Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבת uber , כביסה לאחר כל שימוש?

שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשמנקים את הרכב בתדירות גבוה והרכב נמצא במקום שלא צובר הרבה אבק (ככה זה אצלי)

מספיק לכבס את המטלית אחת לחודש בערך.

מעבר לזה יש חשיבות שהמטלית תעלה על הרכב רק לאחר שהרכב עבר פעולת ניקוי יסודית

ומה שנותר למטלית זה רק להוריד שאריות מים -לכן אין שום סיבה שהיא תתלכלך

בניגוב אחד.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נעלמת יוגב :)

בכל מקרה, דעתי שונה לגמרי בנושא.

הפעם היחידה שאני (אולי, וגם באופן נדיר וחד פעמי) מרשה לעצמי לא לנקות את המגבת לאחר רחיצה, היא אם שבוע/שבועיים לפני כן בוצעה פלסטלינה.

במקרה ובכל שטיפה אתם מעבירים מיני מברשות דקיקות וזעירות בין כל חריץ וחריץ ברכב, אז אולי אפשר לשקול ייבוש של המגבת ללא שטיפה שלה (לא קורה).

אין לי ספק שגם אחרי שטיפה סופר מקצועית, המגבת תספוג לה כמה וכמה חלקיקים שעדיף שלא יהיו שם בשטיפה הבאה.

קורה בדרך כלל בפאנלים תחתונים, גרילים מלאי פלסטיקה מחוררת (סטייל הכוורת בשירוקו), דפיוזרים ועוד.

אם כבר פדנטיות, אז כבר.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ציפופו, עסוקים מדי.

אבל לא זנחתי את התחביב -לפני חודש בערך ביצעתי טיפול דיטיילינג מקיף שהתפרס על שבוע שלם

שכלל פוליש פיניש, גלייז של CG + שלוש ידיים של מנזרנה בהפרש של יום בין יישום +ווקס קרנובה CG.

מניסיון של שנה וחצי עם אובר לא ראיתי צורך לכבס אתה מעבר לאחת לחודש.

אולי בגלל שאני מקפיד לשמור על רכב נקי כל שבוע + Sonax brilliant shine detailer אחת לשבועיים.

ככה אני שומר על האובר נקי לאורך זמן. ואני נחשב לפדנטי יתר על המידה.

1 מנגב את הרכב משאריות מים רק בחלקים למעלה. (דלתות רק עד הסוף, לא מגיע לקורות)

2 מקפיד לא לרדת לחלקים התחתונים כולל דלתות ופגושים/גרילים.

3 בפנים עובר למגבת אחרת. (מסביב לדלת למטה)

4 כמובן לפינש משתמש בשתי מטליות אחרות.

5 מקפל את המטלית ל 2 שמגיע לכיוון הרצפה.

ואם זה עבד אצלי כל כך הרבה זמן? אין סיבה שלא אמשיך ככה.

כמובן שכל אחד מחליט איך נוח לו - וזה בסדר גמור. רק לקחת בחשבון שכביסות זה האויב הכי גדול לשחיקת בד על סוגיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנקה עם המגבת הכול, כולל בדלתות ובחלקים התחתונים אז היא נוגעת קצת ברצפה וגם בנקודות לכלוך שלא שטפתי מספיק טוב בתחתית אז בשורה התחתונה היא מתלכלכת ואני שוטף אחרי כל שימוש. (קצה שנגע ברצפה לא נוגע ברכב כמובן)

חלקיקי אבק פחות מפחידים אותי כי היא מספיק עבה כדי לספוג לתוך עצמה את האבק וחלקיקים גדולים אני מנער ממנה. אני מנער אותה גם אחרי כל מעבר במקרה ונחתה על הרכב אבן קטנה שלא שמתי לב אליה (אני חושב שבפעם האחרונה ששטפתי עם ONR ומגבת צהובה של הקוריאני נכנסה לי אבן, עכשו יש לי 3 סוירלים עמוקים על גבול השריטות על הגג)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...