Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים ראשונים סיאט MII

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 3926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים לא מבינים! עצם כך שהפתחים מכוונים למעלה זה הדבר הכי נכון שיש!

אוויר חם עולה למעלה, תקרר את הלמעלה (אזור האוויר החם) תקבל מיזוג אוויר הכי טוב שיש.

התאוריה של הישראלים של "המזגן צריך להיות לי ישר על הפנים" זה לא נכון.

לא קשור לתאוריה או שאנשים לא מבינים. כשאני נכנס לרכב בשיא הקיץ הישראלי ואני נוזל כולי, אני קודם כל רוצה לקרר את עצמי ישירות (אם היתה לי אפשרות למזגן בכסאות גם את זה הייתי רוצה). בשביל זה צריך פתחים שישליכו עלי קירור ישירות, ולא למעלה.

אחרי שהתקררתי, לוחץ על AUTO ונותן למזגן לקרר איפה שהוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לנהג ולנוסע יש גם פתחים שאפשר לכוון ישירות הפנים.

אתם כותבים "קיץ ישראלי" כאילו אנחנו גרים במדינה הכי חמה בעולם. :roll:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אתם כותבים "קיץ ישראלי" כאילו אנחנו גרים במדינה הכי חמה בעולם. :roll:

אתה יודע מה? אני אתקן את עצמי. "קיץ במישור החוף" נשמע יותר טוב, בהתחשב בלחות (הרי החום זה לא העניין באמת- רק השילוב שלו בלחות). :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מבינים! עצם כך שהפתחים מכוונים למעלה זה הדבר הכי נכון שיש!

אוויר חם עולה למעלה, תקרר את הלמעלה (אזור האוויר החם) תקבל מיזוג אוויר הכי טוב שיש.

התאוריה של הישראלים של "המזגן צריך להיות לי ישר על הפנים" זה לא נכון.

1. חיישן הטמפ' של בני אדם נמצא באיזור הפה (די קרוב לפנים)

2. חימום נעשה גם בקרינה לא רק עקב אוויר חם, לכן לפעמים רצוי לחטוף פרץ אוויר קר בפנים.

3. אם אני רוצה להדליק את המזגן + וונטה על מהירות מרבית ולראות את השיער שלי מתנפנף ברוח כשאני יושב בחניה עם חלונות סגורים, זו זכותי המלאה, לא מבין את התכן ההזוי הזה, גם בסובארו B3 החליטו שאי אפשר לסגור את חורי האוורו המרכזיים, למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה? אני אתקן את עצמי. "קיץ במישור החוף" נשמע יותר טוב, בהתחשב בלחות (הרי החום זה לא העניין באמת- רק השילוב שלו בלחות). :evil:

זה באמת מעצבן. הייתי באילת בשיא החום, ופשוט לא הרגשתי שחם לי. הרשגתי שחם, הרגשתי את החום, אבל לא היה לי חם. לא הזעתי כמו חמור.

בינתיים פה באשקלון ב20 מעלות קר יותר, אני מת מזיעה רק מלעמוד בחוץ.

אותו דבר בקור. כשקר פה אפילו קצת, זה מתים מקור. וכשהייתי ברוסיה, מתחת לאפס עדיין אפשר ללכת עם חולצה קצרה לגיחות בחוץ. בקור מקפיא במוסקווה.

שונא לחות. :mad2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז אתם כותבים "קיץ ישראלי" כאילו אנחנו גרים במדינה הכי לחה בעולם :lol:

תאמין לי שמניסיון אני יודע אחרת לא הייתי כותב כלום.

טיילתי ברכב הזה הרבה באזור הקריות: גועל נפש של לחות ואויר ג'יפה, בערך כמו לחיות בתוך נאד ולא סבלתי בכלל. הרגשתי כמו בכל רכב עם מזגן טוב. באמת. אפשר לכוון את הפתחים לפרצוף כמו בכל אוטו + לוקח לרכב פחות זמן להתקרר כי הוא קטן.

הסיבה היחידה שאני מציין את הדברים האלה היא בגלל שיכול להיות שיש מגיבים שסתם פוסלים בלי שניסו את זה.

בקשר לעיצוב - נכון, זו קופסאת נעליים. יש כאלה שיעדיפו עיצוב סולידי בניגוד לשאר רכבי המיני שנראות כמו יצורים מסדרת אנימציה סינית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה מים {8 ימים } קיבלנו את הסיאט מיי החדשה . הכל הלך כמו שצריך , ללא שריטות או מכות או תאונות כלשהם . פשוט נקי וחדש , כמו שצריך להיות .

אז ככה , הרכב מרווח {יחסית} יחסית למה? למרכבה סימן שלוש או לטוסטוס? איך שלא תסתכל על הרכב הזה מרווח הוא לא ורחב עם תא מטען גדול , המזגן טוב , למרות שהפתחים האמצעיים כלפי מעלה הוא מקרר את כל הרכב כמו שכתבו לך, תבדוק את זה באוגוסט, כשחם רוח לפנים זו תכונה מאוד חשובה לנהג. פלסטיקה שקטה מאוד בפנים , ללא רעשים ,הגה טוב מאוד , למרות שציפיתי שיהיה קצת יותר קל בחנייה אם ציפית להגה יותר קל, אז למה התכוונת ב"הגה טוב"?, ה-HILL HOLD עובד מצויין , מע " סטריאו עם 6 רמקולים פשוט מעולה !, הכוונה לצליל שהיא מפיקה , אם כי מורגש החוסר ב- USB אז יש לך צליל מצויין ואין USB, אז מה עשינו בזה? 90% מהמוזיקה מושמעת מה USB אלא אם אתה בקטע של שנות השמונים לצרוב דיסקים.. הכניסה לאחור קצת בעייתית {3-דלתות} אמרת מרווח!,שלא כמו בסקודה , הצבעים בפנים בהירים ויפים יותר {לדעתי} ,מושבים קדמיים נוחים גם לנסיעות ארוכות , חיישן MII STOP שאמור לעזור בבלימת חירום אוטומטית ,שלט קפיצי מתקפל ו... הגענו לסעיף המכני .

התנעה קלה ו... ציפיתי לרעידות {אלטו , C1 ,107 ועוד כאלה} אבל כמעט ואין חכה, הרעידות מאוד מתגברות עם הזמן ולא ברכב חדש. העברת הילוכים חלקה מאוד , יציבה , מהירה מאוד{יחסית} , רעש המנוע הוא חלש ואינו מפריע כלל , לא מושפעת מרוחות צד וממשאיות , עוקפת בצורה זריזה וחלקה , בקיצור משרה תחושת ביטחון . הרכב אינו קופצני כמו רכבי מיני אחרים ונוסע כמו רכב גדול רגיל . הגענו לסעיף הכואב בכיס . הדלק !

הפתעה לטובה דווקא :תדלקנו כ-31 ליטר , מאילת לחיפה , יום למחרת לפרדס חנה , סידורים בעיר , חזרה לחיפה , נסיעה לחוצות המפרץ {עם פקקים } , חזרה לכרמל וזהו . מנורת הדלק סוף סוף נדלקה . עשיתי חשבון : נסיעה בין עירונית לרוב 110 +עירונית +פקקי החג+מזגן =19 ק"ם לליטר ? אני בעצמי לא האמנתי . לו הרכב הזה היה מגיע לפני 2,5 לאף רכב מיני לא היה סיכוי ממשי כאן .

אפשר לציין לרעה את חוסר כיוון המראות החשמלי . לי זה מפריע מאוד בחנייה . וגם רעש גיר {כמו שפשןף קל} שנשמע היטב בקבינה , אך ורק בין 85 -100 קמ"ש .הדברים הללו מופיעים בכל רכבי הסדרה הזו {סיטיגו, אפ ומיי} , לאחר חיפוש בפורומים בחו"ל .

בינתיים הרכב מומלץ בחום . אם הוא יפגין גם אמינות גבוהה , זאת תהיה קניית רכב המיני הטובה ביותר

אם אתה רוצה לשכנע את עצמך שעשית אחלה קניה סבבה, אבל עדיין מדובר בכלי תחבורה מאוד בסיסי.

{לדעתי} ההשקעה הנוספת בסופר מיני היא עניין של יום ולילה מבחינת איכות החיים של הנהג אלא אם כן סעיף הדלק הוא הפרמטר המשמעותי ביותר עבורך.

בכל מקרה, תתחדש.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון צריכת הדלק מעודד, דומה למה שאני מקבל בלנצ'יה ועומד בניגוד בוהק למתחרות האחרות בקטגוריה כדוגמת הפיקנטו שמבטיחות ולא מקיימות.

תתחדש ותהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגענו לסעיף הכואב בכיס . הדלק !

מצטער לאכזב אותך אך הסעיף הכואב בכיס הוא ירידת הערך.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קנה פיקנטו ספורט 3 דלתות,לי יש פנדה 5,אין מה להשוות,ה5 הרבה יותר נוח,במיוחד בגשם אם אתה מסיע מאחור וצריך לרדת,אתה לא רוצה להיות זה שיושב מאחור.

אני מבין רכבים ספורטיבים שהם 3 דלתות,אבל כאלה רכבים כדאי 5.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים כאלה קטנים ולמעשה ברוב הרכבים 3 דלתות זה לא נוח

אבל למי שמסיע אנשים פעם ב.. ונוסע בעיקר לבד, ה3 דלתות יכול להתאים, וגם ברוב הפעמים

מבחינה חיצונית 3 דלתות הרבה יותר יפה ומושך מאשר 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשכנע את עצמך שעשית אחלה קניה סבבה, אבל עדיין מדובר בכלי תחבורה מאוד בסיסי.

{לדעתי} ההשקעה הנוספת בסופר מיני היא עניין של יום ולילה מבחינת איכות החיים של הנהג אלא אם כן סעיף הדלק הוא הפרמטר המשמעותי ביותר עבורך.

בכל מקרה, תתחדש.

+88

נשמע כמו שכנוע עצמי גרידא.

באמת-למי אכפת איך נשמע הסטריאו?

ועוד כל החבר׳ה שגרים פה בירושלים או על פסגת החרמון ש״לא מפריע להם הזווית/הם מהנדסי כיווני אוויר ודווקא ככה זה הכי טוב״..

איזה כיף זה פשוט לפזר שטויות כמו רוס״ר באוטומט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...