Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST סטיישן .

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עם הפורד bmax ו/או cmax, האם ניתן לייבאם?

עדיין לא. להערכתי במהלך תחילת שנה הבאה לקראת 03.2014 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא ענה על זה בשרשור נפרד:

1. אחריות היצרן ניתנת ע"י פורד העולמית למשך שנתיים בלבד,גם לדלק מוטורס, אך דלק מוטורס מרחיבה את האחריות

למשך שנה נוספת.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעלה את השאלה מדוע הם לא נותנים עוד שנה אחריות

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחריות יש מחיר.

הרבה תגובות כאן טענו שהתנאי הכי חשוב להצלחה הוא מחיר נמוך...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי איילון מוטורס נראית כמו סוג של בדיחה.

אתר אינטרנט מסודר עד היום אין.

נותנים שנתיים אחריות ולא שלוש כמו דלק מוטורס.

אין מכוניות במלאי.

פירסומות באינטרנט שנראות כמו של ילד בן 5.

מחירים אותו דבר או מכוניות פחות מאובזרות או אלפיים שח פחות.

דבר ראשון שלומדים שפותחים עסק זה שצריך ליצור בידול, אתם לא יכולים להתחרות בדלק מוטורס במחירים/אחריות? אז תיצרו בידול תביאו דגמים שהם לא מביאים ולא חסר: קא, מוסטנג, C MAX, B MAX, ואני בטוח ששכחתי כמה.

איפשהו נראה שאיילון לא עשו את בית הספר הנדרש לפני שנכנסו לתחום וחבל, איפשהו חשבתי שהגיעה התחרות אבל לצערי היום זה נראה כמו בדיחה ולא שונה מכל היבוא אישי למיניהם.

שוב אני אומר חבל...

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי איילון מוטורס נראית כמו סוג של בדיחה.

אתר אינטרנט מסודר עד היום אין.

נותנים שנתיים אחריות ולא שלוש כמו דלק מוטורס.

אין מכוניות במלאי.

פירסומות באינטרנט שנראות כמו של ילד בן 5.

מחירים אותו דבר או מכוניות פחות מאובזרות או אלפיים שח פחות.

דבר ראשון שלומדים שפותחים עסק זה שצריך ליצור בידול, אתם לא יכולים להתחרות בדלק מוטורס במחירים/אחריות? אז תיצרו בידול תביאו דגמים שהם לא מביאים ולא חסר: קא, מוסטנג, C MAX, B MAX, ואני בטוח ששכחתי כמה.

איפשהו נראה שאיילון לא עשו את בית הספר הנדרש לפני שנכנסו לתחום וחבל, איפשהו חשבתי שהגיעה התחרות אבל לצערי היום זה נראה כמו בדיחה ולא שונה מכל היבוא אישי למיניהם.

שוב אני אומר חבל...

ניב שלום.

לגבי האחריות אני אסביר ואומר שפורד העולמית נותנת שנתיים אחריות ודלק מוטורס מרחיבה לעוד שנה נוספת. לגבי המוניות במלאי אומנם אין לנו את המלאי שלהם אך יש לנו דברים מיוחדים כמו מוסטנגים ,פיאסטה ST, פורד רפטור(מסחרי),F-150 , פיאסטה ידנית ברמת גימור TREND ן, פיאסטה TITANIUM , מונדאו דיזל וכו' .

אנו כרגע בתחילת דרכנו ולא מנסים להתחרות מולם אלא להביא דגמים מיוחדים ע"פ דרישת הלקוח.

לגבי ההנחות ישנם רכבים שיש פער של 5000 ₪ כמו בפיאסטה האוטומטית וכמו כן מעבר להנחה ממקבלים רכב מאובזר יותר כמו בלוטוס,חלונות אחוריים כהים וכו'.

לגבי היבוא האישי,אין ללקוח אפשרות למכור במשך שנתיים הלקוח נרשם יד שנייה והאחריות היא בערבון מוגבל שהלקוח נותן צ'ק ערבון . אנו לא עונים על אף אחד מהקריטריונים האלו.

לשאלות נוספות אשמח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב שלום.

לגבי האחריות אני אסביר ואומר שפורד העולמית נותנת שנתיים אחריות ודלק מוטורס מרחיבה לעוד שנה נוספת. לגבי המוניות במלאי אומנם אין לנו את המלאי שלהם אך יש לנו דברים מיוחדים כמו מוסטנגים ,פיאסטה ST, פורד רפטור(מסחרי),F-150 , פיאסטה ידנית ברמת גימור TREND ן, פיאסטה TITANIUM , מונדאו דיזל וכו' .

אנו כרגע בתחילת דרכנו ולא מנסים להתחרות מולם אלא להביא דגמים מיוחדים ע"פ דרישת הלקוח.

לגבי ההנחות ישנם רכבים שיש פער של 5000 ₪ כמו בפיאסטה האוטומטית וכמו כן מעבר להנחה ממקבלים רכב מאובזר יותר כמו בלוטוס,חלונות אחוריים כהים וכו'.

לגבי היבוא האישי,אין ללקוח אפשרות למכור במשך שנתיים הלקוח נרשם יד שנייה והאחריות היא בערבון מוגבל שהלקוח נותן צ'ק ערבון . אנו לא עונים על אף אחד מהקריטריונים האלו.

לשאלות נוספות אשמח .

שלא תבינו לא נכון אני מאוד ישמח אם תצליחו, אתם צריכים לנסות כמה שיותר להביא את מה שדלק לא מביאים הפוקוס ST סתיישן הוא צעד בכיוון, ST רגילה במחיר זול יותר מדלק מוטורס זה כבר יראה על כיוון טוב.

אתם צריכים לעשות פירסומות יותר אפקטיביות ולהגיע למי שלא יודע שאפשר לקנות פורד דרך יבואן אחר ולא דרך דלק.

בברכת הצלחה

ניב

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחריות יש מחיר.

הרבה תגובות כאן טענו שהתנאי הכי חשוב להצלחה הוא מחיר נמוך...

אחלה. אני מוכן לשלם עבור הרחבת אחריות ל-5 שנים, כמו שנהוג בחו"ל.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה. אני מוכן לשלם עבור הרחבת אחריות ל-5 שנים, כמו שנהוג בחו"ל.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=466960&highlight=%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA

בדלק רכב אפשר לשלם על שנה רביעית

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...