Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחזיק טלפון מגנטי- האם מזיק לסוללה?

chelsky26
שימו לב! השרשור הזה בן 3138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קיבלתי מחזיק טלפון מגנטי, וסוף סוף נראה הכל מושלם, הוא מחזיק מצויין הנייד לא נופל קל מאוד לשליפה והתקנה, רק עניין אחד מפריע לי, האם זה פוגע בסוללה של המכשיר?

איך המחזיק עובד, יש חלק מתכתי שמדביקים על הסלולר(איפה שהסוללה) ועליו בעצם המחזיק נדבק.

מה אתם אומרים?

למה התחלתי לחשוש, לאישתי עד לא מזמן היה כיסוי טלפון עם סוגר מגנטי(המגנט נסגר בצד הימני של המסך) לאחר כמספר חודשים זיהיתי כתם בקשת הצבעים בדיוק בגודל של המגנט הזה על המסך כמובן שמיד הסרנו את הכיסוי, אך הכתם נשאר לצערי.

זה המחזיק

http://www.ebay.com/itm/For-Mobile-Phone-GPS-Universal-360-Rotating-Sticky-Car-Magnetic-Stand-Holder-/371421157898?hash=item567a6d1a0a

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שלמגנט ישנה איזו שהיא השפעה אלקטרומגנטית על מעגלים או רכיבים חשמלים. בכוחם למשוך זרמים לשבש תנועה רציפה של אלקטרונים וכדו'.

יש לי חבר בעבודה שיש לו את הגאדג'ט הזה שרכשת ולא ראיתי שיש לו בעיה. אני אוכל לבדוק זאת לעומק כמובן אבל כלום לא מייצג. זה יכול להשתנות ממכשיר למכשיר, ממיקום מסוים על מכשיר ומעוצמת המגנט.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התגובה יכולה להיות לאורך זמן(למשל הכתם בטלפון שציינתי נוצר בערך לאחר חצי שנה של שימוש)

ואם זה משפיע על חיי הסוללה כמעט בלתי אפשרי לזהות את זה.

מעניין אותי לדעת מבחינה מדעית(חיפשתי לא מצאתי) אם יש איזשהו מאמר על מגנטים שמשפיעים\לא משפיעים על טלפונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי היום עם שני חברים: שניהם אמרו שהם מרוצים ולא נגרם נזק. אחד מהם אמר שאם המגנט לא מוצמד לפלאפון אלא נמצא ברכב ורק פיסת המתכת מודבקת לפלאפון לא צריכה להיות בעיה.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...