Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתקת/הפחתת רעשים פג'ו 107

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כן.

איפה שהחור מתחת ליריעה שהדבקתי (איפה שהנועל דלתות) יש חלל ריק עם נפח דיי גדול.

כדאי להדביק שם ספוג אקוסטי אטום למים? יהיה לזה בכלל משמעות?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשמעות הכי גדולה אם אתה תדביק שכבת ספוג על כל שטח הדלת הפנימית\דיפון - זה יבלום הרבה מאוד רעש שנכנס מאזור הדלת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אבל ברכב הזה צריך טיפול רציני ביותר - מכסה מנוע, גג, רצפה, קיר אש, בתי גלגלים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח ששווה להשקיע כ"כ הרבה זמן מאמץ וכסף ברכב הזה.

בכל מקרה, לפני שאני מתחיל לפרק לאוטו את הצורה, מישהו מכיר חומרים תחליפיים למכסה מנוע (Hoodliner?)

ד"א מהו החום הממוצע בתוך תא המנוע?

בסוף אם יצא לפועל, אני אמכור אותה כפג'ו החרישית וזה יהיה הפלוס שלי על האחרים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר קצת להתעלק על השרשור ולשאול אותך האם הסיקה נדבק ללא חימום או שיש צורך לחמם ? ואיך זה מגיע כמו גליל שחור ? כיוון שאצלי בדרום ראיתי 15 ס"מ על 10 מטר גליל ולא שמתי לב לחלק המכוסה בנייר כסף.

אגב המחיר הכי זול שמצאתי זה 150

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה -

ה- HOODLINER הגיע.

יש הוראות התקנה? חפשתי ב- YOUTUBE לא ממש מצאתי משהו ספציפי.

יש דגשים מיוחדים שאני צריך לשים לב אליהם?

אני כמובן הולך להוציא את המכסה מנוע, לנקות אותו ולשטוף אותו היטב לפני שאני הולך להדביק את היריעה.

לא הבנתי בדיוק איך אני חותך אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה צילום של מכסה המנוע מחלקו הפנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שהסרטון הבא מדגים מצויין איך לבצע את הבידוד:

בנוסף לסרטון הזה הנה כמה הדגשים נוספים -

במקביל לביצוע ההדבקה של ההוד ליינר בצורה כזו - לפני כן תעתיק את אותן הצורות של מכסה המנוע לסיקה סיל ותצמיד קודם כל בוטיל למכסה המנוע - לבטל רזוננס, להוסיף עוד מסה וכמובן עוד בלימת רעשים.

לאחר מכן תדביק את יריעת ההוד ליינר.

בגלל שמדובר בפג'ו 107 אני מתאר לעצמי שאין שום חסם רעש כמו יריעת סיבי זכוכית (פיבר גלאס) כמו ברכבים נורמטיביים - אם יש כזו, מציע לשמור אותה ולהחזיר אותה מעל ההדבקה של ההוד ליינר במידה וביצעת את ההדבקה כמו בסרטון - בצורה זו החורים ומסילות החיזוק של מכסה המנוע אליהן נתפסת יריעת היצרן - תחזור בחזרה למקומה ללא בעיות. למה לבזבז חסם רעש אם כבר יש אחד?

אל תשכח לנקות היטב את משטח מכסה המנוע - לא אצטון!!! זה מוריד צבע רק אלכוהול או תמהיל אלכוהול כמו IPA טוב (תביט בפורום משפשפים כאן אה ז"א דיטיילינג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתפרצות הלא קשורה לשרשור, אבל החלק המודגש מתאים לתמונת פרופיל שלך אדי. :lol:

האמת היא שהסטרון הבא מדגים מצויין איך לבצע את הבידוד:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתה מדבר :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק על הריבועים בעקרון - במידה ואתה משליך לפח את הכיסוי המקורי - אז על כל השטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...