Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גבר,החלפת כבר פלאנץ' השנה? כדאי! ההוראות בפנים

eladns

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז לפני כמה ימים הדוד התחיל להקפיץ את הפחת.

בדיקה זריזה של תחתית הדוד הראתה שמהחיבורים של גוף החימום לפאזה/אפס יש כבר די הרבה חלודה והזעה מתוך הדוד שכנראה זולגת עד לחיבור וגורמת להקפצה.

היו לי כבר גוף חימום ותרמוסטט חדשים וגם פורק לחץ שעוד לא הספקתי לנסות להרכיב לבד, חיכיתי לימים חמים יותר שבהם לא צריך את הדוד במידה ואתחיל ולא אצליח לסיים.

קראתי לאינסטלטור שהחליף הכל, מצרף תמונה של גוף החימום היוצא..

IMG_9491.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

אז לאחר 3 שנים ו 5 חודשים מטיפול הפלאנץ המקיף שעשיתי, היום לא יצאו מים מהברז של החמים. בכלל.

ישר קישרתי את זה לדוד עצמו וכשחזרתי מהעבודה עליתי לגג וראיתי שהצינור שמכניס מים לדוד נפל ממקומו והמים זורמים על הגג.

חלק קטן מההברגה על צינור המתכת שבין הדוד לשסתום הביטחון נשבר מהחלודה. נראה שעדיין יש קצת הברגה, חושב לקנות שסתום חדש ולנסות לתקן את זה.

יודע שיש חלק כלשהו שמתלבש על הצינור הזה כדי לתקן מצב כזה, לא יודע איך קוראים לו. 

הדוד של כרומגן, נקנה בפברואר 2013, עשיתי לו טיפול פלאנץ' וחשמל חדש באוקטובר 2020, מאז לא היו שום בעיות, לא נזל בכלל, מעבר למה שקרה עכשיו.

מצרף תמונה של המצב. האם אפשר וכדאי לתקן את זה?

20240319_184737.jpg

עריכה אחרונה על ידי Pavlik

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדוד לא היה ריק, הוא התחיל להתרוקן לאט, אחרי שהוצאתי מעט חלודה מצינור הכניסה.
לא הדלקנו אותו ביום שזה קרה.

כיביתי את המפסק שלו ליתר ביטחון, שלא נדליק בטעות.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תצליח להגיע לאטימה מהר מאוד יישבר גם מה שנשאר מההברגה.

תיקון אמיתי זה או לשים מופה לריתוך וניפל חדש או להחליף דוד. אם אתה לא יודע לרתך כמו שצריך (וזה לא ריתוך של פיקים) זה יעלה לך קרוב לדוד חדש אז עדיף להחליף.

ולהבא לא מבריגים אביזר נחושת לפלדה. הוא אוכל את הפלדה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver אתה צודק.

אבל אני אישית הייתי לוקח את הסיכון (עדיף מאשר להתייאש מראש ולא לנסות) 

אם זה היה אצלי, הייתי מנסה להבריג כמה שאפשר על הצינור הקיים ואת החיבור אוטם טוב באפוקסי משני הצדדים (מצפה הכל בגוש אפוקסי ) כדי שיתפוס אותו שלא יזוז. יכול להיות שלא יחזיק ויכול להיות שיחזיק ככה תקופה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תקלה די מוכרת, יש מחבר קופלונג בלחץ (אפשר למצוא בחנויות אספקה טכנית או אפילו בהום סנטר) שניתן לתקן בעזרתו כמו בתמונה:

jcdttgd4wr4ry3077toc.jpg

.

התמונה מכאן  (אני לא מכיר את איש המקצוע שבקישור):

https://www.midrag.co.il/Ranks/GetRank/5fed572d-64fe-4ceb-8fbc-661e1a9c1de0 

.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחליף לא בגלל שזה לא יחזיק כמה חודשים אלא שלא בא לי לגלות עוד כמה חודשים שאני לא יכול להתקלח.

הייתי מבצע תיקון כפי שאתה מתאר ומיד מברר על דוד חדש בלי לחץ ותוך אפשרות לסקר שוק אמיתי. תמיד אנחנו מחליפים כשאין לנו דוד ולוקחים את הראשון שיכול להגיע במקום את ההכי מתאים מבחינת מחיר ומקצועיות.

לפני 1 דקה, innvision כתב:

יש מחבר קופלונג בלחץ

אחר המחברים הכי מחורבנים שיש לצינור שנתון לשינויי טמפ' קיצוניים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלקנות דוד חדש יהיה עדיף, אבל הוא יכול למשוך עם הקיים עוד קצת זמן כתלות במצב הדוד (לפי מה שהוא כתב שאר הדוד במצב טוב). חוץ מזה עניתי על מה שהוא ביקש לדעת, הוא שאל איך קוראים למחבר הזה.

לפני שעה, Night Driver כתב:

ולהבא לא מבריגים אביזר נחושת לפלדה. הוא אוכל את הפלדה.

זה כמובן נכון, אבל זה לא באשמתו, סביר מאוד שהאל חוזר והפורק לחץ היו מותקנים שם והם מסגסוגת נחושת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנה בבית שגרתי בו. הלכה לה ההברגה.  ביציאת המים החמים. המרתי למי שסידר לה את זה.

להתקין קופלונג. היא מכרה את הדירה אם זה. הדוד הוחלף בגלל התישנות. לא חימם כבר.

הקופלונג היה נראה כמו חדש. הדוד היה שנת יצור 1997.  החזיק לפחות 8 שנים. אם לא יותר.

הדוד הוחלף אני חושב. בשנת 2022. ככה שלא בטוח להספיד תדוד.

עוד דבר. מציע למי שמתקלח. לחבות תדוד.(תחימום). 

בבית  של אבא שלי. בזמן חימום המים. הגוף חימום חישמל. נזל ממנו מים. טיפות. הפחת קפץ.

מזל שהמטפלת לא התקלחה. מאז מנתקים תחשמל. בזמן מקלחת. אצל אבא שלי יש מתג פשוט.

שמנתק תפזה והאפס. 

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד מוארק אף פעם לא יחשמל אלא יקפיץ את הפחת.

לגבי הקופלונג, הוא לא ייאכל אלא הגומי שלו ימות והוא או יחליק ויעוף או יטפטף.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. אבל אצל השכנה הוא החזיק. 

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, om2 כתב:

@Night Driver אתה צודק.

אבל אני אישית הייתי לוקח את הסיכון (עדיף מאשר להתייאש מראש ולא לנסות) 

אם זה היה אצלי, הייתי מנסה להבריג כמה שאפשר על הצינור הקיים ואת החיבור אוטם טוב באפוקסי משני הצדדים (מצפה הכל בגוש אפוקסי ) כדי שיתפוס אותו שלא יזוז. יכול להיות שלא יחזיק ויכול להיות שיחזיק ככה תקופה. 

אפוקסי בטוח לא היה מחזיק (מנסיון..).

המים החמים היו פורצים מהנקודה ההכי חלשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...