Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה!!! ב - בחירת/בניית מערכת

CUCV M1009
שימו לב! השרשור הזה בן 3082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פאנל:

pioneer deh-x8750bt

pioneer deh-x9550sd

מה הייתם יותר ממליצים מבין שניהם?

מגבים:

lightning audio LA- 4100

kicker zx350.4

אני רוצה להתקין ברכב שני מגבים איך המגברים האלה איכותיים?

סאב:

rockford p2

cerwin vega vmax122 (יש שני דגמים אני בחרתי בחזק יותר 1000 וואט 500 RMS)

מה הייתם יותר ממליצים מבין שניהם?

קומפוננט:

עדיין לא סגור בין החברות או focal או infinity או morel או cerwin vega או rockford

מה אתם ממליצים? שיהיה איכותי ולא מחיר בשמיים

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תתחיל בתקציב לפני שתבחר ציוד.

כמה כסף אתה מעוניין להשקיע?

אתה מתקין את המערכת לבד או שאתה תרצה שירות ממתקין מקצועי?

באיזה רכב אתה מבצע את ההתקנה?

בנתיים הציוד שציינת אינו איכותי מידי (זוהי דעתי בלבד). אל תסתכל על כמה וואט כל רמקול או סאב יכל לספוג, זה לא משמעותי כרגע.

אם תרצה להתקין זוג מגברים ברכב, אחד צריך להיות 4 ערוצים והשני מגבר מונו (ערוץ בודד) לסאבוופר.

קומפוננט - כל אחד והטעם שלו (או השמיעה שלו יותר נכון) קשה מאוד להמליץ על קומפוננט מבלי לשמוע. ממליץ שתגיע למפגשי אודיו כדי להתרשם מקומפוננטים שונים או לחנויות שמוכרות ציוד כזה לרכב - על מנת להתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב רמקולים אחורים יש לי כבר 6x9 של lightninh audio לא זוכר את הדגם אני ירשום כשיגיע לבית הם היו מותקנים אצלי על סירה...

רמקולים מפגרים לגמרי..

אני מתקין לבד...

תקציב לא כזה רלוונטי כי אני קונה את הכל במחיר עלות...

אבל כמובן שאני לא רוצה להגזים במחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כותרת תקנית (מיליון סימני קריאה)

אין תקציב מוגדר, סוג מוזיקה מוגדרת - כלום כמעט למען האמת.

שימוש בלתי פוסק בשלוש נקודות.

במקום מגברים רשמת מגבים.

אני נאלץ לנעול את השרשור הזה - בבקשה:

1. פתח מחדש שרשור עם כותרת עניינית, בלי מיליון סימני קריאה - התייעצות לגבי בניית מערכת ורכישת רכיבים.

2. תגדיר תקציב, סוגי מוזיקה שאתה אוהב לשמוע.

3. תגדיר מטרות - אתה רוצה לשמוע היטב בתוך הרכב בלבד או שאתה מעוניין שכל מי שלא רוצה לדעת שיש לך מערכת ברכב - כן ידע?

בהצלחה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...