Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - וולוו V40 T3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נו טוב, הנה המבחן השני מגוגל (גרסאות הקצה של הדגמים, ג'ולייטה שניה וולבו אחרונה).

עכשיו תגידו לי שתלתן וT5 לא רלוונטיים או משהו... אני יכול להסתכל על תוצאות נוספות אבל מה הטעם זה כמו להלחם בטחנת רוח.

השורה התחתונה היא שאסף לא ראה אף מבחן בשביל החלב שהעדיף את החולייטה, תוצאות 1 ו2 בגוגל למבחנים אחרי חיפוש giulietta vs v40 הראו משהו אחר.

ושוב, לקולגה מהעבודה המלצתי דווקא על הוולבו(!), אז זה לא שאני משוחד, פשוט לא עומד בפיתוי של הפרכת משפטים מופרכים.

(אסף למען הסר ספק הכל נאמר ברוח טובה!)

עריכה: אני לא יודע על מה יש להסכים, אני לא טוען שהחולייטה עדיפה אלא שזה תלוי-העדפה/פרמטרים, אז על זה נראה לי שאנחנו דווקא כן מסכימים / מסכימים חלקית.

לגבי עניין ה"אין / לא ראיתי מבחן מעולם", אנחנו לא צריכים להסכים כי לא מדובר בחילוקי דעות, יש מבחנים שהעדיפו את האלפא כמו שאני בטוח שיש כאלו שהעדיפו את הוולבו. אני לא ממש מבין איך אפשר להתווכח עם עובדות.. יש הבדל בין "אני מעדיף את X" (דעה, סובייקטיבי) לבין "כן/לא קיים X" (עובדה, אבסולוטי). ויכוח על אבסולוט הוא ויכוח מוזר.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן נכנס גם הפרמטר המקומי, התמחור, שהוא לבדו יכול להכריע במקרים רבים.

ה T3 פשוט מתומחרת נכון, הן ביחס למתחרותיה והן ביחס לקומפקטיות "רגילות", למרות שהיא רחוקה משלמות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו, שבטעות הוספתי לציטוט של BAR72.

אם התיבות הפלנטאריות בוולוו, פיג'ו ופורד, שלא לדבר על ה ZF בב.מ.וו, הן מדגם מייצג לדור החדש של התיבות הפלנטאריות, אפשר להכריז בפה מלא שזמנן של ה DSG, TCT וכל שלל צירופי האותיות, חלף עבר.

אין בהן צורך עוד.

ברגע שצריכת הדלק אינה נפגעת, יתרון החלקות של התיבה הפלנטארית חד משמעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוולוו היתה עולה כמו גולף 150, איזה רכב עדיף?

שאלה טובה. זה מצריך הפחתת מחיר של 15K אצל ה- V40, נכון?

לגולף יש אבזור עדיף בצורת סאן רוף. מצד שני עיצוב הפנים של ה- V40 - אף שהוא וותיק - מוצלח יותר לטעמי ואין לה DSG7.

מכאן, כל היתר הוא עניין של טעם וצרכים. אני כנראה הייתי הולך על הגולף שהיא מעט מרווחת יותר, יש לה אחריות יותר ארוכה אם אינני טועה, מיזוג לאחור, וכנראה תימכר יותר בקלות, לו הייתי הולך על רכבים מהסוג הזה. אהבתי יותר גם את השליטה במערכת/טלפון שלה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן נכנס גם הפרמטר המקומי, התמחור, שהוא לבדו יכול להכריע במקרים רבים.

ה T3 פשוט מתומחרת נכון, הן ביחס למתחרותיה והן ביחס לקומפקטיות "רגילות", למרות שהיא רחוקה משלמות.

נכון ביחס למה? 15K יותר מגולף שמאובזרת יותר ממנה ושקולה לה מבחינת ביצועים? 20K פחות מאאודי/במוו? היא באמת מהווה עבורן תחליף?

לדעתי היא מתומחרת טוב ביחס למי שמלכתחילה מחפש וולבו :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התשובות נכונות.

ה 118 וה A של מרצדס יקרות ממנה ב 20K, כמו גם הג'ולייטה, והיא אינה נופלת מהן כמכונית, בטח לא משהו ששווה 20K.

כחבילה, הגולף 150 עדיפה עליה, בלי קשר לתמחור, ולדעתי היא הקומפקטית הטובה ביותר כיום, לפחות בסביבות המחיר שלה.

ככרטיס כניסה למשפחת וולוו, ה T3 מתומחרת נכון.

ויש לה בכל זאת ערך מוסף משלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הA קלאס - כנראה שמישהו התבלבל בתמחור שלה.

ה118 במבצעים מגיעה ל160 אלף - אז היא מתחרה ישירה לדעתי של הv40.

עדיין הייתי מעדיף v40, למרות שלדעתי הרכב הכי ״שלם״ בליין של וולבו היום זה הs60 בגרסת הכניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפוחים לתפוחים וכו'... אתה לא יכול להשוות מחיר מבצע חרקירי למחיר מחירון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מופיעה רשמית במחירון של וולוו.

האמת, ברמת החסכון של מנועי הבנזין החדשים, אין הרבה צידוק לגרסאות הדיזל, אלא אם הנסועה גבוהה מאד.

הוולו בה נהגתי בנורווגיה עם מנוע דיזל 1.6 ותיבה ידנית, צרכה כ-27-28 ק״מ לליטר בתנאים אופטימלים. קשה לי להאמין שדגמי הבנזין נמצאים שם. אני נהנתי ממנוע גמיש ושקט מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-T4 הרבה פעמים היתה נמכרת במחיר מבצע של 160,000 שקלים - בדיוק במחיר הנוכחי של ה-T3.

ייתכן שאם יהיו מבצעים על ה-T3 היא תהיה קרובה יותר במחיר לגולף 150.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפוחים לתפוחים וכו'... אתה לא יכול להשוות מחיר מבצע חרקירי למחיר מחירון.

אני לא מסכים כל כך, קודם בגלל שאני לא בטוח שזה מבצע חרקירי. שנית בגלל שמה שמשנה בסופו של יום זה מחיר המכירה בפועל ואם כדרך קבע תשיג את הוולבו בהנחה יפה ממחיר המחירון אז בהחלט זה לא בר השוואה, אבל אם המחירון די קשיח בוולבו וגמיש במתחרות, אז..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הA קלאס - כנראה שמישהו התבלבל בתמחור שלה.

נתוני המסירות של A קלאס ביחס למתחרותיה אינן תומכות בטענה שלך.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...