Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתקת/הפחתת רעשים פג'ו 107

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקפצה עדיין לא התקנתי את היריעה, אני מחפש לקנות את ה- SIKA מישהו יודע איפה אפשר לקנות במרכז?

עדיפות לאיזור נתניה/חדרה/הרצליה.

החנות שקניתי בה לא מחזיקה במלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי עדיף לך לרכוש כבר יריעות בידוד של ניפון - הרבה יותר עבות וכבדות, שכבת ספוג CCF יעילה מאוד בנוסף לכך.

תקפוץ לארט סאונד - יש אצלם באלק שנשאר מהארוע לדעתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, בסוף לא השתמשתי בSIKA או ניפון.

שמתי את ההודליינר על הריבועים, ובנוסף העפתי את הבידוד המקורי ובמקומו שמתי בידוד תואם מהיריעה.

שיפור מטורף אין ממש, אבל זה קצת מעדן את רעשי המנוע ומפחית את רעשי "הניסור".

בהאצות ובלחיצות (סל"דים גבוהים) עדיין שומעים את המנוע היטב.

רוב הבעיה היא בעיקר רעשי דרך ורוח.

נשאר לי לא מעט ספייר מההודליינר, יכול להיות שאדביק אותו בתוך 2 הדלתות הקדמיות אם יש בכלל טעם.

20161021_132334.jpg

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוד ליינר נועד לספוג את הרעש שנוצר בתחום התדרים הגבוהים יותר מהמנוע, הצרימות.

את רעש המנוע הוא לא בולם אלא מפחית במקצת. בנוסף לזה החומר נותן הגנה טרמית למכסה המנוע ולבצע שלו.

מתחת להודליינר היית אמור להצמיד יריעות בוטיל, דיינאמאט אקסטרים אקסטרים אליו ההוד ליינר נצמד הכי טוב. הבוטיל מוסיף מסה ומבטל את הרזוננס של מכסה המנוע עצמו ובנוסף מהווה חסם רעש נוסף.

לרעשי רוח כדאי להוסיף גומיות מסוגים שונים למסגרות הדלתות של הרכב, תביט כעט השרשור הפרויקט שלי ואתה תראה כמה סרטונים יפים בנידון. מדובר בהשקעה שולית עם תמורה גדולה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שאני יכול לשמוע על עוצמת רדיו נמוכה יותר, כך שיש שיפור. אין לי מושג אם כל מה שאני כותב עכשיו פסיכולוגי או לא - אבל בסה"כ מלבד רעשי הדרך והרוח אני חושב שהשיוט הפך לנעים יותר.

אני חושב שהרעידות של המנוע 3 צילינדרים קצת נבלמו, ועכשיו הן מתרכזות יותר באיזור מכסה המנוע.

יכול להיות שבהמשך אוסיף בוטיל אם לדבריך השינוי יהיה משמעותי.

אני לא רוצה להשקיע יותר מדי כסף ומשאבים ברכב הזה.

תודה. בינתיים, אבדוק את נושא הגומיות.

עריכה:

זה יכול להתאים?

לצד התחתון ולצד האחורי של הדלתות הקידמיות כולל אותו הדבר בדלתות האחוריות

http://www.ebay.com/itm/Universal-Rubber-Seal-Weather-Strip-Fit-For-Car-Truck-Motor-Door-P-Style-OP-/272424502348?hash=item3f6dc4044c:g:zRAAAOSwn7JYDbqQ&vxp=mtr

לצד הקידמי פנימי של הדלתות (איפה שהצירים) הקידמיות

http://www.ebay.com/itm/Universal-4M-160-Z-shape-Window-Door-Rubber-Seal-Weather-Strip-Hollow-Car-Motor-/272238718697?hash=item3f62b12ee9:g:NVAAAOSwe7BWzr-J&vxp=mtr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - זה לא פסיכולוגי.

חוויתי את זה כבר בשני רכבים שונים - זה בהחלט בדיוק כפי שאתה מתאר - השיוט נהיה נעים יותר וגם תאוצות חזקות.

הגומיות שהעלית מתאימות - הP מתאים למסגרת הדלת החיצונית מאוזן ומאונך.

הZ מתאים לפס הפנימי של הדלת שממשיך אל הכנפיים הקדמיות.

D יתאים לך לחלק העליות של מסגרות הדלתות.

וB יתאים לך לפס האנכי של הדלת האחורי על התפר שלה עם הדלת הקדמית.

לדעתי זה יהווה את השיפור העיקרי אלא אם כן אתה תחליט להתפרע ולבודד קיר אש - אני מסכים איתך שאם אתה לא מתכוון להשאר עם הרכב הזה הרבה זמן - מעבר להוספת גומיות - אל תשקיע.

בוטיל אתה יכול להוסיף למכסה המנוע אם אתה רוצה מסביב להוד ליינר אבל לא הייתי עושה את זה - לא ישירות למנוע - היית צריך לעשות את זה מלחתכילה - תניח לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הזמנתי את כל הסוגים שאמרת. כל הסיפור יצא בסביבות ה- 90-100 ש"ח כולל משלוח.

אני מאמין שבאליאקספרס זה היה יוצא אפילו חצי מחיר אבל אני כבר רגיל לפלטפורמה של האיביי.

למי שמעוניין לראות:

B

D

Z

P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת בכלל שלדלתות האחוריות של ה107 יש קנט שניתן להתקין בו את גומיית B? זה בד"כ מגיע בשתי חתיכות.

עריכה - אופסי - אני רואה שקנית את הגומיה שהצורה שלה הוא B כאשר הכוונה היתה גומיית B TYPE לקורות B - זה משהו קצת שונה:

אני מדבר על אלו:

https://www.aliexpress.com/item/2Pcs-Lot-Car-Sound-Insulation-Rubber-Sealing-Strip-For-B-Pillar-Noise-Windproof-Door-Seal-Strip/32739107959.html?spm=2114.01010208.3.11.NvFXCu&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10065_10068_10069_10084_10083_10086_10017_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10059_10078_10079_10073_10070_10052_10053_422_10050_10051,searchweb201603_7&btsid=975239cb-25c3-4409-ac74-070fcddce922

בכל מקרה תמיד יהיה לך מה לעשות עם הגומיה שקנית כמו צידי מכסה תא המנוע וגם מסגרת דלת תא המטען - אתה יכול להפריד אותה לשתי גומיות D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, הפורום הזה הוא הטרפיה שלי.

אגב בשרשור שנתתי לך לאליבאבא אם תגלול מטה אתה תראה תמונות מפורטות כיצד מתקינים את הגומיות לקורות B.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי - הפנים של בתי הגלגלים הקדמיים, גג, קיר אש, רצפת תא מטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הדבקתי את הכיסוי המאולתר, שיהיה יותר אסתטי ויהיה מגע טוב עם הפח.

(הרבה יותר עבה באופן משמעותי מהכיסוי המקורי)

2. תמונה של הדלת לפי מה שאני רואה, יש שם קנט או איך שלא קוראים לזה.

20161028_135754.jpg20161027_150002.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש קנט אז אתה בהחלט יכול לרכוש שתי גומיות לקורות b.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי, קבלתי את הגומיות מלבד גומיית ה- P.

הסתבכתי עם ההתקנה, ובינתיים התקנתי רק גומיות ה- B-TYPE בשתי הדלתות.

השיפור המתקבל לא רע בכלל - הופסקו לחלוטין קרקושים+ויברוץ מציק מהדלת השמאלית, יש הרגשה שהדלתות יושבות טוב יותר. רעשי רוח הופחתו מאוד ב- 100/110 קמ"ש.

היו דברים בסרטון שלא היו לי מספיק ברורים.

- לא הצלחתי לשים את גומיית Z.

- אני זקוק לדבק מיוחד או שקילוף הפס האדום מספיק?

- הגומייה הזו אם הבנתי אותך נכון, משמשת לחלק העליון של הדלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...