Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c5 במוטודיל

alex1978
שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

זה זמן אני מחפש רכב משפחתי,

עד עכשיו ההתלבטות היתה בין אוקטביה 1400 לבין מאזדה3 2000. עכשיו ראיתי שבאתרי ה-0 קילומטר מוכרים סיטרואן c5 דגם אקסקלוסיב ב 138000 שקל.

מה אתם אומרים על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הדגם הפשוט יותר שמוצע שם ב-117K נשמע עדיף.

מלבד המתלים ההידרו-פאנומטיים אין שם אבזור מיוחד שמצדיק 20K לדעתי.

מדהים איך הם שוחטים את הערך העתידי של הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק את נושא הטיימינג שקיים ברכב, אם זה הדגם הקודם או המשופר. מבחינת גיר מדובר בגיר של אייסין היפנית. המתלים ההידרופניאומטים אמורים לספק נוחות נסיעה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המודעה הרכב מנובמבר 2014, כלומר הוא הגיע לארץ בנומבר 2013! הרכב שכב תחת כיפת השמים שנה וחצי בקרוב!

האם מחליפים צמיגים? מצבר?

לא יודע אם זה משתלם כל כך...

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה החלטת שהרכב בארץ מנובמבר 13.

מצבר באחריות הרכב וצמיגים יחזיקו יופי עוד כמה עשרות אלפי ק״מ

תציע לי משפחתית אחרת יותר משתלמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק כמה זמן הרכב שכב בארץ. זו לדעתי שאלת המפתח. בנוסף, לפני שקונים רכב כזה, כדאי לקרוא את השרשורים של אנשים שמחזיקים במנוע 1.6 טורבו המדובר של פיג'ו/סיטרואן.

הגיר הוא גיר יפני ולא גיר מתוצרת פיג'ו/סיטרואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כתבתי לגבי האחריות והטיימינג - הטיימינג כן מכוסה אבל רק בתקופת האחריות המלאה (שלוש שנים). זה נשמע כמו עסקה מדהימה עם רכב מדהים, אבל יש כמה עזים:

1. זה יד 01, כלומר אתה תהיה יד 2.

2. אני מניח שהיד ה- 01 זה ליסינג/החכר. לך תסביר לקונה עתידי שרק אתה נהגת באוטו.

3. אל תיגע בדינמיק - כווולם יודעים שאם כבר סי5 אז רק עם המתלים המפנקים.

4. אל תיגע באקלוסיב - זו רמת גימור "גבוהה" ויקרה עם דברים שאף אחד לא צריך.

5. לא הייתי נוגע שוב בסיטרואן בשום פנים ואופן, ולו רק בגלל שלובינסקי טרייד הרגו סופית את השוק שלהם. כל אחד שמתקשר אליי להתעניין בשלי, מתחיל ומספר לי שלובינסקי טרייד נותנים אחריות ומוכרים ב- 30%-40% מתחת למחירון, ומצפה שאני ארד ל- 50%. כנראה שכבר יקברו אותי עם הסיטרואן האהובה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעיה להוכיח ליד הבאה, אתה מקבל מסמך שהרכב נרכש כ0 ק״מ.

בנוסף הרבה פעמים הם עושים קומבינות ולא רושמים את הרכב על שם חברה או שבהעברת הבעלות לא מצויין במקוריות רישום ״פלילי״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

לפי דעתי צודק menir1 בזה שאומר שהרכב נמצא בארץ כבר שנה וחצי. הרי לפי התקנות, תקנו אותי אם אני טועה, חייבים "לרשום" רכב חדש תוך שנה מייצורו. זה שהוא "נרשם" ב נובמבר 2014, זה אומר שגם האחראיות עליו התחילה אז, כלומר אם קונים אותו עכשיו נשארים עם אחראיות של 2.5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...