Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אלי את דושי ביפו- מישהו מכיר?

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם,

ברכב העבודה שלי ישנה תקלה בנעילה המרכזית בעקבות קצר במחשב בודי.

הפנו אותי למוסך הזה מחר.

מישהו מכיר? עד כמה שזכור לי מתעסקים בעיקר בהזרקת דלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר, תקוע בחור חבל על הזמן.. מתעסקים בתקלות כמו מחשבים, כריות אוויר, מולטמדיה, וכן גם נעילות מרכזיות. אנשים נחמדים, לרוב מפוצץ עבודה.. בעיקר סבלנים. לגבי מחירים אין לי מידע מדוייק.

תנסה ותעדכן.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אלי דושי הוא אחד האנשים המיקצועים בשוק בעניין של הזרקות וכל מה שקשור במחשבים אבל לכל איכות יש מחיר והוא לא זול

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר, תקוע בחור חבל על הזמן.. מתעסקים בתקלות כמו מחשבים, כריות אוויר, מולטמדיה, וכן גם נעילות מרכזיות. אנשים נחמדים, לרוב מפוצץ עבודה.. בעיקר סבלנים. לגבי מחירים אין לי מידע מדוייק.

תנסה ותעדכן.

דרך הליסינג אין מה לדאוג, במקרה הרכב שלך במבאג'ט?

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הוא עזר בעבר לקרובת משפחה שלי עם בעיית הזרקה ברכב דיזל (נדמה לי שזה היה קיה קרניבל או טראג'ט או משהו בסגנון הזה). היא הייתה מרוצה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מוסך מצוין מקצועי ואמין !

נרשמת בינואר 2011 כדי להגיב עכשיו על שרשור אמנם לא ישן אך מלפני שבועיים ובעיקר בלי ממש מידע חדש או מובן ?!.

אז ברוך הבא, אני מניח.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

אולי זה לא המוסך המסודר והמודרני ביותר שניתקלתי בו. אבל למרות זאת, תקלה במחשב הרכב, שהביכה אפילו את שלושת המוסכים המורשים של מאזדה אליהןם לקחתי את הרכב בתקווה שיפתרו את התקלה, (במוסכים המורשים של מאזדה בטבריה, גשר בכרמיאל ודודי בטירת הכרמל  החליפו לי את כל מערכת הדלק - והתקלה לא נפתרה). אצל אלי את אלי-דושי. איתרו את התקלה  במחשב הרכב עצמו בחמש דקות ובתוך שעה וחצי האוטו חזר לחיים. אנשים נחמדים, אבל מעל הכל, מקצועייים לעילא ולעילא. מחירים הוגנים וריאליים. ממליץ בכל פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...