Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: פיאט פונטו החדשה נחשפת בתמונות ריגול

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה כאילו פיאט ויתרו לגמרי על הרכב הזה.

יש גבול לכמה אפשר לסחוט מרכב. הפונטו יכולה להיות רכב מאוד מצליח, הם בוחרים לוותר עליו ולהתמקד בגרסאות מגעילות ל500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזמן הגיע הזמן לדגם חדש לחלוטין, אבל כנראה שפיאט לא מסוגלים כלכלית או לא מעוניינים מסיבות אסטרטגיות לפתח אחד כזה.

הם כן היו יכולים לעדכן מעט את המראה, לעדכן את הסאלון, להוסיף קצת אבזור וסוף סוף להציע אותה עם מנועים נורמליים במחיר נורמלי (אולי גם בישראל) כגון ה-1.4 מולטיאייר (100 כ"ס) ואולי גם את ה-1.4 טורבו (135 כ"ס) שלא במסגרת גרסת אבארת' במחיר הזוי.

אם היו מציעים את הפונטו 1.4 טורבו במחיר של הקליאו 1.2 טורבו אני בטוח שהיו לא מעט קופצים על המציאה. בוודאי ובוודאי אם היו מצליחים לדחוף לקומבינה גם את הגיר האוטומטי היפני שה-500 קיבלה לאחרונה בארה"ב.

אבל כנראה שהם החליטו להרוג את הפונטו ושניה לפני שזה קרה מנהל השיווק שלהם חשב שעוד ניתן קצת לסחוט את הלימון העבש אם יתנו לו "עיצוב צעיר" וימכרו אותו עם מנועים עתיקים, במחיר מופקע ללקוחות שאין להם מושג (או לחברות ליסינג והשכרה בישראל).

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו פיאט ויתרו לגמרי על הרכב הזה.

יש גבול לכמה אפשר לסחוט מרכב. הפונטו יכולה להיות רכב מאוד מצליח, הם בוחרים לוותר עליו ולהתמקד בגרסאות מגעילות ל500

עוד לא ראינו את המחליפה של פונטו על בסיס 500, אבל גם לי אין ציפיות גבוהות מהרכב הזה. כנראה שפיאט ילמדו בדרך הקשה שזו הייתה החלטה שגויה (לוותר על דגם סופר מיני אמיתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיחת פנים באמצע חיים של דגם היא מהלך שגרתי, בתאני שדגם חדש נמצא באותה העת על שולחן השרטוט.

במקרה הפונטו המהלך נועד לסחוט את הלימון שגם כך יבש, עד תום, בלא להציג מחליפה.

אמנם פיאט תמיד התמחתה במכוניות קטנות, אבל תנאי השוק היום שונים מתנאי השוק בזמנן של ה 127 והאונו.

שוק הסופר מיני רווי מכוניות מצויינות, והצטרפותה של איטליה לגוש האירו ביטלה את יתרון המחיר היחסי שתמיד היה למכוניות האיטלקיות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומצד שני יש לפיאט מוניטין שהקוריאניות היו מתות שיהיה להן שהן פרצו לשוק.

אם פיאט יעשו מחליפה ברמה טובה לפונטו היא תימכר ובכמויות. יצרן לא יכול להסתמך על שער מטבע וגם לא על דגם אחד. עניין של זמן עד שה500 תשעמם. תאר לך שב.מ.וו היו מסתמכים רק על המיני או פלוצווגן על החיפושית.

השוק תחרותי ופיאט במסלול המהיר ללהשאר לא רלוונטית וחבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כבר מיספיק דיבורים על כך שפיאט החליטו לעזוב את השוק האירופאי ולהתרכז במדינות מתפתחות ועולם שלישי.

ולכן אין מחליפה לפונטו, ולא לבראבה, וגם אין סדאן משפחתית לאירופה, אין דגם סטיישן, אין קרוסובר, אין שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכלו לפחות להעניק לציבור מתנת פרידה. איזה מהדורה עם מנוע 1.4 טורבו במחיר סביר, כמו שהייתה הבראבו בזמנה.

אולי קופון הנחה לרכישת F12 ברלינטה ל-1000 הרוכשים האחרונים של הכיעור הנורא הזה?

חבילת אבזור "טריבוטו שקרכלשהו" ?

משהו?

האם זאת מורשתה של הפונטו, היורשת של האונו המהוללת וה-127 חביבת הישראלים? המכונית הקטנה מבית היוצר של אלו שחתומים על המונח bella macchina תעזוב את העולם בקול נפיחה ותרועת כיעור?

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע. הדור הרביעי של הפונטו (איבו) היה הכי מוצלח לדעתי, בדור החמישי הם כבר הרסו קצת את העיצוב, כאן מדובר פשוט בנפילה קשה.

אם היו משאירים את העיצוב של הדור החמישי במקום להתעלל בו, מעדכנים את המנועים ל1.4 מוגדשים ואפילו משאירים את הגיר הרובוטי אבל עם 6 היוכלים ולא 5, החבילה הייתה הרבה יותר אטרקטיבית מהייצור הלא ברור שרואים בתמונות.

כנראה שהם מנסים להרוג את הדגם סופית כדי שלא נתגעגע אליו כשתוצג ה500 המפוחלצת:|

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פונטו איבו, אני מתבייש. מה זה החייזר הנוראי הזה? קשה לי להסתכל עליה. איזו נפילה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש APE ואני לא מבין מה הם עשו לרכב פה.

בוא נגיד שלא הייתי מצפה שתהיה לו גירסאת אבארת..

גם האיבו וגם הברנגה היו יפות, ולי כרגע לא חסר משהו בתא נוסעים או במנוע.

אבל מה עבר להם בראש כשהם עשו את הדגם הזה, אני לא יודע.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...