Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת בוררי מיזוג ב גולף 2001

שימו לב! השרשור הזה בן 3124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אחרי שהזמנתי באיזור ה 5 דולר יש שיפור משמעותי (לדעתי בפנים הרכב) רק רציתי להראות למי שמתלבט..

לפי דעתי זה נראה הרבה יותר יפה והרבה יותר מודרני..

לפני:

20150922_120407_1600x900.jpg

אחרי:

20150922_120450_1600x900.jpg

לסיכום נראה לי רכישה ששווה הרבה.

על הדרך גם שאלה..

משהוא יודע איך "לנקות" את הפלסטיקה השחורה מסביב לבוררים שלא יהיה את ה"כתמים" האלה (בעתיד אני מתכוון להדביק מדבקת דמוי קארבון שחור..)?

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ממש טוב, אף פעם לא חשבתי על אופצייה כזאת.

תצבע את הפאנל מסביב זה יראה הרבה יותר טוב.

אכן נראה הרבה יותר טוב (גם אני התפלאתי שראיתי כמה יותר טוב זה נראה)..

לצבוע?איך?עם איזה צבע?ספריי?

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה אתה בדיוק רוצה להשיג בעניין הפלסטיקה, ועד כמה אתה מוכן להתאמץ בשביל זה.

הייתה לי גולף דור 4 עד לפני 3 שנים בערך.

חידשתי בה את כל פנים הרכב, החל מידיות הדלתות, דרך פתחי האיוורור, ועד כל הקונסולה המרכזית שאתה מדבר עליה.

הכתמים האלו שאתה מדבר עליהם הם לא כתמים. אלו קילופים.

בדור הזה של הגולף, כמעט כל חלק פלסטי בתוך הרכב הוא בעל מעין ציפוי גומי כלשהו.

מה שאני עשיתי, ואני מציע גם לך לעשות, זה לפרק את כל הפלסטיקה (מאוד פשוט אגב) ולחדש אותה.

(הידיות לדוגמה היו אצלי כבר בלויות, סדוקות וחלקן שבורות כך שקניתי חדשות).

אני שטפתי כל חלק וחלק תחת ברז, ותוך כדי שיפשוף של סקוץ', עד שהצלחתי להיפטר מכל שכבת הגומי הזו.

לאחר מכן שייפתי עם נייר שיוף מאוד עדין, עד שהגעתי לרמת החלקה מספקת.

לאחר מכן כל חלק עבר צביעה ע"י פריימר (2 שכבות), צבע (3 שכבות) ולכה (2 שכבות).

התוצאה הייתה נהדרת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו גם קניתי אותם לגולף, באמת ששווה את הכמה שקלים שעלו (גם בלילה יש להם תאורה יפה).

בקשר לפלסטיקה של הדשבורד זו מחלה של הגולף, באותה הזמנה של הבורר מזגן הזמנתי גם קיט של מדבקות דמוי קרבון לחלקי הפלסטיקה האלה (עלה אולי 20-30 שקל), מאד אהבתי את התוצאה ולדעתי זה הפתרון הכי טוב. בכלל לגולף mk4 יש המון חלקים באיביי וזה תענוג.

מצרף את התמונה היחידה שמצאתי...

IMG_20150802_154746_1024x768.jpg

וזה מאיביי (http://www.ebay.com/itm/VW-GOLF-BORA-MK4-Centre-Dash-Skin-Kit-3D-CARBON-Style-SKIN-GTI-R32-Rabbit-/161826341182?hash=item25ad9a013e):

$T2eC16d,!)sE9swm,vZ1BRpMtuEbEg--60_57.JPG

עריכה אחרונה על ידי amit_a

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא יפה :) הרבה יותר יפה מהרגיל .

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט ידיות חדש יש לי כבר :) אני רק מחפש רפד טוב..

לגבי תהליך ההחלפה פשוט למשוך החוצה את הבוררים עם פלייר ממליץ לסים כרטון בין הפלייר לבורר כדי לא לפצוע אותו על כל מקרה שלא יהיה

מדבקת קארבון החלפתי בהמשך אני ידביק..

חג שמח אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...