Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת אמנם עבירה על החוק אך הקנס מוגזם לדעתי

הרי במסיבות ביתיות לדוגמה כאשר מגיעה משטרה היא מגיעה להזהיר ולא לתת ישר קנס ולכן נשמע לי קצת מוגזם

המשטרה כבר מזמן לא רק מזהירה אלא מאז שעודכן החוק אלא גם פותחת תיקים ומעניקה דוחות, אני מכיר את זה מקרוב על משפחת צעצועים שגרה בשכונת להוריי.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצד אחד, אזהרה הייתה מספיקה פה. לא אזהרה בעל פה, אלא ממש מתן אזהרה כפי שמופיע בספר. לא היה צריך לתת דו"ח.

מצד שני, אני שמח לראות שיש אכיפה בעניין. כמות הפעמים שרכבים עם מוזיקה בפול ווליום עוברים ליד הבית היא מטורפת, זה סתם מרעיש, הנהג לא באמת צריך לשמוע כל כך חזק, זה עניין של פוזה נטו ושכולם יראו שהוא שם מערכת של 30K ש"ח על רכב שעולה 10% מזה...

מעצבן ברמות מטורפות.

יותר גרוע זה כשעושים את זה עם המערכת המקורית של העונדא זיביק שנת 2000 המקרטעת עם המערכת המקורית...לפחות במערכת יקרה המוזיקה נשמעת חלק :)

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח שולם.

אפילו הקופאיות בדואר היו בהלם.

פשוט מדינה בזיון,אסור כבר לעשות כלום פה.

שוטרים חרה, אתה נוסע תוך הפרעה לחצי רחוב והם נותנים דו״ח.

למה שהשוטר יתחשב בך אם אתה לא מתחשב ברחוב שלם?

כשאתה מגיע לחניה של הבניין שלך אתה מנמיך ? אז למה שכל השאר יסבלו ?

-גם כלה סיפור של הקריוקי זה לא לעניין אבל זה לדיון אחר.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח שולם.

אפילו הקופאיות בדואר היו בהלם.

פשוט מדינה בזיון,אסור כבר לעשות כלום פה.

אמת , כולכם מתייפיפים , זה מזכיר לי ,לצקצק בלשון על הרצח של גדי ויכמן ז"ל כולם יודעים אבל לנער את המשטרה על זה שלא טיפלו במפגע של קבוצת הנערים שהרעישה חס ושלום.

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אמנם עבירה על החוק אך הקנס מוגזם לדעתי

הרי במסיבות ביתיות לדוגמה כאשר מגיעה משטרה היא מגיעה להזהיר ולא לתת ישר קנס ולכן נשמע לי קצת מוגזם

דעתך שווה כקליפת השום. יש מחוקק בישראל, דעתו היא הקובעת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתך שווה כקליפת השום. יש מחוקק בישראל, דעתו היא הקובעת.

דעתו היא דאגתו לכיסו ולא לשלום\נוחות משלמי המסים .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה כבר מזמן לא רק מזהירה אלא מאז שעודכן החוק אלא גם פותחת תיקים ומעניקה דוחות, אני מכיר את זה מקרוב על משפחת צעצועים שגרה בשכונת להוריי.

על פי חוק המשטרה מחוייבת לתת קודם אזהרה, ביקור שני זה כבר דו"ח.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מקרה לפני הרבה זמן, אותו יום חזרנו כמה חברים מסליחות, שיגענו פקחית של העיריה, התחבאנו לה בשתי רכבים וכל פעם שהיא הלכה הגברנו לפול ווליום ברכב אחר, עד שהיא התייאשה ולא באה יותר. (הפסקנו כי השלב הבא זה משטרה).

ידענו שזה מפריע לשכנים, אבל היינו עצבניים עליה, כי בפעם ראשונה שעשינו רעש בתוך בית, היא באה ונתנה לנו קנס ללא אזהרה (היה איתה שוטר שאמר לה לוותר לנו, כי כביכול לא הייתה שתיה וזה הייתה מערכת קטנה, אבל היא בשלה).

לא חושב שאתה יכול לבטל את הקנס, במיוחד היום, שרעש זה נושא רגיש במשטרה.

אותו שוטר היה צריך לוותר לך לדעתי. (עצם זה שהוא עצר אותך על זה, להבא אתה כבר תנמיך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מקרה לפני הרבה זמן, אותו יום חזרנו כמה חברים מסליחות, שיגענו פקחית של העיריה, התחבאנו לה בשתי רכבים וכל פעם שהיא הלכה הגברנו לפול ווליום ברכב אחר, עד שהיא התייאשה ולא באה יותר. (הפסקנו כי השלב הבא זה משטרה).

ידענו שזה מפריע לשכנים, אבל היינו עצבניים עליה, כי בפעם ראשונה שעשינו רעש בתוך בית, היא באה ונתנה לנו קנס ללא אזהרה (היה איתה שוטר שאמר לה לוותר לנו, כי כביכול לא הייתה שתיה וזה הייתה מערכת קטנה, אבל היא בשלה).

לא חושב שאתה יכול לבטל את הקנס, במיוחד היום, שרעש זה נושא רגיש במשטרה.

אותו שוטר היה צריך לוותר לך לדעתי. (עצם זה שהוא עצר אותך על זה, להבא אתה כבר תנמיך).

ובכן,לבטל לא רלוונטי,הקנס שולם למחרת.

אכן אני מודע לכך שנפלתי על שוטר ********.

אך למרות זאת,ישנן פעמים רבות אחרי המקרה שאני עדיין ממשיך לנסוע עם מוסיקה גבוהה,מהסיבה הפשוטה שהמקרה שלי באופן יחסי נדיר,והסיכוי (בלי עין הרע) שהוא יחזור על עצמו נמוך יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הראוי שתבקשו סליחה מהפקחית ומהשכנים, ולא מישויות נסתרות. כנראה שאין לכם שום הבנה מה משמעות בקשת סליחה.

אך למרות זאת,ישנן פעמים רבות אחרי המקרה שאני עדיין ממשיך לנסוע עם מוסיקה גבוהה,מהסיבה הפשוטה שהמקרה שלי באופן יחסי נדיר,והסיכוי (בלי עין הרע) שהוא יחזור על עצמו נמוך יחסית.

לא נותר לי אלא לאחל לך שתלכד שוב ושוב. אתה מטרד לסביבתך. במקומך הייתי מתבייש במעשים אלה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הראוי שתבקשו סליחה מהפקחית ומהשכנים, ולא מישויות נסתרות. כנראה שאין לכם שום הבנה מה משמעות בקשת סליחה.

לא נותר לי אלא לאחל לך שתלכד שוב ושוב. אתה מטרד לסביבתך. במקומך הייתי מתבייש במעשים אלה.

בעזרת השם,תודה.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, זה שיש לה מכסה, והיא נתנה קנס לכמה נערים שלא ידעו את החוק (מתן אזהרה בפעם הראשונה), זה לא בסדר.

המקרה שקיבלנו בו קנס, היה באיזור של סטודנטים, בסופש, במהלך החופשה שלהם, ככה שבטוח לא הייתה משפחה בבניין (בודאות).

פשוט הם כנראה עברו ברחוב ועל הדרך נכנסו אלינו.

באופן כללי, אם אני לא בסדר ומקבל קנס, אני לא מקלל ולא בוכה, שוטר/פקח זה עדיין בני אדם, מישהו חייב לעשות את העבודה הזאת, רובם עושים אותה על הצד הטוב, ויש חלק קטן ששוכחים קצת את החוקים וזה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התאור שלך מי שכח את החוק זה אתה.

ואין לך מושג לאיזה מרחק נשמע רעש בשעות הלילה, כאשר אין רעש רקע והאזניים הופכות יותר רגישות - אבל מוזקה כפי שאתה מתאר יכולה להציק ברדיוס של מאות (!) מטרים. לא רק בבניין הסמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...