Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקה של VOLVO V40 - שרשור מתגלגל

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אינני טועה, לפחות בחו"ל, ניתן לרכוש מדיד שמן "ידני" לרכבים הללו כיוון שהוא כן הוצע במפרט שהוצע כניידת משטרה.

אני עם XC60 2010 (שרשרת טיימינג, למתעניינים T6) שגם לו מתרוצץ TJ על בעיה עם טבעות אטימה, אם אני זוכר נכון, הם ניסו איזה עיצוב חדש שהיה אמור להבטיח קסמים, בפועל היה פחות מרגש ולכן הוחלפו לשונות, אחרי כמה החלפות מנועים באחריות.

גם אני סובל מבעיה במפלס השמן, למרות שאני על הקו העליון, כאשר אני מאמץ את האוטו בנסיעה, קופצת לי אזהרה שמפלס השמן נמוך, לעיתים נעלמת לאחר כמה דקות ולעיתים נשארת לכל הנסיעה, כל פעם אני מקבל התקף לב, ובסוף רואה שאין קשר למציאות.

כולי תקווה שמדובר בחיישן מפלס שמן תקול, שאני מתכנן להחליף בהחלפת השמן הבאה.

כמו כן, הרכב בשימוש רק לשים את הילדים בגן וחזרה, נסיעה מאוד קצרה ולא מספיק להגיע לטמפרטורת עבודה ובמקרה הטוב פעם בשבוע-שבועיים זוכה לנסיעה של 20 דקות, מה שגורם למפלס השמן לעלות לאט לאט, כנראה בגלל דילול השמן עם דלק עקב הנסיעות הקצרות

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 23.4.2021 בשעה 13:38, banji man כתב:

קיט טיימינג הכולל רצעה מוחלפים בטיפול 120K בעלות כוללת של כחמשת אלפים שקל.7a304a560d8095b00b26e90aac590d86.jpg

בS60 זה סביב 5600 משהו כזה

מה לעשות, רכב מפנק, צריך לשלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן שסיימתי תקופה נפלאה עם ה T5 V40 שלי,  הרכב עבר הלאה.
סה"כ כמעט 4 שנים ו100K ק"מ שהתחלקו בצורה כמעט שווה עם הV40 T4 וה V40 T5 .

רכבים שהתאימו בצורה מושלמת לדרישות שלי. 

הרכבים מאוד נוחים, איכותיים וחזקים. מאוד נהנתי לצבור איתם קילומטרים רבים. 

סה"כ אמינות טובה מאוד חוץ מהחלפת המדחס ברכב השני שטופל במסגרת האחריות. 

V40_a.thumb.jpg.b30e675c4c5bb25413248c91730aeb70.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man
  • אהבתי 2

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

עזרה | מצטרף לשרשור  בנוגע להגה לא ממורכז ש-banji man  הזכיר בתחילת השרשור רק שאצלי הרכב גם גם סוטה שמאלה.

כשההגה במצב "ישר" הוא מסובב ממש טיפה שמאלה והרכב גם סוטה מעט שמאלה בנסיעה בקו ישר.

-הוחלפו לפני כחצי שנה צמיגי MICHELIN Primacy 4 חדשים כולל איזון (המצב היה זהה גם לפני החלפתם).

-אין שחיקה באחד הצדדים של הצמיג.

-אין רעידות גם במהירות של מעל 100 קמ"ש.

-לחץ אוויר זהה תמיד.

מה יכולה להיות הבעיה?

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך.

זה מה שאעשה.

מקווה ששם זה יסתיים, לא יתחיל 😀

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מכון שמתמחה בכיוון פרונט  יוכל לסדר את זה. רק צריך לוודא שאי המרכוז לא נובע מרכיב שקיבל מכה והתעקם.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שזה כיוון פשוט ולא משהו עקום.

אכנס למכון בהזדמנות כשאגיע לאחד כזה טוב באזור רשל"צ או אשדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 26.8.2020 בשעה 09:05, banji man כתב:

ישנם שני מיקומים אפשריים לדונגל.
- מאחורי תא הכפפות. נדרש לפרק את תא הכפפות כדי להגיע לדונגל.
- מאחורי הקונסולה המרכזית. הגישה אפשרית ע"י משיכה וקיפול של של השטיח מהצד של הנוסע. 45dfe5d2fa12be2d086f1ded5728d44d.jpg087c44a298adff173d43055bcb1934cc.jpg

מתנצל שאני מקפיץ הודעה מלפני שנתיים.

רכשתי v40 שנת 2019, ואני רוצה לחדש את חבילת הגלישה של הרכב, למי אני פונה?

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, outnex כתב:

אתה יכול לקנות סים דאטא מכל מפעיל ולשים אותו ברכב

יודע, פשוט לא בא לי להתחיל לחפש את הדונגל ולפרק את התא כפפות 

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...