Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקה של VOLVO V40 - שרשור מתגלגל

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל כך מכעיס אותי העלויות חלפים במוסכים...

לדוגמה שמן, 500% מאוטוסטור

בטיפול מחליפים גלון וחצי, קרי 6 ליטר.

לפי מה ששלחת, העלות מאוד דומה לזו של אוטוסטור, ואפילו זולה בכמה שקלים. לא מבין את מקור הכעס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגובה אחרונה כי חפרנו ...:lol:

הגה לא ממורכז (הגה ישר - סמל / וולוו לוגו מאוזן , והרכב נוסע הצידה )

ברמה שמפריעה ובולטת לרכב חדש ובמיוחד וולוו - לא נראה לי !!!

ואם זה כך אזי מפרקים את ההגה ( יש בורג ואום מרכזי ) ומסובבים אותו - ולא נוגעים במכלולים למטה ..

שוב , לא נראה לי

יום טוב

למה, אם יותר לי לשאול?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך נאמר לי שאת ההגה מפרקים רק כדי לטפל בסטיה מאוד גדולה.

תיקון סטיה של מעלות בודדות (שרק פדנטים כמוני מבחינים) ניתן לבצע רק במכון עם ציוד ממוחשב ולייזר.

התהליך מאוד קצר ואינו פולשני יחסית לפרוק ההגה. לפי דעתי טוב שהסתיים כך.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך נאמר לי שאת ההגה מפרקים רק כדי לטפל בסטיה מאוד גדולה.

נכון כיוון שמספר שני ההזחה בהגה הוא לא גדול. כל שן נניח 10 מעלות.

אם יש לך סטייה 5 מעלות ימינה, תפרק את ההגה ותזיז שן אחת, תהיה לך סטייה 5 מעלות שמאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6.80 זה עבור הבקבוקון הקטן של sonax. במוסך יש מדף שלם של מוצרי sonax שנמכרים במחיר זול יותר מהום סנטר לטענת נציג השרות.

http://www.autostore.co.il/נוזל-שמשות-מרוכז-25-מ-ל-SONAX.html

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא רק לאלכס אורגינל מגיע להיות מקורי - גם למאיר מותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

עברו להם שבעה חודשים ו15K ק"מ, הרכב נכנס לטיפול "30K".

לא נתקלתי בשום בעיה שיש לדווח עליה למוסך מאז הטיפול האחרון. השמן נשאר ברמה המקסימלית מאז הטיפול האחרון ללא כל תוספת.

אני חושב שעכשיו אחרי 30K הרכב מרגיש אפילו טוב יותר. צריכת הדלק התייצבה . אין לי שום בעיה להגיע ל15 ק"מ לליטר, זה פשוט מאוד משעמם. גם ריח לא נעים שהגיע מדי פעם מהממיר הקטליטי בזמן עומס נעלם ולא מופיע יותר כפי שהובטח.

לגבי הטיפול עצמו:

התקבלתי בדיוק בזמן שנקבע, בהחלט ניכר שהזמן שלי חשוב למוסך.

תהליך קבלת הרכב לטיפול היה שונה הפעם. נציג השרות יצא אל הרכב עם הטלפון שלו טעון באפליקציה יעודית של "מאיר".

הוא צילם אל תוך האפליקציה את כל צדדי הרכב, את המספר ואת לוח השעונים והק"מ שמוצג בו.

נראה לי לגיטימי. זה נועד להגן על המוסך ועל הלקוח במקרה של טענות לנזק או לטיפול שלא נעשה בזמן.

בשונה מהטיפול האחרון שבו נשארתי בחדר ההמתנה הממוזג הפעם בקשתי וגם קיבלתי אישור ללוות את הטיפול בתוך המוסך.

קיבל אותי מכונאי נחמד וסבלני, הסברתי לו שאין בכוונתי "לעמוד לו על הראש" ולהפריע. נראה שהוא אפילו שמח לקצת חברה בזמן הטיפול.

הטיפול כלל: החלפת שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר מזגן והחלפה של נוזל הבלמים.

הגלגלים פורקו, הבלמים נמצאו תקינים. לחץ האוויר נבדק ע"י שעון דיגיטלי. הוא היה מופתע לטובה שכל ארבעת הצמיגים הראו בדיוק את אותו הלחץ - 40 PSI.

הסברתי לו שאני לא סומך על תחנות הדלק ויש לי קומפרסור ומדיד איכותיים. הלחץ היה גבוה בגלל שהצמיגים היו חמים. אני מנפח 36 PSI בצמיגים קרים.

הוא המליץ להוריד 4 PSI מכל צמיג כדי לשמור על 36 PSI בצמיג חם. הסכמתי.

הציע להוסיף מים רגילים למיכל ניקוי השמשות, כמובן שעצרתי אותו. אני משתמש רק במים מזוקקים ותרכיז של סונקס.

בנוסף נבדק גובה מפלס נוזל הקירור, הוא טען שחסר טיפה. הוא הוסיף כ100-200 מ"ל של נוזל קירור מקורי ללא כל עלות.

לפי דעתי גובה נוזל הקירור לא השתנה מהיום הראשון. הוא הוסיף מעבר.

לגבי חלקי החילוף:

כולם הגיעו באריזה מקורית של וולוו, כולל השמן בלמים. לא תחליפי "מאושר יצרן" כפי שהיה לי בסיאט.

פילטר השמן שונה מרכבים אחרים, המכונאי פתח את בית הפילטר והחליף את הסנן עצמו. פעם ראשונה שאני רואה פילטר כזה.

על מיכל שמן מנוע כתוב : מאיר power engine 0W20 לפי תקן וולוו. בקטן מצוין שזה משווק ע"י "פז" - יש תמונה.

כל מיכל שמן מכיל 3 ליטר שמן. הוא השתמש בדיוק בשני מיכלים עד הטיפה האחרונה - סה"כ 6 ליטר.

הטיפול ארך כשעה וחצי בעלות של 1680 שקל. גבוהה ביחס לרכבים אחרים סביר למותג כפי שכתבתי בעבר.

שמתי לב שבטיפול הראשון קיבלתי 7% הנחה והפעם לא. חבל שלא ביקשתי.

סה"כ מרוצה מאוד מרמת השרות אלי ולרכב.

20190527_142842.jpg

20190527_141139.jpg

20190527_140230.jpg

20190527_185216.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

תודה רבה על השרשור וכל הפרטים.

שאלה, האם מצאת איפשהו את פירוט הטיפולים עבור הרכב, מה מצריך להחליף כל טיפול?

באיזה מוסך אתה מטפל? במוסך המרכזי בראשון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את פרוט הטיפולים. זה לא מופיע בספר הרכב. אבדוק אם יש חוברת יעודית רק לטיפולים.

מטפל במוסך המרכזי של מאיר בבאר שבע.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה על הסקירה המקיפה.

ממש תאווה לעיניים לראות את רמת הירידה שלך לפרטים בכל הקשור לרכב.

די מפליא שטיפול שגרתי עולה יותר מטיפול שגרתי לסדרה 3 שלי אבל זה בהחלט בגדר הסביר.

מניסיון המעמד הטיפול לא מזיק אף פעם לבקש הנחה.

שוב תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...