Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - וולוו V40 T3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהבתי את הכתבה, אהבתי את המכונית. תודה חן!

לגבי ההשוואה לאודי/אלפא/סדרה 1.

לטעמי היא כן מתחרה, עם יתרונות וחסרונות כאלו ואחרים.

אני לא הייתי רוכש לעצמי לעולם ב.מ.וו.

לעומת זאת את הוולבו הייתי רוכש בשמחה ואמתין לה בסיבוב עוד כמה שנים אחרי שהשוק יישחק אותה קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח? כי ראיתי v40 דיזל לא מזמן על הכביש...

לא מופיעה רשמית במחירון של וולוו.

האמת, ברמת החסכון של מנועי הבנזין החדשים, אין הרבה צידוק לגרסאות הדיזל, אלא אם הנסועה גבוהה מאד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי v40 דיזל שהגיעו לארץ מיד עם תחילת השיווק. כרגע לא משווקים אותן.

לכל עדת המעריצים של האלפא, אני אשמח לראות מבחן השוואתי בחו״ל שבו הג׳ולייטה ניצחה (אני לא אומר את זה בהתרסה, אלא באמת כי לא מצאתי אחד כזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא אומר את זה בהתרסה? שאלו במה האלפא עדיפה, ענו לך, אנשים שנהגו בשתיהן, שהיא עדיפה בהתנהגות הכביש. אתה טוען אחרת?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי התרסה, התנהגות הכביש לא מעניינת 98% מאלו שיחשבו עליה.

לעומת זאת, היא זולה ב 20k, איכותית להפליא ונהנית מגיר אוטומטי כמעט מושלם.

סביר להניח שעם צמיגים נורמאליים היא תשיג התנהגות עדיפה.

מבחינתי האישית לגמרי, נוחות הנסיעה העירונית הבינונית היא הדיל ברייקר במכונית המצויינת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכשעצמי אני לא ממש מבין למה דווקא לאלפא משווים אותה, בכוח. היה מעניין לראות היכן היא מתברגת באחד משני מבחנים: בקרב מכוניות vag השונות; ומול הגרמניות המובילות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי שתיהן קומפקטיות מעוצבות.

שוב, כחבילה הגולף 150 עדיפה ברוב המובנים, והאודי a3 וה ב.מ.וו יקרות ממנה בהרבה.

10kפחות, היו הופכים אותה לאטרקטיבית מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן - אחלה סקירה, מאוזנת וכתובה היטב.

לי דווקא נראה שהתמחור די בול במקום -

יותר ייחודית מהגולף, ועדיין עולה פחות ממתחרות ה'סמי פרימיום / פרימיום' הישירות שלה.

הכי קל לומר שהיה אחלה לקבל x אלפי שקלים פחות, אבל כשמסתכלים על השוק התחרות והמיצוב, לי נראה שעשו עבודה טובה בוולבו. את מבחן ה"האם הייתי שוקל אותה" היא עוברת בבירור.

לי נראה שהרכב מתאים למי שרוצה האצ' פרימיום, סליפרית מחד - אבל עם קצת ערך מוסף מאידך.

מה גם שהרכב נאה למדי, במיוחד אחרי מתיחת הפנים של 2017 עם פנסי הלד.

לדעתי צריך להתקיל את הT4 ראש בראש מול הג'ולייטה והA3, יכול להיות מבחן מעניין.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור זה יהיה מבחן לא רלבנטי. מי ששוקל אלפא לא ישקול ברצינות t3. לא בגלל שהיא לא טובה אלא בגלל שכל אחת מנגנת על ערכים נתפסים שונים. מבחן מעניין יהיה מול גולף 150 ואודי מקבילה, או לחלופין של t4 מול סדרה 1 ו- A.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משליך את הדעה שלך על הכלל - לדעתך מי ששוקל אלפא לא ישקול וולבו, מנסיוני זה לא נכון: הן בגלל שאני אישית הייתי שוקל אותה (גרסת RD מול QV, או T4 מול 170), והן בגלל שממש בימים אלו קולגה מתייעץ איתי בנוגע לסוגיית הרכב והרכבים האלו ספציפית היו על הכוונת (ספוילר: הוולבו כנראה מנצחת מבחינתו, אבל לתשובות העלובות שהוא קיבל אצל סמלת יש תרומה לא מבוטלת).

תכלס גם חבר פורום שאני מאוד מעריך דיבר איתי על הסוגיה הזו ממש ושני הנ"ל היו על הכוונת, יחד עם עוד אופציות כמובן.

כל אחד מהרכבים נותן טייק שונה על הסגמנט, אבל הסגמנט הוא אותו סגמנט. לכן לדעתי ההשוואה מתבקשת וגם מעניינת (להזכירך - דיברתי על T4, הT3 אכן בתחום אפור יותר ואני מסכים שנוטה לכיוון הגולף).

מה גם שאני מנסה להבין, אתה טוען שאת הוולבו יש להשוות לA3 וסדרה 1 אך לא אל האלפא - אז אם זה נכון, את מי שמים מול האלפא במבחן השוואתי...? הרי שאני מניח שA3 וסדרה 1. לי זה נראה קצת מוזר.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי חברים, לא אודי...

לגבי ההערות שהוולוו זקנה, אני מניח שהן לא שונות מאלא שעדיין חושבים שב.מ.וו זה רכב של עבריינים (ולא משנה איזה דגם). דעות שבעולם כבר עברו וחלפו, ורק פה מסרבות להתנדף.

אני מכיר שלושה צעירים שונים שנוהגים בV40, אשתדל לצלם אותם בהזדמנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן בליסבון, בחנתי את הV40 יחד עם A3, ב.מ.וו סידרה 1, מרצדס A אל מול האינפיניטי Q30 החדשה.

נבחנו מס' גרסאות של הרכבים לרבות מנועים ורמות גימור שונות בכבישים ההרריים מחוף לליסבון.

על הQ30 לא ארחיב במילים מטעמים מובנים- חוץ מכך שאינני יכול כבר לחכות להגעתה ארצה (לא יכולתי להתאפק...)

לגבי הV40 אני יכול להגיד שמאוד הופתעתי לטובה.

בגרסאות הבסיס אין ספק שהייתי מעדיף את הוולוו על פני הA3 והסידרה אחת.

לגבי הג'ולייטה אני מאוד משוחד כך שלא אתייחס.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-Q30, מכיוון שאני לא משוחד כמוך רק אציין שמהתרשמות סטטית היא A-קלאס שבוצעה, לשם שינוי, כמו שצריך.

ה-V40 היא (לדעתי כמובן) מכונית טובה, לדעתי גם היפה בקטגוריה. נחותה דינאמית מהמובילות, אבל לא בהפרש עצום. אני גם לא כ"כ מרגיש את התדמית הזקנה, לדעתי העיצוב שלה יותר ממחפה על זה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...