Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - וולוו V40 T3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ממש מבין, חן, מה הפניה להתקפה כזו. היא זקנה בגלל מה שהיא משדרת ובגלל שהיא וולבו וזו התדמית שלה, בעיניי, אבל כנראה לא רק בעיניי. בפעם הבאה שתראה מישהו צעיר נוהג בכזו - תצלם ותעלה לפורום. נראה אם תמצא שניים כאלה ברצף. למה לעשות מרכב משהו שהוא לא? הרכב חייב להיות מושלם? אין לו מגרעות?

בנוסף, לטעמך היא מבצעת ונראית מעולה, וזה בסדר. זו לא קביעה אבסולוטית, אתה יודע. לטעמי היא נראית כאילו היא משתדלת להיות הי-טקיסטית צעירה, ויצא לה ג'ודי ניר מוזס שלום אהרונוב. במיוחד מאחור, אגב. ומבית אורן יצאתי ממנה עם בחילה קלה. אז אולי אני רגיש במיוחד, אבל זה לא קרה לי עם VRS, GTI, גולף 160, ג'ולייטה, ואחרות. גם כאן, תלוי מה אתה מגדיר "מבצעת".

ואם היא כל כך מצויינת - אוץ ורכוש לך. אני בינתיים נהנה כל פעם שאני מבקר את ההורים, מה- 240 "מתנחלים" כפי שאתה מכנה אותה, ומה- 960 שחונה לידה. אז לא, אין לי שום דבר נגד וולבו, להיפך, אבל אפשר לקבל דעות של אחרים :-) ועובדה, שעוד לא קמה הקומפקטית שלהם שזכתה להצלחה בארה"ק או בכלל (S40 הצליחה יחסית לפני עשור וחצי, אבל לא היתה ממש קומפקטית).

לגבי הגיר - אין לי מושג מדוע התייחסת אליו בהקשר ההודעה שלי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על המבחן. גם אני לא מבין איך הרכב מציג זוויות גלגול אפסיות. מה שזכור לי - סיבובים זה לא ממש הבית שלה (בית אורן). בנוסף, אני לא חושב בכלל שהיא חלופה ראויה ל- A3 או גו'לייטה, היא ממש - אבל ממש - לא במגרש הזה. אני לא רואה אף נער מתבגר או בחור צעיר (או צעיר ברוחו) מחליף A3 בוולבו של "זקנים", וכנ"ל לגבי ג'ולייטה. ל- A3 ערכים נוספים משלה וגם לג'ולייטה. הוולבו פשוט זקנה. אולי זריזה, אבל זקנה.

אני חולק על דעתך בנושא, לאחרונה אני רואה יותר ויותר צעירים וצעירות שעונים אחד לאחד להגדרה של קהל היעד של אאודי, נוהגים בוולבו מהסוג הנ"ל.

אולי היא עדיין לא לגמרי שם, אבל היא בדרך.

זה לא שחסר דוגמאות של יצרנים שמיצבו את עצמם מחדש.

נ.ב

חן, האם יש שליטה מוחלטת על ההילוכים במצב ידני כמו ברובוטיות או שהיא מעלה הילוך לבד אם מגיעים למנתק?

עריכה אחרונה על ידי ExoduS

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין, חן, מה הפניה להתקפה כזו. היא זקנה בגלל מה שהיא משדרת ובגלל שהיא וולבו וזו התדמית שלה, בעיניי, אבל כנראה לא רק בעיניי. בפעם הבאה שתראה מישהו צעיר נוהג בכזו - תצלם ותעלה לפורום. נראה אם תמצא שניים כאלה ברצף. למה לעשות מרכב משהו שהוא לא? הרכב חייב להיות מושלם? אין לו מגרעות?

בנוסף, לטעמך היא מבצעת ונראית מעולה, וזה בסדר. זו לא קביעה אבסולוטית, אתה יודע. לטעמי היא נראית כאילו היא משתדלת להיות הי-טקיסטית צעירה, ויצא לה ג'ודי ניר מוזס שלום אהרונוב. במיוחד מאחור, אגב. ומבית אורן יצאתי ממנה עם בחילה קלה. אז אולי אני רגיש במיוחד, אבל זה לא קרה לי עם VRS, GTI, גולף 160, ג'ולייטה, ואחרות. גם כאן, תלוי מה אתה מגדיר "מבצעת".

ואם היא כל כך מצויינת - אוץ ורכוש לך. אני בינתיים נהנה כל פעם שאני מבקר את ההורים, מה- 240 "מתנחלים" כפי שאתה מכנה אותה, ומה- 960 שחונה לידה. אז לא, אין לי שום דבר נגד וולבו, להיפך, אבל אפשר לקבל דעות של אחרים :-) ועובדה, שעוד לא קמה הקומפקטית שלהם שזכתה להצלחה בארה"ק או בכלל (S40 הצליחה יחסית לפני עשור וחצי, אבל לא היתה ממש קומפקטית).

לגבי הגיר - אין לי מושג מדוע התייחסת אליו בהקשר ההודעה שלי.

אין כלום אבסולוטי.

אני מקבל לחלוטין את דעתך, וזו זכותך לחשוב כך, 100%.

רק הקביעה החד משמעית שלך שהיא "זקנה" נכונה בדיוק כמו הקביעה שלי שהאלפא שלך תחליד ותאבד את כיוון המאיידים..

היא נראית הייטקיסטית וצעירה, היא מעוצבת נהדר, היא מאד איכותית ואפילו מתומחרת נכון, אבל היא ממש לא מושלמת.

גם אחרי שני סיבובים מהירים מאד בנס הרים לא יצאתי עם בחילה ממנה, אך אין ספק שזה אינו מקומה הטבעי.

היא אינה מתחרה ב GTI ולא ב VRS.

ואם כבר להשוות אותה, אז זה דווקא לפוקוס, ולדעתי הפוקוס מכויילת טוב בהרבה.

ואגב, רואים היום הרבה צעירים נוהגים בוולוו חדשות, בייחוד ה S60.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסודוס:

שיהיה להם בהצלחה. צלם לי גם אתה ;-)

אני רואה אנשים ב- S60, ב- V40 ראיתי רק זקנות (וחבר פורום אחד שאם אינני טועה קנה את הרכב לאשתו?). בינתיים הלכתי לראות אם אני המשוגע היחיד... TG חושבים שהיא אחלה מתחרה לגולף. WHATCAR חושבים שהיא ממוצעת ולא מספיקה כדי להתחרות במובילות. AE חושבים שהיא חלופה טובה לגולף אם אתה לא צריך מקום. נו, אז צדקתי. גולף 150 - יותר אבזור, פאנצ' דומה, וחסכת 10K ש"ח! [נדמה לי שגם הרווחת שנת אחריות, אבל לא בדקתי]

עריכה אחרונה על ידי bar72

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומבית אורן יצאתי ממנה עם בחילה קלה. אז אולי אני רגיש במיוחד, אבל זה לא קרה לי עם VRS, GTI, גולף 160, ג'ולייטה, ואחרות. גם כאן, תלוי מה אתה מגדיר "מבצעת"...

אני חושב שהטעות היא שלך, אתה שופט את ה T3 בזמן שאתה חושב על ה T5?

כי ה T3 היא כלל לא מכוונת, לא מיצוב ולא תמחור, אל מול הרשימה המכובדת שרשמת.

מול דגמי הרכבים האלה שמקבילים לה בתמחור, היא מבצעת מצויין !

לקרוא לוולבו הספציפית הזאת זקנה זה כמו לקרוא ללג'וליה שתגיע "ערמת חלודה בפוטנציה".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משווה את התחושות שלי מה- T5, בהשלכה על ה- T3 ובהנחה שהיא לפחות לא טובה יותר מה- T5, בהשוואה למספר רכבים. לצורך העניין, גולף 140/160 (ומקבילותיהן כיום) וג'ולייטה, לא מאוד רחוקות מה- T3. לגבי היתר - אתה בהחלט צודק שהן מול ה- T5 (שהמנוע שלה זה משהו משהו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחבילה, הגולף 150 עדיפה על הוולוו - היא מרווחת יותר, נוחה יותר לנסיעה ואפילו משאירה עודף לא מבוטל של 15K.

מול ה A3 הסיפור קצת שונה; לוולוו מנוע ותיבת הילוכים עדיפים ועיצוב נאה יותר.

הצד החזק של האודי הוא זה שהיא ... אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, לא התייחסת לשאלתי.

האם במצב ידני התיבה בשליטה מלאה שלך כמו תיבה רובוטית או מעלה הילוכים לבד כשמגיעים למנתק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעלה הילוכים, ממש בקו האדום.

גם כך השליטה הידנית מאלצת אותך להוריד יד מההגה, ומאחר והיא פועלת מעולה עדיף להשאיר אותה במצב אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ידנית?

לא, וגם גירסאות הדיזל שאף הן עם מנועים חדשים מפיתוח עצמי של וולוו אינן מיובאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעלה הילוכים לבד (גם באדום) ובלי פדאלים מאחורי ההגה זה דיל ברייקר מבחינתי.

למזלם של וולבו אני כנראה הדפוק היחיד שמתעקש לנהוג בכל רכב כאילו היה ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C3 פיקאסו עם רביעיית T1R, פילטר K&N פתוח ותוכנה שמעלה ב 20 כ"ס זה תופס?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...