Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב כבישטח עם יכולת שטח סבירה כרכב שני - עד 50-60K.

gillz
שימו לב! השרשור הזה בן 3576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסוזוקים מצויינים. מצא את הרכב הכי חדש שאתה יכול, והכי שמור.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוודאי שיש. שלדת סולם והילוך כח אמיתי.

לא הסברתי את עצמי היטב או שלא הבנתי את התשובה...

האם לדור ה-3 של הגראנד-ויטארה יש יכולות שטח נחותות בהשוואה לדור השני (אם אני לא טועה השינוי היה ב~2005)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ על איסוזו טרופר ארוך, בנזין, מונע בגפ"מ, שיספק לך ואותך, את כל הפנטזיות שאתה מבקש שיהיו ברכב.

כרגע הפנטזיות שלי די צנועות ונראה לי שבינתיים אסתפק בקטגוריית הביניים. אם יתפוס ונידבק בחיידק נעבור לליגה של הגדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הפנטזיות שלי די צנועות ונראה לי שבינתיים אסתפק בקטגוריית הביניים. אם יתפוס ונידבק בחיידק נעבור לליגה של הגדולים.

אתה חושב כמו מע"צ... :-) רק אחרי שסללו כביש, מבינים שהיו צריכים לסלול נתיב נוסף... הכי כיף לממש פנטזיות צנועות עם רכב שיכול לתת יותר. במחיר של גרנד ויטרה אתה קונה אחלה טרופר ועוד מקבל לא מעט עודף... כשהחיידק יתפוס אותך, כל מה שייוותר לך זה לשדרג את הקיים ואת זה תוכל לעשות בעודף שיישאר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את ההגיון וההמלצה אבל זה גם ישמש כרכב מנהלות יומיומי בין לבין ונכון לעכשיו לא רואה אותנו מתנהלים עם FULL SIZE ג'יפ לשם כך.

אני אאלץ לרדת לשנתונים נמוכים יותר (2004 אחרון?), ק"מ משמעותי בהרבה ויותר התעסקות/תיקונים.

ממה שראיתי רוב מה שלמכירה ראה הרבה שטח והרבה ק"מ. לא ממש בשבילי בנקודת הזמן הזו.

נכון לעכשיו אני לא יכול להצדיק את זה לעצמי. השטח כרגע הוא יותר בונוס מזדמן ורצוי ולא ממש מטרה בפני עצמה.

ההבדל לעומת מע"צ ששם כל אדיוט עיוור למחצה ידע עוד לפני שיצא המכרז הראשון שיהיו חייבים עוד מסלול או שניים. זה ממש לא המצב כאן... זו רק פנטזיה צנועה בהתהוות.

עריכה אחרונה על ידי gillz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להירגע. טרופר הוא רכב נחמד אבל ממש לא הבחירה הראשונה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע הובא לידיעתי שיש סורנטו 2003 למכירה. יד שלישית אבל רק 130.0 אלף ק"מ. המחיר באיזור 40.0 אש"ח.

אני לא מכיר את הרכב הספציפי, ולא יודע דבר על מצבו או בעליו. אם זה מעניין אותך אנסה לאתר את הטלפון של הבעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, בינתיים מתמקד בויטארה ככל הנראה (למרות שהתחברתי יותר לפורסטר).

הקיה נראית לי צפופה ומיושנת מעט בגרסה שעוד מתאימה לשטח ממה שהתרשמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיאה סורנטו היא פעם וחצי יותר גדולה מויטארה. אולי התבלבלת עם ספורטאז' דור ראשון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...