהיבואן עוד מוכר כאלו.

היבואנים עושים לנו תרגילים ואנחנו כמו פתי אוכלים את זה.

במחיר שלה איזה רכב חדש אחר מציע יותר?

למה יקנו מיקרה ולא סנדרו או mg? לניסן יש תדמית יפנית, לשני האחרות לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד חלמתי לקנות ישירות מהיבואן רכב מיושן ידני ללא ביקוש, תמורת כמעט אותו סכום כסף שיאפשר לי לקנות רכבים חדישים יותר עם גיר אוטומטי ב-0 ק"מ , תודה ניסאן עשיתם לי את היום !

איזה רכבים חדישים יותר עם גיר אוטומט אתה קונה כמעט באותו הסכום ב 0 ק״מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה,

למי שמחפש רכב "זונה" כמה שיותר חדש לניצול מקסימלי כמה שנים ואז למכור ב-10 אלף, למה לא ללכת על איזה רכב ידני זול בן שנה כמו MG3 או סנדרו? ע"פ יד 2 עם מיקוח מאמין שיהיה אפשר לקנות אותם ב-35 אלף. האם שנת אחריות אחת שווה כול כך הרבה לאנשים?

הריביות והמימון שונות לחלוטין בין רכב חדש לרכב משומש.

אני חושב שגם תחשיבי הזיכוי/ קיזוז מעמ, אבל פה אני לא בטוח.

הייתי זורם אם המשפט שלך בהקשר ההיסטורי של זה אם היה מדובר ברכב עם ביקוש למשל פיקנטו או i10 שלפתע מקבל תג מחיר של 0 ק"מ דרך היבואן , אבל מה לעשות אני בתור צרכן ישראלי קטן ובכיין גם מסתכל על תוכן העסקה ולא רק על השוס של רכב יבואן במחיר 0 ק"מ , סליחה.

העניין הוא שונה.

אפשר להסתפק ב"לא מתאים לי, תודה" או ב "לא עונה על צרכיי", אבל אנשים (ואני לא מדבר אישית עליך אלא על תופעה בחברה הישראלית שמיוצגת פה בשרשור נאמנה לא רק על ידך) מרגישים איזה צורך בילתי מתפשר להוכיח שזו עיסקה רעה שרק פראייר ילך עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

הכותרת הבומבסטית מדברת על זה שזה עיסקת המאה - אנשים בטבעיות כולה מצננים את הכותרת בזה שבוא נשים דברים על השולחן, מדובר ברכב נחות ומיושן שנמכר במחיר שתאכלס מתאים לו ולא איזה שוס חד פעמי נדיר במינו(הרי גם הC1 נמכרת בסביבות המחיר הנ"ל וגם הסנדרו הידנית שלא מזמן נמכרה פה נמכרה באיזור ה55 אלף) - קרסו לא "שברו את השוק" אלא הציגו מתחרה ביינונית עם לוגו יפני לקטגוריה שחוץ ממחיר אין צורך לככב בה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זורם איתך, אם לא "שברו את השוק", איזה רכב חדש תמליץ ב 50K ש"ח במקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם תג מחיר של 50K אפשר לחלק לשתי תקופות, לפני הולדת סוזוקי אלטו ואחרי הולדת סוזוקי אלטו.

כשהאלטו הושקה עם תג מחיר של 50K הארץ רעשה וגעשה, אנשים בכו, זקנים קמו ממנוחתם, וגר זאב עם כבש.

לאחר כמה שנים ההתלהבות פחתה, הכבש כבר לא כזה חבר יש כבש מיד 0, אבל זו עדיין עסקה טובה מאוד לאנשים מסויימים.

מי אמר שאנשים בארץ לא הפכו למפונקים בהקשר של תמחור רכבים, מספיקה אלטו אחת מהודו כדי לשנות סטנדרטים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...