Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקה של VOLVO V40 - שרשור מתגלגל

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, מדובר על רכב שתוכנן ב-2010 - מערכת ה"מולטימדיה" שלו לא תומכת כמעט בשום דבר...

השדרוג היחיד האפשרי הוא תוספת של Android box שעלה בחברה לפני כחמש שנים כ-5000 ש"ח - (אז) ויתרתי על השדרוג.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטרף. 

אנשים חושבים שאני עובד עליהם ונמצא בבית ולא בנהיגה במהירויות לא חוקיות.

מערכת השמע איכותית ביותר, אין לה אנדרואיד/ניווט מקורי אבל למעט זה לא חסר כלום.

גם לי יש סלולרי מותקן כמו של בני וזה עושה את העבודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה וולוו V40 T4 2016.

אוטו רועש למדיי, בעיקר מנוע מחוספס, מאוד מפריע לי, ורעש כביש.

לא תומך בעברית, שזה מעצבן.

בכלל, למרות האכות הכללית, לא נהנתי לנהוג באוטו סתם, לא נהיגה ספורטיבית כמובן.

בעיית מזגן, שלפי המוסך מדובר בחיישן עם חיבור רופף.

רעש מתלים על מהמורות, אולי בגלל מכה ? לא ברור.

כללית, עם קורולה היברידית חדשה, אני הרבה יותר מרוצה, ואפילו לא מרגיש בעיה בביצועים במהירויות חוקיות. להפך.

אגב, גם מערכת הקול בקורולה (מקורית) טובה ברמה של הוולוו. הדיבורית פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@נר4 ה-v40 לא תוכננה ואף אחד לא התכוון שהיא תהיה ספורטיבית. היא קומפקטית מהירה עם התנהגות כביש טובה, ולא מעבר לזה.

זה עניין של תיאום ציפיות.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.8.2020 בשעה 08:41, נר4 כתב:

גם לי היה וולוו V40 T4 2016.

אוטו רועש למדיי, בעיקר מנוע מחוספס, מאוד מפריע לי, ורעש כביש.

לא תומך בעברית, שזה מעצבן.

בכלל, למרות האכות הכללית, לא נהנתי לנהוג באוטו סתם, לא נהיגה ספורטיבית כמובן.

בעיית מזגן, שלפי המוסך מדובר בחיישן עם חיבור רופף.

רעש מתלים על מהמורות, אולי בגלל מכה ? לא ברור.

כללית, עם קורולה היברידית חדשה, אני הרבה יותר מרוצה, ואפילו לא מרגיש בעיה בביצועים במהירויות חוקיות. להפך.

אגב, גם מערכת הקול בקורולה (מקורית) טובה ברמה של הוולוו. הדיבורית פחות.

אולי היתה לך בעיה דומה למה שהיה לבני , בכל מקרה אני מאוד מרוצה משיכוך הרעשים , לדעתי שקט מדי. לא שומעים את המנוע מספיק.

לא תומך בעברית זה לא פרמטר לטיב של רכב, בדרך כלל אלה שתומכים בעברית הן מערכות אפטרמרקט סיניות בהתקנה מקומית או מערכות מהשנה שנתיים האחרונות.

ברגע שהשווית קורולה , נראה שאתה לא בכיוון.   

אני אחרי שבוע שלם עם טויוטה והיום חזרתי (סוף סוף ) ל V40 שלי. עולם אחר מכל הבחינות.

בעניין הספורטיביות : קודם כל, ה RDESIGN מציגה שיפור בנושא ושנית זהו לא מיועד להיות רכב ספורטיבי מטורף , יותר GT . 

בטיולי נהיגה בהרי ירושלים לא התקשיתי לעמוד בקצב של מתחרות על הקצה הספורטיבי של הסקאלה , קצת רוכן בסיבובים מעבר לרצוי אבל בסה"כ מספק את סחורה. 

אני בטוח שהוא עדיף מהקורולה ההיברידית שלך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אייל  לדעתי מדובר באיזון בין מה שמישהו מצפה לקבל מהרכב, למה שהוא מקבל בפועל.

לכן חוויית הבעלות והשימוש ברכב שונה מאדם לאדם. אשתי למשל היתה מוכנה בכל רגע נתון לחזור לקורולה 2005 ששירתה לפני ה-V40.

לטענה המושב האחורי צר מדי, ותא המטען קטן וזה מפריע לה. התנהגות הכביש והביצועים פחות מעניינים אותה (אבל היא מתעצבנת כשיוצא לה לנהוג על מכוניות עם ביצועים חלשים)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לומר שT4/T5 זה ביטוי קצת "מסוכן".

כי יש 2 מנועים כאלו. של פורד עם גיר רובוטי ושל וולבו עם גיר פלנטרי ומן הסתם הם מאוד שונים.

נהגתי ב-T4/T5 של פורד וב-T5 של וולבו, יש הבדלים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, zvit כתב:

@אייל  לדעתי מדובר באיזון בין מה שמישהו מצפה לקבל מהרכב, למה שהוא מקבל בפועל.

לכן חוויית הבעלות והשימוש ברכב שונה מאדם לאדם. אשתי למשל היתה מוכנה בכל רגע נתון לחזור לקורולה 2005 ששירתה לפני ה-V40.

לטענה המושב האחורי צר מדי, ותא המטען קטן וזה מפריע לה. התנהגות הכביש והביצועים פחות מעניינים אותה (אבל היא מתעצבנת כשיוצא לה לנהוג על מכוניות עם ביצועים חלשים)

אחד החסרונות הבולטים אם כי לא מאוד קריטי הוא הצפיפות במושב האחורי ותא המטען הקטן ,גם בהשוואה לקטגוריה (נגיד גולף,טויטה אוריס וכו') 

אני לא חושב שזה עושה שכל שמישהו שהV40 לא היתה ספורטיבית מספיק בשבילו, מוצא את מבוקשו בקורולה היברידית.... 

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את הנאמר, הרכב לא סופורטיבי. הוא בנוי לגמוא קילומטרים רבים בנוחות ובמהירות ואת זה הרכב מבצע מצוין!

תא המטען באמת קטן יחסית אבל בקיפול המושבים מתקבל נפח מכובד ושימושי.
אומנם יש לי גגון מקורי עבור האופניים אבל מדי פעם אני מכניס את האופניים מאחור לאחר פרוק הגלגל הקדמי והכיסא.

c93e45ec9b420a56806a96bacb210a29.jpge7352cc6cdd9c9bd6f7bdaccee56770c.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Nakamichi כתב:

אני רק רוצה לומר שT4/T5 זה ביטוי קצת "מסוכן".

כי יש 2 מנועים כאלו. של פורד עם גיר רובוטי ושל וולבו עם גיר פלנטרי ומן הסתם הם מאוד שונים.

נהגתי ב-T4/T5 של פורד וב-T5 של וולבו, יש הבדלים. 

בא נעשה קצת סדר בבלאגן:

ה-v40 הגיעה לישראל ב-2013 ושווקה בישראל עד 2019 - סה"כ נמכרו כ-1613 יחידות

T4 עם מנוע פורד וגיר רובוטי 6 הילוכים עם מצמדים רטובים נמכרו בסה"כ 448 יחידות 332 רגילות, ועוד 116 בגריסת Cross Coutry בין השנים 2013-2016.

T5 מעולם לא הגיע לכאן עם מנוע של פורד, אמנם הגיעו 6 יחידות בשנים 2013-2014 אך הן צוידו במנוע וגיר של וולוו עם 213 כ"ס המבוססים על טכנולוגיה ותיקה שהיתה עוד ב-S70 של שנת 2000. 3 רגילות ו-3 CC.

T4 עם מנוע של וולוו 190 כ"ס וגיר 6 הילוכים הגיעו במהלך 2016 (אחת עלתה על הכביש ב-2015) נמכרו בסה"כ 610 יחידות 567 רגילו ועוד 33 CC.

T5 עם מנוע 245 כ"ס וגיר 8 הילוכים נמכרו בסה"כ 77 יחידות בין השנים 2015-2019 מתוכן 27 רגילות ו-50 CC.

T3 עם מנוע 1.5 152 כ"ס וגיר ששה הילוכים  נמכרו בסה"כ 475 יחידות  מהן 434 רגילות ועוד 39 CC בין השנים 2016-2019.

הגיעו עוד 5 יחידות T3 עם מנוע 2.0 עם 152 וגיר ידני 6 הילוכים 4 מתוכן רגילות ואחת CC.

משלימות את הרשימה שתי יחידות מדגם D3 עם מנוע דיזל 150 כ"ס וגיר אוטומטי שהגיעו ב-2013.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הנ"ל גרם לסלט רציני אצל לוי יצחק וגם מיטב הידענים יסתבכו שם :-) 

עד היום אין באמת את הקוד דגם שלי במחירון בצורה ברורה.  צריך לעשות איזו קומבינה כמו לבחור את הדגם של 213 כ"ס ובתוספות לבחור 245 כ"ס. 

מהיכן הנתונים?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים הם תוצר של עיבוד של מאגרי המידע של משרד התחבורה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, ברשותכם אקח לרגע את הדיון לנושא שעלה בעבר - המולטימדיה.

התחדשתי ב-v40 t3 שעלתה על הכביש בנובמבר 17 (עם השדרוגים של 18) ואני לא מצליח להפעיל וויז במולטימדיה.

אני מגיע למסך שאפשר לבחור בין וויז ל- I Go וכשאני בוחר בוויז יש הודעת שגיאה שאין חיבור 3g זמין. גם כשהרכב מחובר ב-wifi לניד אני מקבל את אותה הודעת שגיאה. 

הבעלים הקודם של הרכב לא ידע להגיד איפה הכרטיס סים ממוקם. התקינו אותו בחברה והוא לא שילם דמי מנוי בזמן שהרכב היה אצלו. 

יש למישהו תובנות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...