Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך מושג בכלל בן כמה אני?

אין לי בעיה עם "הדור הצעיר" כי אני חלק ממנו.

הבעיה שלי היא עם אלו שלא מתחשבים למרות שהם יכולים.

הזקנה לא יכולה להתחשב כי היא לא יודעת שהיא מפריעה.

היא יכולה לקנות אוזניות שיעזרו לה לשמוע בלי שזה יציק לכולם אבל היא לא מודעת שלמישהו יש בעיה עם זה כי לא אומרים לה.

נהג האוטובוס לא יכול לא להרעיש כשהוא עושה את העבודה שלו ומסיע אנשים כי האוטובוס מונע מדלק השטן (סולר).

הנחמנים גם יכולים לתקוע בתחת את המוזיקה שלהם. הם מפריעים אפילו יותר כי הם גם כופים עלי מוזיקה לא נעימה וגם דת.

לי הייתה שכנה שהייתה מבקשת ממני לא להדליק את המזגן בשעות מסוימות כי הוא היה בדיוק ליד החלון שלה.

הייתי צריך לכבד את זה, לפחות עד שהיא מתה.

באופן כללי אנשים צריכים להיות יותר מתורבתים ולעשות פחות רעש.

זה לא קשור רק למערכות. זה גם אנשים שצועקים ברחוב, מדברים בקול רם מדי בטלפון כשהם ברכבת (מה אכפת לי שלבן אדם יש בעיות עם האינטרנט בבית? אני לא צריך לשמוע 4 דקות שיחה עם הוט וצעקות שהוא הולך להתנתק מהם) וכל פעילות שמפריעה לאחרים.

אגב, זה מתקשר גם לנושאים אחרים כמו היגיינה אישית וזה שאף אחד לא רוצה להריח אדם אחר שמסריח, או שאנשים לא רוצים לשמוע מישהו מכחכך בגרון ופולט מוחטה ענקית על המדרכה.

פשוט להיות בן אדם איפה שאפשר.

ואם אתה "יכול" להיות בן אדם ולכבד את השאר, למה לא לעשות את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו איזה ריב היה לי אתמול על החניה הפרטית שלי עם שכנה שקרובת משפחה שלה פלשה לי לחניה ולא יצאה משם ברגע שאמרתי לה.

דור צעיר, דור בוגר - החוצפה הישראלית קיימת אצל כולם.

הבעיה היא בגישה של האנשים בארצנו לעצם היותם גורם מפריע שכן מקורה הוא בחינוך אגואיסטי והדרך היחידה להתמודד עם התופעות האלה לפעמים גורמות לי להרגיש שהברירות היחידות הן או להבליג, לבלוע את הגלולה המרה או לעשות משהו שאני עלול להגיע עליו לבית סוהר.

לא קשור לאודיו, לא קשור לכלום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר לכבד? כי אנו חיים במדינה שכל אחד חושב שהוא מרכז העולם ושמגיע לו הכל.

הפואנטה שלי היא - יש עוד המון מטרדי רעש. למה מתעסקים רק ברכבים אז? למה אין פטרולים בשכונות שמחפשים רעשים?

למה שהזקן עם המוצרט בפול ווליום ב5 בבוקר לא יקבל דוח אבל הצעיר עם המוזיקת דאנס ב2 בצהריים כן יקבל?

יש משהו נגד צעירים, מערכות וסגנון מוזיקה. ההוכחה שלי? עשרה עמודים ראשונים של השרשור הזה. כל האנטי וההשמצות נגד המערכות והשבחים למשטרת ישראל (החסרת תועלת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוויד - מסכים איתך לגבי זה שכולם כאן צריכים לחטוף דוח"ות על הפרעות רעש וגם מסכים איתך על זה שממשלת ישראל היא אימפוטנטית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי פה שיבח את המשטרה?

זה גוף רקוב לחלוטין עם המון אנשים לא איכותיים (אני מוציא מהכלל הזה את השוטרים בשרשור הזה שאני כן מעריך כאנשים ויודע מה הם שווים).

כן, צריך לתת הרבה יותר דוחות ולחנך אנשים שלא לעשות רעש, רק שבשרשור הזה דיברו ספציפית על רעש של מערכות של רכב, אז לזה אנחנו מתייחסים.

אף אחד לא תקף אותך בגלל הגיל. ברצינות, אני לא יודע בן כמה אתה אבל אני בספק אם יש לנו הפרש של יותר מ5 שנים.

והכי חשוב שתדע שאם תוקפים אותך זה לא כי אתה האדם היחיד שמפריע.

יש עוד מטרדים אבל אפשר לטפל ביותר מדבר אחד כל פעם.

לא חייבים למשל לפתור את הבעיות הבטחוניות של המדינה ורק אז להתקדם לבעיות כלכליות. אפשר לטפל ביותר ממשהו אחד במקביל.

מה שקורה זה שהמוזיקה מרכבים זה נחשב למטרד רציני כי לרוב (אולי לא בקהילה שלך אבל אתה יודע על מה אני מדבר) הקטע של השמעת המוזיקה מהאוטו קשורה לפוזה ול"הפגנת נוכחות" ולא כל כך להערכה של מוזיקה איכותית.

זה אומר שחלק גדול מאוד מאלו שמשמיעים מוזיקה כל כך חזק שזה מפריע לאחרים, בעצם הם ערסים קטנים ועלובים שלא מבינים כלום באיכות.

כבר כתבתי לך בפוסט קודם שהם הורסים לכם את המוניטין (בהנחה שאתם באמת קהילה שלא רוצה להפריע).

לרוב מי שעם מוזיקה רועשת באוטו גם ייצא מהרמזור עם המנוע על 6000 סל"ד וישתולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס, ומי אתה שתקבע מהי מוזיקה איכותית ומה לא?

ומי אתה שתקבע אם אני מעריך את המוזיקה שאני שומע או רק רוצה שישמעו אותי?

ההנאה והסיפוק שאני מרגיש עם באס חזק, גדולה יותר מההנאות האחרות שרוב האנשים אחרים מרגישים ממנה סיפוק.

אם זה קפה בבוקר, או אם זה סיגריה אחרי זיון, או לא יודע מה, רק תן דברים שנותנים לך סיפוק.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט להיות בן אדם איפה שאפשר.

ואם אתה "יכול" להיות בן אדם ולכבד את השאר, למה לא לעשות את זה?

משפט יפה אבל תפל וחסר משמעות לחלוטין כאן,"ארץ זבת חלב ודבש" שפשוט מקדשת את "כל דאלים גבר".

ממליץ לך בחום ללכת לאחד ממפגשי אודיו (ולא משנה אם צפון מרכז או דרום) שם תמצא כמה בני אדם "ממלח הארץ" (לא בציניות)שעוד נותנים תקווה שאולי יהיה פה עוד טוב. אולי..

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ההנאה והסיפוק שאני מרגיש עם באס חזק, גדולה יותר מההנאות האחרות שרוב האנשים אחרים מרגישים ממנה סיפוק.

אם זה קפה בבוקר, או אם זה סיגריה אחרי זיון, או לא יודע מה, רק תן דברים שנותנים לך סיפוק.

זכותך להנות ממה שאתה רוצה, אבל אלה שלידך לא צריכים לסבול בגלל שאתה נהנה. זה כל העניין בקצרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, יש לך בעיות פסיכיאטריות?

אני לא מנסה להעליב אלא רק להבין.

איפה אמרתי שאני זה ששופט את המוזיקה?

אני מדבר על הרוב של אלו ששומעים את המוזיקה מהאוטו שלהם, ומה לעשות, הם ערסים!

עליך באופן ספציפי אמרתי משהו?

ביקרתי את המוזיקה שלך?

ביקרתי את האיכות של המוזיקה שלך?

אמרתי או אפילו רמזתי איכשהו שאתה לא מתעניין במוזיקה איכותית?

לא!

אמרתי כמה פעמים שערסים הורסים את המוניטין של אלו שכן נהנים ממוזיקה איכותית.

משפט יפה אבל תפל וחסר משמעות לחלוטין כאן,"ארץ זבת חלב ודבש" שפשוט מקדשת את "כל דאלים גבר".

ממליץ לך בחום ללכת לאחד ממפגשי אודיו (ולא משנה אם צפון מרכז או דרום) שם תמצא כמה בני אדם "ממלח הארץ" (לא בציניות)שעוד נותנים תקווה שאולי יהיה פה עוד טוב. אולי..

ליאור

לא ביקרתי את האנשים במפגשים.

אני מבקר רק את אלו שמתנהגים כמו ערסים ושמים זין על כל מי שמסביב כי "בא לי לשמוע ברמה שמפריעה לך".

"מגיע לי! מגיע לי! מגיע לי!"

חלקם הולכים למפגשים וחלקם לא, אז זה לא קשור.

כמו שאמרתי, יכול להיות שיש אנשים במפגשים שמעריכים מוזיקה אבל רוב מי שאני שומע מוזיקה מהאוטו שלו הוא ערס. אפילו אם הוא שם שלמה ארצי, ברגע שאני שומע את המוזיקה שלו וזה מגיע לרמה של להפריע לאחרים, הוא ערס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן לנעול את השרשור המיותר הזה ?!

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 שום דבר לעולם לא ישתנה גם ככה וזה כבר מביא את הדיכאון והסעיף באותה נשימה.

אף אחד לא באמת מקשיב לאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ... דעות מנוגדות תמיד יהיה , למה לבזבז את הפורום הזה בלהעלות אותם על כתב , פעם הייתי נכנס לפורום היו אשכולות על התקנות יפות ופרוייקטים מעניינים מכל מיני טובי החברים של הפורום , לא מאשים אף אחד אבל נהיה פה רדוד ... ממש רדוד

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חלק מתרבות ה"אני" זה לא להתייחס ברצינות ולהתעלם מדעות שנוגדות את המעשים שלך כי אתה יודע הכי טוב וכנראה שאתה כרגיל צודק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, יכול להיות שיש אנשים במפגשים שמעריכים מוזיקה אבל רוב מי שאני שומע מוזיקה מהאוטו שלו הוא ערס. אפילו אם הוא שם שלמה ארצי, ברגע שאני שומע את המוזיקה שלו וזה מגיע לרמה של להפריע לאחרים, הוא ערס.

לטעמי,אתה מגזים.זה כמו שאעבור לידך ואשמע אותך נושם או מדבר עם מישהו.לא צריך להגזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...