Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חשמל רנו סניק

The
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, חדש פה, סליחה מראש אם אני לא במקום, לא בכיוון או חוזר על דברים קודמים של מישהו.

יש לי שורה של בעיות חשמל בסניק 2007, אכן נראה שזה חלק מהמשמעות של להיות בעלים של הדגם הזה.

מדובר בעיקר באזהרות שונות שאינן נכונות מכאנית (נבדק) ועוד כמה דברים.

יתרה מכך, מדובר בבעיות מעצבנות ומוכרות שקיים מידע רב באינטרנט לגבי איך לתקן אותן - בדרך כלל ענייני מחברים, קופסאות פיוזים וכיו"ב. כלומר, חשמלאי רכב שמכיר את הבעיות הללו, יוכל בקלות יחסית (ובזול!) לגשת ולסדר נקודתית את התקלות הללו.

מצד שני, אם אגש למוסך מורשה, יש להניח שהם יחברו אותי למחשב, ונתחיל במסע שסופו אלפי שקלים וחלפים מקוריים שאין בהם צורך.

גם חשמלאי רכב שלא מכיר את הבעיות הספציפיות הללו יבזבז זמן רב על ניסוי וטעייה, ולך דע אם ימצא בסוף פתרון.

אני רוצה להדגיש,אני לא מחפש חאפר כדי לחסוך כמה גרושים, להיפך, אני מחפש בעל מקצוע אמיתי ששוחה בחומר ויודע איך לגשת לתקלות הללו לפתור אותן.

איך אני ממשיך מפה?

תודה

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

יש משהו לעשות תשיק תשק שרנו לא עשה לא חשבו בחלל על זה אני אוהב מגן סניק עז חיפשתי על הבעיות של החשמל שאילבלבל הכול ברכב והרכב אין לה בעיות בכללל רק דבר אחד אם הלוח עובד תתקשרו לי ב 0529373905 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו 5 שנים מפתיחת  הפוסט, כנראה או שהוא טיפל ברכב או שהוא נפטר ממנו מאז.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...