Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 פיקאסו. 5 מקומות.

GUYSHUK
שימו לב! השרשור הזה בן 2793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים

יש לי שלושה ילדים בני חמש שלוש וחודש ואני חייב להחליף לרכב משפחתי מרווח.(יש לי מאזדה 3 2012 והיא צפופה מאוד).

אני ממש מתלבט האם לקנות את הסיטרואן C4 פיקאסו 5 מקומות. הוא מאוד מרווח (הרבה יותר משאר המשפחתיות הרגילות כדוגמת מאזדה טויוטה וכו שבדקתי את רובן והם לא מרווחות לטעמי) ויש לו אפשרות להכניס שלושה כסאות בטיחות שזה מצויין עבורי. מעבר לזה שהוא מאוד פונקציונלי למשפחה עם ים תאי אחסון ותא מטען ענקי.

הבעיה היא שכל מי שאני מדבר איתו אומר לי להתרחק מסיטרואן - בין אם הביטוח יקר (ביררתי ועולה מקיף ללא חובה כ 4500) או שהטיפולים יקרים או שהירידת ערך אסטרונומית...

אני מתכוון לקנות רכב לפחות לחמש שש שנים...

חייב את עזרתכם ביעוץ, האם לקנות אותו או לחפש אלטרנטיבה אחרת?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי במצבך. יש לך שתי ברירות : לדחוס את הבוסטרים למשפחתומטית כלשהיא או לקנות רנו סניק או את הפיקאסו. שתיהן מעולות לצרכיך. לא אשקר : יש ירידת ערך מטורפת אבל הגב שלך יגיד תודה (ניסית פעם לחגור ילד ישן בלילה...) וגם הילדים יהנו מחלונות נמוכים. לגבי אמינות אז השד הרבה יותר מאיים מאשר באמת. הפיקאסו המדוברת עברה מספר גרסאות ונראה שכעת (2014+) המנוע שלה עמיד יותר.הגיר אמין מאד. אותו תהליך הבשלה עברה גם הסניק. כיום הסניק היא רכב דיזל אמין ביותר וכמו שאמרת : שימושי.

תחשוב על צרכים ופחות על סטיגמות.

יגידו לך צרפתיות כולן עם בעיות חשמל : זה כבר פשוט לא נכון.אם כבר יש בעיות זה בגלל התקנות מקומיות . מה שכן : אל תזניח בטיפולים כי אז זה יתנקם בך.

לגבי הביטוח: בא תעשה ניסוי ותבדוק כמה עולה לבטח רכב גרמני דומה מאותו שנתון ? או אפילו יפני דומה . תגלה שהביטוח של הפיקאסו או הסניק הוא ממוצע לגמרי. בדקתי עכשיו ב wobi וזה ₪2500 ללא חובה. ₪4500 זה עבור דגם גראנד פיקאסו שמשום מה בארץ קראו לו גם כן פיקאסו.

לגבי הסניק הבנתי שהטיפולים הם מעל הממוצע אבל לא היתה לי. טיפול גדול בפיקאסן עולה ₪1000 אצל היבואן.

כמובן שהפיקאסו היא רמה מעל למזדה 3 בכל הקשור לנוחות ,עיצוב ואבזור.

לך תבדוק גם את הרנו סניק.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 3 באמת רכב לא מספיק מרווח.

אם פוחדים מאמינות וסחירות של רכבים צרפתיים, תבדוק טויוטה וורסו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר של ירידת הערך - אם קונים רכב משומש שכבר ספג את רוב ירידת הערך, כל מה שצריך להקפיד זה לקנות אחד סופר-שמור, להשתדל לשלם עליו כמה שפחות, ואז כבר ירידת הערך לא כל כך מפחידה...

התמורה שהמכוניות האלה נותנות לכסף היא לאין ערוך גבוהה מירידת הערך שלהן - בטיחות גבוהה, נוחיות, מרווח...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לעשות איזשהו מסלול ליסינג שהחברה תקנה ממך את הרכב או משהו, או לעלות בסגמנט (ובמחיר) ולקחת רכב מרווח וגדול כמו פאסאט, או לשקול מיניוואן קוריאני- קיה קארנס למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל איפשר לדעת באמת מה תהיה ירידת ערך בעוד 5 שנים אם אכן רכב יהיה אמין אז גם יריד ערך תהיה יותר קטנה וגם ביקוש יש עוד הרבה פרמטרים לדעתי זה רכב מצויין למשפחה אני גם רציתי מאוד אחד אבל בסוף לא נכנס לי לתקציב דבר שני אתה לא חייב לטפל אצל יבואן יש מוסכים הרבה יותר טובים למשל מוסך גבע בתל אביב שחוסך לך כסך בנותן יופי של עבודה דבר שלישי ביטוח לצרפתיות על פי בדיקה שלי הו א יותר זול מכל רכב יפני קוריאני גרמני כי גונבים אותם פחות אצלי למשל בפיגו 308 לא ביקשו כלום מי מיגון במחיר שפוי לגמרי מקווה שעזרתי

עריכה אחרונה על ידי alexp308rm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות, עזרתם לי לקבל החלטה (אחכה למבצע מתאים ואקח את הרכב)...

לגבי הביטוח בדקתי ב 9000000 ובעוד חברות שבהם המחיר הוא די גבוה כמו שאמרתי...

יש חברת ביטוח זולה שאתם ממליצים עליה/ מכירים?

שוב, תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביטוח הקקטוסולר שקניתי, לוביט היו לא תחרותיים בהשוואה לשני סוכנים ול AIG.

תתקשר ל 09-7676628 לסוכנות מאיר רוטברג - בקש את שרון

ול 08-9761777 סוכנות אבי גולן - בקש את ורד

שיתנו לך הצעת מחיר.

אתה יכול לנסות גם ב AIG באינטרנט ולראות איזו הצעת מחיר תקבל. אם לא תסגור באינטרנט באותו הרגע, תוך כמה דקות יתקשר אליך נציג שלהם ועוד ישפר את ההצעה, כמובן בתנאי שאתה 'נופל' להם טוב בסטטיסטיקות.

לגבי הרכב - אם קיבלת החלטה שאתה רוצה אותו - נסה לערב את היוזר של לובינסקי כאן באתר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, באופן אישי, ללא קשר לסוגיה של שלושה מושבי בטיחות, בחירה רכב מאוד מעניינת. אני מדי פעם, כשיש לי זמן המתנה, עשה סיבוב באולמות תצוגה שונים ומאוד התרשמתי מפיקאסו C4. רכב מעניין מאוד! ישיבה נוחה מאוד, מרווחים, תחושת קומפורט ברמה!

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
(אחכה למבצע מתאים ואקח את הרכב)

בוקר טוב,

שלח לנו פרטי יצירת קשר וננסה לסייע.

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, באופן אישי, ללא קשר לסוגיה של שלושה מושבי בטיחות, בחירה רכב מאוד מעניינת. אני מדי פעם, כשיש לי זמן המתנה, עשה סיבוב באולמות תצוגה שונים ומאוד התרשמתי מפיקאסו C4. רכב מעניין מאוד! ישיבה נוחה מאוד, מרווחים, תחושת קומפורט ברמה!

ולא הפריע לך הקטע של לוח מחוונים באמצע, ולא מול העיניים כמו שמקובל בכל הרכבים?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא הפריע לך הקטע של לוח מחוונים באמצע, ולא מול העיניים כמו שמקובל בכל הרכבים?

לא יודע מה להגיד לך... כדי שזה יפריע או לא יפריע צריך שיהיה לך רכב כזה. אין לי פיקאסו, אבל אני רואה בו את הייחודיות מסוימת שלו - צורה מעניינת, סלון איכותי ומרווח. לדעתי, מדובר ברכב כיפי ומשונה. משהו שונה מסדאן 1.6 הנפוץ. אז יש כאלה שהתרגלו לארמ-ברקס באיזור של ההגה או בצורת כפתור. אז כנראה שגם לזה מתרגלים.

אתה מכיר את התחושה שאתה נכנס לרכב ולא בא לך לצאת? אני לא מרגיש את זה בכל רכב. ולמרות שלדעתי הדור הנוכחי של הרכבים הוא פשוט פאנטסטי, הרגשתי את התחושה הזאת דווקא בכמה רכבים שפחות רואים אותם בכבישים.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...