Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חודש ו5000 ק"מ עם מיצובישי אטראז'

yoni_yoni
שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אטרא'ז הייתי הופך למונית עירונית בלי לשים ריפודים, מרווח טוב, חסכוני תחזוקה זולה ואמין.

כשמדובר ביד 2, האטרא'ז נותנת יותר כי המחיר שלה דומה לספייססטאר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא עלתה תלונה אחת על אמינות, להיפך, צריך להוסיף בעמודת היתרונות גם את נושא האמינות.

לגבי טיפולים, זה רכב ליסינג והוא מטופל במוסך מורשה, הצבא אפילו לא מתקן לו פאנצ'ר.

כבר ראינו מה שווים הטיפולים של הליסינג, חצי מהם בכלל לא מחליפים שמן.

תוסיף לזה נהיגה צבאית שהיא לא הכי עדינה.

ראיתי פה כמה תלונות על אחיזה, אחד אמר שהמפקד שלו לקח את הסיבוב מהר מדי, השני אמר שטס להציל חיילת בצומת, כנראה שהרכבים האלה לא מרכיבים גודייר אלא צמיג סיני שקר כלשהו, וזה המצב.

הרכב הזה אמור להיות רכב בסיסי למשפחה שמחפשת רכב עם אחזקה זולה, לא יותר מזה. את התפקיד שלו הוא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עם חבר ברכב הזה כשהוא היה עם סביבות ה 7 אלף קילומטר. זאת אומרת חדש לגמרי בלי טיפולי ליסינג ובלי צמיגי גוד רייד או סיני אחר,ולרכב הייתה אחיזה גרועה. במהירויות גבוהות(120 קמ"ש כן?) הוא מרגיש לא יציב בעליל.

יש גבול כמה אפשר להאשים אחזקה וצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ראינו מה שווים הטיפולים של הליסינג, חצי מהם בכלל לא מחליפים שמן.

תוסיף לזה נהיגה צבאית שהיא לא הכי עדינה.

ראיתי פה כמה תלונות על אחיזה, אחד אמר שהמפקד שלו לקח את הסיבוב מהר מדי, השני אמר שטס להציל חיילת בצומת, כנראה שהרכבים האלה לא מרכיבים גודייר אלא צמיג סיני שקר כלשהו, וזה המצב.

הרכב הזה אמור להיות רכב בסיסי למשפחה שמחפשת רכב עם אחזקה זולה, לא יותר מזה. את התפקיד שלו הוא עושה.

נעל צמיגי ברידג'סטון S001 (אותו צמיג שהגיע עם VRS220 מהחברה).

האטראז' המהוללת הייתה עם 30,000 ק"מ.

עזוב אותך, מדובר ברכב סכנת נפשות עוד בהיותו מקורי, לא משנה איך תהפוך את התמונה.

את התפקיד שלו אפשר להגיד שהוא עושה עד שקורה משהו ואז באמת נכנסים לצרות צרורות, ואני מדבר פה נטו על בטיחות.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובות קצת מוגזמות. יוצא לי לנהוג (לצערי) ברכב הזה לא מעט. כמובן שלא מדובר על רכב מודרני, נוח, בטיחותי, נעים וכו', אבל הוא גם לא נועד להיות אחד כזה. הוא נועד להיות חדש, תכליתי, אמין, חסכוני וזהו. ואת זה הוא עושה ללא שום ויכוח.

אני יכול להבין למה הצבא בחר אותן. על הדרישות הבסיסיות שלהם הוא עונה בול.

חוויית הנסיעה והנהיגה גרועה יחסית לרכב מודרני, הביצועים עצלים, בידוד הרעשים לא מרשים במיוחד וכל מה שנאמר כאן נכון. אבל האטראז' היא תחבורה אמינה ובסיסית עם מרווח וצריכת דלק לא רעים כל כך. גם האחיזה שלה סבירה בסך הכל, למרות שהיא לא משדרת ביטחון כמו רוב המכוניות המודרניות. כל מי שמספר על זה שלקח פניה קצת יותר מהירה מהרגיל והוא החליק איתה שיבדוק טוב את מצב הצמיגים (מהיכרות עם אחזקה של קציני צה"ל אני מוכן להתערב שמעבר לצמיגים סיניים באיכות נמוכה שדחפו להם בליסינג, גם לחץ האוויר לא תקין). יצא לי לקחת איתה פניות מהירות והיא מתחילה לשדר שזה לא הקטע שלה עוד הרבה לפני שבאמת מתחילה להחליק. אגב, מהבחינה הזו הספייס סטאר עוד פחות טובה.

מבחינת בטיחות, גם אין צורך להגזים. ראיתי כבר כמה כאלה אחרי תאונות מחרידות והן אמנם נמעכות כמו קרטון רטוב, אבל תא הנוסעים עצמו שורד לא רע. לא שונה בהרבה מניסאן מיקרה למשל.

סתם לשם ההשוואה, נהגתי גם באלמרה (שיקרה יותר מהאטראז') והיא לא מציעה שום יתרון מלבד מרווח וביצועי מנוע מול האטראז'.

אישית לא הייתי קונה אותה, או אפילו שוקל לקנות אותה. אני בטוח שכמוני גם רוב חברי הפורום. אבל המחיר נמוך, האמינות גבוהה, היא חסכונית, קל לטפל בה, היא חדשה ומאובזרת יחסית. אני יכול להבין מי שיבחר בה כדי לשנע את עצמו לנסיעות בסיסיות עם מינימום עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...