Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכונית הזולה בישראל - המחיר של אלטו יורד ל 52 אלף!!

andrey1308
שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אף מכונית חדשה בארץ לא באמת שווה את מחירה :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה איזה רכב היית מקבל? רכב ליסינג עם 100K ק"מ שעבר התעללות עוד מיום הרצתו וטיפלו בו באופן הכי מחפיר שיש?

כי לאחרונה עמדתי בדיוק באותה דילמה של חדש זול מול ישן יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונים מליסינג! נקודה!

לא שווה את ההתעסקות מול המגרשים האלו וגם לקבל רכב שאנסו לו את הצורה.

לא אכפת לי איזו הנחה אני מקבל שם או איזה איבוד ערך יש לרכב חדש, לקנות רכב שלא ברור מה היה בעבר שלו זו לא אופציה.

רוצה רכב שיחסית זול שמרגיש מספיק איכותי ומאובזר מספיק בשביל המחיר שלו? רנו קליאו חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלעק אתם עם ה"רכב מיותר" שלכם.

אתם שוכחים שציבור הנהגים בישראל ברובו מתייחס לרכב בתור כלי לנוע מנקודה א' ל-ב'.

אתם יודעים כמה אנשים קונים עדיין שברולט אבאו עם רבע כוכב בטיחות, אמינות של פרוצה ממזרח אירופה וצריכת דלק של F350? הרבה! רק כי זה שנתון מתקדם. אפילו אם יש שם קילומטר מופרז, הזנחה, ועבר של ליסינג.

האלטו במחיר הזה נותנת אחלה אלטרנטיבה, אחריות ל3 שנים, שקט נפשי של רכב פשוט ואמין וצריכת דלק נמוכה (בידני לפחות).

אז נכון שיש לה 3 כוכבי בטיחות מ2009.

זה עדיין יותר מהמון רכבי יד שניה בתקציב הזה.

קחו דברים בפרופורציה.

עד לפני חודש האלטו הייתה שיאנית המכירות בקטגוריה שלה..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לחלוטין עם אלה שכתבו שהמחיר שלה הגיוני לחלוטין כשלוקחים בחשבון את המיסוי הקיים.

יצא לי לנסוע על הרכב הזה מספר פעמים (גם בידני וגם אוטומטי) ובסך הכל מדובר על אוטו נחמד, נוח לנהיגה ונוחות הנסיעה בו נעימה לחלוטין (במיוחד בקטגוריה הזאת). "החיסרון" היחיד שנתקלתי בו היא צריכת הדלק שהיתה קצת פחות טובה (בשני הגירסאות) לעומת רכבים אחרים בקטגוריה הזאת בהם נהגתי (דייהטסו, סוזוקי וכדומה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר מעניין זה מה המחיר הריאלי לאלטו בת שלוש.

משומשת כזו, שהרגע סיימה אחריות, ב27 אלף שקל נגיד, זה כבר מאוד מעניין בתור רכב סטודנטים

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלעק אתם עם ה"רכב מיותר" שלכם.

קחו דברים בפרופורציה.

עד לפני חודש האלטו הייתה שיאנית המכירות בקטגוריה שלה..

היא גם שיאנית במכירות ביד 2. תראה כמה מודעות יש למכירה. אחרי שאנשים חשבו שהם ידפקו את השיטה וגילו שקיבלו רכב לא נוח ,אבזור של שנות ה-80 ורכב שצועק "חסכון" מכל פינה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה הא תעלה דרך חבר אם יהיה מבצע,מישהו אומר 49?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה די מפדח האמת להסתובב איתו. יוצא לי לאחרונה לשכור רכבי מיני , למשל 107 ופנדה ומשום מה לא הרגשתי את אותה הרגשה של פאדיחה כמו באלטו. אבל אולי זה רק אני.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס, זה היה המחיר שלה בכל המבצעים למועדוני חבר וכו' חוץ מזה, שדגם חדש יופיע עוד שנייה ורבע בהודו למרות שהתמונות צולמו באירופה. בישראל הדגם התקבל יפה, באירופה ממש לא (גם לא כניסאן פיקסו ). תמונות נוספות WCF

באופן אישי, מעדיף לשלם עוד 8,000 שקל בשביל רכב בטוח יותר ומודרני יותר כמו הסיטיגו וה-Mii ולא כזה שמיועד למשפחה המתחילה בדלהי. פעם יצא לי לנהוג ברכב וחוץ מהפשטות המופגנת של תא הנוסעים, חוסר תא המטען והמרחב המאוד מצומצם מאחור, זה רכב סביר ביותר.

2005309343125094108.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחידי שחיובי במחיר זה הסיכוי שעוד כמה יבואנים יציעו מחירים דומים לדגמים אחרים

חוץ מזה תחשבו שעוד כמה שנים יהיה אפשר לקנות אותה בגרושים ולעשות באגי :twisted: (למרות שהיא בטח תתפרק במהלך הבנייה)

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...