Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

205 מקרטעת

מיואש!
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה מאוד דומה ב106 שלי, גם אני לפני כמה חודשים התחלתי בסאשן מוסכים והוחלפו לי חוטי הצתה, קוייל,חישנים שונים עוד כמה חלקים שאני אפילו לא יודע איך קוראים להם ומחשב (!!!) שלא עלה לי 300-400 שקל.. בכל אופן בזמנו אחרי שהמוסכים כשלו באמת עברתי על מערכת החשמל שקשורה לקוייל ולחיישן האויר (עברתי כלומר הלחמתי את החיבורים בכבלים שנגזרו וחוברו) והחלפתי את השקע שבצמה (של החשמל) של הקוייל, אני מניח שאפשר להקביל את זה לחוטי ההצתה כי זה תפקוד לקויי של הפלאגים הסופו של דבר... (הקוייל זה החלק שממנו יוצאים חוטי ההצתה, תקנו אותי אם אני טועה בשמות)

בכל אופן ב 106 (שנת 96..) יש בקוייל כבל חשמל אחד שלא מצטרף לשאר לצמה שפונה לכיוון המחשב אלא יורד ישר מהתקע ומתחבר דרך קופסא קטנה (שמאפשרת מעבר זרם חד כיווני) לגוף האוטו (למינוס), המוסך שהחליף לי את הקוייל לא חיבר את הכבל הזה וזה גרם לי לקרטוע דומה לזה שאתה מתאר אבל אך ורק כאשר הייתי נתון בהילוך מסויים, הרכב שלי אוטומטי אז אני לא יודע בעצם אם זה אומר לך משהו. בכל אופן אם יש כבל חשמל כזה מהקוייל אז תבדוק אותו ואם לא אז.. חברה ! מישהו פה יודע אם אמור להיות לו כזה ??

ובלי שום קשר אם מישהו יוכל לומר לי מה יש ב106 בתפקיד הקרבורטור ? אני רואה שיש שם מצערת ושיש מיכל פלסטיק גדול עם מסנן אויר לפניה, זו הזרקה חד/רב נקודתית ? (אני אעלה תמונה אם יש צורך)

תודה ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...