Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוד רכב של משרד התחבורה

swisasax
שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשנו סיאט איביזה 2017 דגם סטייל 1 ליטר.

עכשיו הביטוח דורש ממני קוד רכב של משרד התחבורה של האוטו הזה.

התקשרתי לצמפיון לא קבילתי תשובה ברורה חלק אומרים 184 183,אין בידי את רשיון הרכב עדיין .

למישהוא יש נסיון או מוסג מה הקוד של משרד התחבורה לרכב הזה?

בדקתי ברשת אבל ישנם כמה קודים אני צריך לדעת איזה מהם שייך לרכב שלי.

זה הקוד הנכון עלפי הבנתי הדלה לדגם הזה :0183 - 0778

תקנו אותי אם לא ^

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשנו סיאט איביזה 2017 דגם סטייל 1 ליטר.

עכשיו הביטוח דורש ממני קוד רכב של משרד התחבורה של האוטו הזה.

התקשרתי לצמפיון לא קבילתי תשובה ברורה חלק אומרים 184 183,אין בידי את רשיון הרכב עדיין .

למישהוא יש נסיון או מוסג מה הקוד של משרד התחבורה לרכב הזה?

בדקתי ברשת אבל ישנם כמה קודים אני צריך לדעת איזה מהם שייך לרכב שלי.

זה הקוד הנכון עלפי הבנתי הדלה לדגם הזה :0183 - 0778

תקנו אותי אם לא ^

כנס לפה:

http://rishuy.mot.gov.il/he/vehicle/licensing/models#

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי הביטוח לא רוצה קוד של משרד התחבורה אלא קוד דגם של לוי יצחק. אם הרכב מופיע במחירון שלו אז אתה יכול למצוא אותו שם אבל אם הרכב עדיין לא במחירון אז צ'מפיון צריכים לדאוג לזה ולמסור לך את הקוד. במקרה כזה אז גם הסוכן הביטוח שלך יאלץ לעבוד קצת יותר מהרגיל בשביל לדאוג לזה שחברות הביטוח יקימו את הדגם במערכות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הקוד הדרוש ,חברת הביטוח דורשת ממני קוד דגם רכב מתאם משרד הרישוי ,ללא זה אי אפשר לבטח.

באתר של משרד הרישוי לגבי דגם STYLE ישנם 4 קודים משום מה אף אחד בסוכנות לא ידע לתת לי תשובה מתסכל.

הקוד אמור להיות רשום על טופס רשיון הרכב,אני אמור לאסוף את הרכב מחר ועדיין לא עשיתי ביטוח מקווה שאצליך לסדר את הביטוח מחר בבוקר שישלחו לי את טופס רשיון הרכב בפקס או במיל, או בזמן מעמד המסירה.

כדי להפעיל הביטוח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. צריך לדעת עוד מידע לגבי הרכב בכדי לזהות מה קוד משרד תחבורה (למשל ציון ירוק, כושר גרירה וכו').

תבדוק במסמכים של הרכב שהוזמן. האם יש שם קוד רכב ? (מתחיל 6J).

2. במקרה הכי גרוע, תגיע מחר לסוכנות רכב ולפני שתקבל את הרכב לרשותך תתקשר לביטוח ותעשה את זה טלפוני (תשלום בכ.א.).

את תעודת הביטוח תיקח אח"כ (אפשר לבקש שישלחו לך גם עותק במייל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הקוד הדרוש ,חברת הביטוח דורשת ממני קוד דגם רכב מתאם משרד הרישוי ,ללא זה אי אפשר לבטח.

באתר של משרד הרישוי לגבי דגם STYLE ישנם 4 קודים משום מה אף אחד בסוכנות לא ידע לתת לי תשובה מתסכל.

ארבעת הספרות הראשונות הן קוד יצרן. לארבעת הספרות האחרונות יש 4 אופציות כי כנראה ישנן 4 גרסאות (לפחות) לדגם הזה ברמת גימור הזאת. הכוונה בגרסאות זה אבזור שמשפיע על הקוד כגון גג שמש, חישוקים וכו' וכמובן קומבינציה של האבזור הזה. אפשר לחפש את הדגם המתאים לך באתר של משרד התחבורה או לפנות שוב לסוכנות ולבקש מהם שיבדקו את זה מול היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...