Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסאדן ספורטיבי 80K

Uncle_Joey
שימו לב! השרשור הזה בן 2001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם, כותב את ההודעה בשביל חבר

כרגע מתלבט בין האינפיניטי g37 ללקסוס is250

שנתונים בין 2009-2012

חשוב לי האמינות של הרכב ושלא ידרוש יותר מידי טיפולים וצומת לב מעבר לשוטף

הנראות מאוד חשובה לי גם של פנים הרכב וגם של הבחוץ, מראה ספורטיבי אלגנטי וכמובן ביצועים בהתאם

רציתי לבקש מכם עוד המלצות לרכבים שאתם אולי מכירים שמתאימים לצרכים שלי

אשמח לחוות דעת בנודע לשני הדגמים ולהמלצות

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם בדיוק לפני חצי שנה.... אין מה להשוות בכלל בין הלקסוס לבין ה G37.

האינפיניטי טובה יותר בגדול בכל פרמטר שתבחר:

יותר מתנהגת

יותר חזקה

יותר מרווחת

יותר יפה (?) עניין של טעם אישי

אבל - גם יותר יקרה לאחזקה למרות שנחשבת למאוד אמינה ויש לה שוק אפטרמרקט מאוד חזק בארה"ב. משם אני מזמין חלקים לטיפולים \ ברקסים וכו'.

סביב ה 80K יהיה קצת קשה למצוא אחת עם ק"מ סביר - הנ"ל נמכרות תוך ימים בודדים - פיספסתי מעל 3 אקזמפלרים בחודשיים שאני חיפשתי.

צריך סבלנות , הרבה סבלנות אבל לדעתי קנייה עדיפה בהרבה.

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המפורטת

אשמח אם תוכל לשתף אותי בעלויות דלק/תחזוקה וביטוח שהיו לך, האמת שממה שיצא לי לראות זה הרכב שהכי קרץ לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקיף וחובה סביב ה 5500₪ לנהג מעל 35. דלק בתוך העיר בנסיעה נמרצת סביב ה 1 ל 6.5 ומחוץ לעיר סביב ה 1 ל 9.5.

חלפים לטיפולים שוטפים אפשר ובקלות לקנות בארץ, לא מחירים בשמיים. ברקסים קניתי באמאזון כי יצא משמעותית זול יותר וממותגים טובים יותר.

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...