Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה סופר מיני לנהג יחיד, +20K ק"מ בשנה, תקציב עד 50K ש"ח

gomehs
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למומחים שלום!

אני נהג יחיד בד"כ, עולה פעמיים בשבוע מת"א לירושלים והשאר נסיעות עירוניות. מחפש סופר-מיני (או סדאן קטנה) מומלצת בתקציב עד 50K, שתשרת אותי בכיף לפחות 3 שנים (אם יתקרב ל 40K ש"ח מה טוב..).

הקריטריונים שחשובים לי הם פחות או יותר לפי סדר העדיפות הבא:

- אמינות ואיכות

- בטיחות (5 כוכבי ריסוק אם אפשר)

- חוויית נהיגה חלקה ונעימה (ללא מאמץ גדול מדי גם בעליות לירושלים, ללא רעש מנוע חזק או קפיצות רבות - יציבות ובלימה טובה..)

- חסכון ויעילות בצריכת הדלק

- עלות אחזקה/טיפולים/חלפים לא גבוהה

- רצוי שיהיה רכב די מודרני, טיפה מפנק, רצוי לא לפני שנתון 2009-10

- רצוי אוטומט אבל ידני איכותי גם בא בחשבון

עד כה התלבטתי בין יונדאי I-20, מאזדה-2, טויוטה יאריס, סוזוקי סוויפט, פורד פיאסטה.

לאחרונה שמעתי המלצות גם על סקודה פאביה וקיה סיד (האצ'בק). לא יודע אם כל אלו בתקציב..

וגם, האם כדאי לשקול לחזור לכוון של יונדאי גטס מהשנתון האחרון שיוצרה? (בגלל התקציב)

** אין לי הבנה ברמות-אבזור וגרסאות שונות - אשמח אם תציינו מה מומלץ..

אודה מאוד על המלצות והכוונה - גם בדרך השלילה, את אלו רכבים כדאי לפסול או כיוון שאינם בתקציב, או כיוון שהשנתונים הישנים (שכן בתקציב) לא היו איכותיים/בטיחותיים וכו'.

תודה!

גומז.

עריכה אחרונה על ידי gomehs
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב ידני, תחפש פולו יאנג מודל 2011-2012.

רכב כיפי וחסכוני, וגם נראה מצויין! לדעתי אפשר למצוא כאלה לדעתי בסביבות 55K והוא גם עונה על רוב הדרישות שלך.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביה נופלת עקב 4 כוכבי בטיחות.

אם אפשר ידני עדיף בהרבה בטח מהתיבות האוטומטיות של הפולו/איביזה בשנים הראשונות שלהם.

האיביזה הידנית לא רעה,מאחור צפופה,אבל ניראית טוב,כדאי לחפש את המנוע 1.6.

יונדאי I20 ידנית גם אופציה לא רעה יחד עם הפיסאה שיש לך 7 כריות אוויר ואיכות חומרים נעימה יותר.

פיאט פונטו איווי,חיסכונית ונוחה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי המאזדה-2? ראיתי אותה בגרסאת סדאן, קצת מרווחת יותר. האם היא ״תזזיתית״ ו״צעצועית״ בחוויית הנהיגה?

ואשמח להערות גם על היונדאי I-20..

ועוד שאלה: הציעו לי לעלות בגודל לפורש פוקוס, שזולה יותר מחלק מהסופר-מיני אך עם מנוע 1.6. אני נהג יחיד בד״כ. איך המעבר לפוקוס ישפיע על צריכת הדלק (ביחס ל-סופר-מיני שהזכרתי קודם)?

אנא הגיבו..

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הI20 לוגמת דלק כמו ג'יפ!

הסוויפט והפיאסטה אחלה אופציות.

יש פה חבר פורום שמקבל בבין עירוני על רכב אוטומטי כ 1/14-15,כך שרכב ידני איך בדיוק יקבל צריכה של גיפ? אתה אומר שהוא זולל דלק כי אתה חושב או כי אתה מדדת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס ממוצעת בצריכת דלק למשפחתית,רכב ידני יהיה חיסכוני יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סוויפט ידנית (2011+) נכנסת בתקציב זאת תהיה אופציה לא רעה. אומנם לא מאובזרת ומפנקת במיוחד, אבל חסכונית מאוד.

יכול להיות שגם פורד פיאסטה מהדור האחרון עם התיבה הידנית (מנוע 1250) תכנס בתקציב (יש חבר פורום בשם אוהד זכי שמתנייד עם אחת כזאת בירושלים וכתב עליה סקירה די רחבה. ממליצה לחפש).

פיאט פונטו איבו גם יכולה לענות על הדרישות שלך, הפער במחיר בין הידניות לרובוטיות כמעט ולא קיים ובתקציב שלך כנראה יכנס שנתון 2012 או 2011 לגרסאות המאוד מאובזרות.

אופציות שאני קצת פחות מכירה אבל הייתי ממליצה לך לבדוק הן רנו קליאו ואופל קורסה. לא יודעת איך הגיר האוטומטי שלהם, אבל בגרסאות ידניות יכנס שנתון די גבוה בתקציב שלך.

לגבי דגמי סדן/משפחתיות, אם אתה לא באמת צריך את כל הגודל הזה החריגה אליהם תהיה קצת מיותרת כי לא חסר היצע בתחום הסופר מיני הקלסיות.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

לגבי הפיאסטה, מאיזה שנתון נחשב ״מהדור האחרון״?

וגם, כיוון שבסוכנויות הרכב קשה עד בלתי אפשרי למצוא ידנית, מה אתם ממליצים יותר:

יונדאי I-20 אוטו׳?

או פורד פיאסטה אוטו׳?

(נדמה לי שבתקציב שנתון 2010 בשניהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2013 פיאסטה עברה מתיחת פנים.

שני הרכבים טובים,תבדוק למי אתה מתחבר יותר ומה יותר נוח לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט רכב מצויין, שומרת על הערך וגם יש לה שוק להיט!

הבעיה שהיא קצת למבוגרים לדעתי, ויש לה בעיות עם הבולמים, כל אבן על הכביש אתה תרגיש איתה.

אבל בגדול זולה לאחזקה, נראית טוב חיצונית ודי חסכונית

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול הרכבים טובים,תבחר מה שיותר נוח לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...