Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: המכונית המכוערות ביותר אי פעם.

MustardMan32
שימו לב! השרשור הזה בן 5469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו, בליגה הגבוהה, יש באמת כלמיני איזוטריות שנולדו מכמיהה בלתי ניתנת להבנה לאוואנגארד (אמ, מולטיפלה, אבל היא עוד בסדר) ופשוט יהירות של יצרנים שאחר כך עלתה להם בהרבה כסף (הפונטיאק אזטק) - נפוץ בעיקר אצל יצרנים אמריקאים, אגב.

אבל אם לרגע נרד קצת למטה ונסתכל על מה שנמכר כאן

1. ביואיק רנדוו - מהדברים המכוערים שנעים על הכביש. זוועה מוטורית. לא מזמן אמרתי לחברה שלי, כשראינו אחד כזה ברמזור, שאני לא יכול אלא להצטער על מי שקונה אותו.

2. טויוטה קורולה האצ'בק, דגם לפני קודם (עם הפנסים העגולים) - לא רק שהאוטו מכוער לחלוטין, גם משום מה כל אלו שראיתי היו בצבע בז' דוחה. הצבע הכי מגעיל שראיתי, על אחת המכוניות היותר מגעילות.

ומעולם לא ראיתי את האוטו הזה בצבע אחר.

אני לא מבין, אנשים לא הסתכלו על מה הם קונים? כלומר, מילא, לא ראו את האוטו והכל. אבל הצבע? בקטלוגים? איזו זוועה, אלוהים ישמור.

3. הליאנה סדאן. גרוסטקי.

4. דייהו נובירה.

אני דווקא מאוד אוהב את כל הקו החדש של רנו (אוואנטיים, ול-סטיס, מגאן), מצליח להרשים ולהראות היי-טקי, בלי להיות גרוטסקי ודוחה כמו מה שיוצא לאמריקאים כשהמילה "חזון" משתרבבת לתיאור המכונית.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קבלו אותה: "המכונית העממית". הנסיון של אילין לייצר מכונית בשתחילת שנות הששים. למזלנו היא לא נכנסה לייצור.

עכשיו נראה אתכם באים עם יפייפיות (לעומתה) כמו ליאנה...

אני נאלץ לפסול. הרכב לא הגיע לייצור... הוא אמנם מכוער ברמה אסטרנומית וכל הכבוד על היזמה אבל רכבי קונספט מכוערים יש בשפע

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיחלקו עלי אבל לדעתי הג'י.טי. 90 של פורד שאמורה הייתה להחליף לפני כמה שנים את הג'י.טי. 40 האגדית (ולמזלנו הם וויתרו עליה מהר מאוד והביאו את הפורד ג'י.טי. המדהימה) היא אחד מהבלגנים המוטוריים הכי זוועתיים שאי פעם יצאו. אני באמת באמת מתעב את איך שהיא נראית. (ד"א לפי ג'רמי קלארקסון היא גם נוסעת כמו שהיא נראית)

Ford_GT90_Concept.jpg

FordGT90ConceptCar-2.jpg

gt90_2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל אתה גם אומר שה A4 מכוערת ושהאזטק מרשימה?.

יש לך טעם... אממ... מעניין...:roll:

דבר ראשון זאת ה-A6 (לא שה-A4 נראית יותר טוב).

ובניגוד אליך אני ראיתי את שני המכוניות המציאות לא יודע אם ראית ת-A6 אבל אני נסעתי אחרי אחת כזאת במשך חצי שעה וזה אחד הדברים הכי מבאסים שקרו לי בחיים. ולא אמרתי שהאזטק יפה אלא מרשימה, אולי אתה ראית אותה דרך התמונות אבל תראה אותה במציאות ותבחן אותה ותראה שהיא לא כזאת מכוערת.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זאת ה-A6 (לא שה-A4 נראית יותר טוב).

ובניגוד אליך אני ראיתי את שני המכוניות המציאות לא יודע אם ראית ת-A6 אבל אני נסעתי אחרי אחת כזאת במשך חצי שעה וזה אחד הדברים הכי מבאסים שקרו לי בחיים. ולא אמרתי שהיא יפה אלא מרשימה, אולי אתה ראית אותה דרך התמונות אבל תראה אותה במציאות ותבחן אותה ותראה שהיא לא כזאת מכוערת.

א. התכוונתי ל-A6. טעות דפוס אני מתנצל

ב. יש אחת בשכונה שלי והיא יפהפיה...

אבל כמובן שלא יעזור להתווכח על טעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אני לא היחיד שחושב שהאירו 8 מכוערת (מסיבות אחרות אמנם)

האמת שאני לא חושב שהאירו 8 מכוערת, אבל זה הזכיר לי את השירשור הזה (מומלץ מאוד להיכנס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לא חושב שהאירו 8 מכוערת, אבל זה הזכיר לי את השירשור הזה (מומלץ מאוד להיכנס)

:lol:!!

אכן משעשע מאוד... כנסו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ,

1. אייל , אני לא יודע אם ראית את האזטק במציאות , אבל אני ראיתי אותה והיא ראוייה לתואר המכונית האמריקאית המכוערת ביותר. היא פשוט זוועה.

2. המולטיפלה לא מכוערת! היא ייחודית.

חוץ מזה , לא מזמן היא עברה מתיחת פנים בה איבדה את הייחודיות/מוזריות שבה ופכה סטנדרטית יותר.

למרות שזה היה קשה , בסוף בחרתי ביאריס ורסו בתור המכונית המזעזעת ביותר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה הקטע שלכם? אני באמת ראיתי תאזטק (בכריתים) והיא הכי לא מכוערת שיש! אולי היא לא כל כך פוטוגנית אבל תראו אותה במציאות ותראו שזאת אחת המכוניות הכי מרשימות.

וה-MG ממש לא מכוערת, היא נראית מצויין.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברתי על השרשור במלואו, אבל יש מקום מיוחד למכוניות הרוסיות בשרשור הזה...
חחחח זאת מכונית בלי עיצוב! פשוט גוש מתכת...... היא לא מכוערת... היא פשוט.. שם... היא כלום... בלי אף שמץ של ייחוד.... מעולה..

ולבחור שאוהב את האזטק לא הגזמת קצת? האזטק היא בין המרשימות??? זה כבר קצת יותר מידי

לפחות אני מסכים איתך בקשר ל MG SV היא באמת יפה... רק הגריל הוולגרי בצד קצת הורס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...