Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת הגה כוח ברכב ללא הגה כוח (סוזוקי סוויפט 1.0 92')

Max Freedman
שימו לב! השרשור הזה בן 3420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפעמים אני לא מבין כאן אנשים...

בן אדם לא שאל אם זה כדאי או משתלם.

אמר בפירוש שרוצה לעשות שיפור.

וזה שיפור מאוד נחמד, חוקי, מוסיף לרכב הרבה.

תאמין לי שגם ברכב קל עם צמיגי 155 יהיה הבדל.

נהגתי על הרבה מכוניות בלי הגה כוח, באף אחד מהן זה לא ממש סיוט אבל פשוט אין מה להשוות לרכב עם הגה כוח במיוחד בחניות צפופות. הגה בלי תגבור כוח כמעט בילתי אפשרי לסובב כשאתה בעמידה במקום.

בנסיעה זה לא כ"כ מורגש ואפילו נחמד, אבל כשצריך לסובב את כל ההגה במקום כדי להכנס או לצאת מחניה צפופה - זה מאוד קשה. גם כשיש לך צמיגים צרים ומכונית קלה.

על זה שלהגה ללא תגבור כוח יש בדרך כלל יחס העברה נמוך וצריך איזה 4-4.5 סיבובים מצד לצד אני כבר לא מדבר.

בהגאים מתוגברים מקובל משהו כמו 3 סיבובים מצד לצד בממוצע, שדורשים משמעותית פחות העברות ידיים על ההגה.

הבעיה במקרה הנ"ל היא בכך שיכול מאוד להיות שעל בלוק מנוע 1.0 אין תבריגים למשאבה. לא חושב שהיה דגם כלשהו עם מנוע 1.0 והגה כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על לא כלכלי..

אם באפשרותך לקחת את הרכב להולנד, אולי יתאימו לך הגה כח חשמלי לסוזוקי. בנתיים לא מופיעה ברשימת עשרות הדגמים שטיפלו בהם, אבל אני לא מאמין שיהיה להם קשה.

http://www.ezpowersteering.nl/language/23/2/Home.html

מחירים - החל מ2200 אירו.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על לא כלכלי..

אם באפשרותך לקחת את הרכב להולנד, אולי יתאימו לך הגה כח חשמלי לסוזוקי. בנתיים לא מופיעה ברשימת עשרות הדגמים שטיפלו בהם, אבל אני לא מאמין שיהיה להם קשה.

http://www.ezpowersteering.nl/language/23/2/Home.html

מחירים - החל מ2200 אירו.

עדיף לקחת את האוטו ליפן לשיפוץ במפעל של סוזוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי לשים מסרק הגה הדראולי, משאבה הדראולי המתחברת למנוע חשמלי ולעשות מפסק שיפעיל אותו רק בחניות?

זה רק רעיון, אני צריך חידוד בעניין ההדראוליקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...