Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

.

אך למרות זאת,ישנן פעמים רבות אחרי המקרה שאני עדיין ממשיך לנסוע עם מוסיקה גבוהה,מהסיבה הפשוטה שהמקרה שלי באופן יחסי נדיר,והסיכוי (בלי עין הרע) שהוא יחזור על עצמו נמוך יחסית.

בכל אופן,עוד מעט 18.

להראות ולהראות,זה למה.

:roll:

קיבלת דוח על השמעת מוזיקה בעוצמה, אני מבינה אותך שזה מאוד כיף לנהוג עם חלון פתוח ולשמוע מוזיקה בעוצמה גבוה,

אבל אתה לא לבד בסביבה ואתה לא תשאר צעיר בן 17 לנצח, קשה להסביר לאדם צעיר "דברים שרואים מכאן....".

אני לא מאחלת איחולים אבל כשתגיע אולי לגיל שבו תתגיס לצבא, ותחזור בסופש הביתה וכל מה שתרצה לעשות הוא להניח את הראש על הכרית ולישון שינה אמיתית ואז יעבור לך בחור צעיר יותר שיחליט להשמיע מוזיקה בקולי קולות אולי תבין.

תשמע מוזיקה בעוצמה, אבל תבחר את המקום בו אתה נוסע ותכוון את העוצמה בהתאם.

אם תנהג בנתיבי איילון בכל שעות היום אף שוטר או פקח לא יתן לך דוח אם המוזיקה שתשמע תהיה בעוצמה רבה.

חבל שתקבל דוח נוסף, וחבל יותר שאנשים שרוצים לנוח תפר את שלוותם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם זאת הסיבה אז אני מקווה שתמשיך לקבל דו"חות.

או שתשמע מוזיקה ליד בית של הבן אדם הלא נכון.

בהצלחה.

הסיכוי שאני אקבל דו"ח שוב הוא פעוט,אני את הלקחים שלי הפקתי,אני עברתי ליד ניידת עם המוסיקה,אז בטח שהסיכוי גבוה,אבל עכשיו אני פותח 100 עיניים שאני נוסע עם מוסיקה כדי לראות מאיפה תבוא הניידת הבאה.

וזה לא לעניין שאתה מאחל לי דבר כזה,כל עם ישראל ארב זה לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחפש ניידת ולהמשיך להשמיע את המוזיקה בעוצמה גבוה,

זה לא ללמוד לקח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הווליום.

מה יש לך לשמוע ביותר משלושת רבעי עוצמה של מערכת סטנדרטית?

אני גם שומע בפול ווליום לפעמים, המערכת שלי סטנדרטית ביותר, בלילה אני מנמיך כאשר אני נכנס לרחובות עם בתים.

כשתגדל קצת תבין שזה מעצבן שמישהו צופר לך\ מגביר לפול ווליום מחוץ לבית שלך.

בימים שאני יושב ללמוד בבית, אני משתגע כאשר מישהו צופר, כמה פעמים כבר יצאתי וצעקתי על כמה נהגים (באמצע הצהריים הם צופרים לילדים שלהם, כאשר לכל אחד יש אייפון עם חבילה שהוא לא מנצל 10% ממנה, אבל הם בשלהם צופרים, ופעם היה לי שלט ממול הבית שהעירייה התקינה, שהורה שאסור לצפור בשעות הצהריים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שאני אקבל דו"ח שוב הוא פעוט,אני את הלקחים שלי הפקתי,אני עברתי ליד ניידת עם המוסיקה,אז בטח שהסיכוי גבוה,אבל עכשיו אני פותח 100 עיניים שאני נוסע עם מוסיקה כדי לראות מאיפה תבוא הניידת הבאה.

זה טוב, אם כל ישראל ארב זה לזה אז מתאים לך האיחול {לשיטתך, אבל האמת הוא שדווקא עם ה"ע" מתאים לך האיחול}
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) ערבים כותבים ב"ע", לא ב"א";

2) אם כל ישראל ערבים זה לזה, למה שלא תערוב לשקט שלהם בבית?!

3) הגיל שלך הוא סיבה, לא תירוץ. תיקח אחריות על המעשים שלך, אל תתחבא מאחורי תאריך הלידה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיאוריה הם יכולים לבדוק את כמות הרעש עם מד דציבלים אבל אפעם לא עושים את זה באמת ..

הם סומכים על זה שיתנו דוח והנהג פשוט ילך לשלם בלי להגיע לבית משפט ..

אם אתה בור לפחות אל תטעה אחרים עם מידע שגוי.

ישנם 2 הגדרות, רעש חזק שזאת היא התרשמותו של השוטר ורעש בלתי סביר שמצריך מדידת דציבלים על ידי מי שהוסמך לכך (לא שוטר).

הסעיפים של רעש חזק מרכב בסביבת מגורים לא משתייכים לרעש בלתי סביר אלה להתרשמות השוטר בלבד וקביעה על פי ההתרשמות כי הרעש הוא חזק. זה כולל מערכות אודיו ואגזוזי ''לחץ'' למיניהם! כאשר השוטר קובע כי הרעש הוא חזק הוא אמור לחשוב כמו כל אדם סביר, אם לשכנים שלך זה נראה חזק אז כנראה גם לשוטר זה יראה חזק ככל הנראה.

חוץ מזה לפני כמה שנים לא היה אכיפה לזה, היום זה פשוט תענוג! כל אחד שמחליט לזכות את הרבים במוזיקה שלטעמו כולם זריכים לשמוע זוכה לקנס כספי (קטן) שאולי אחרי פעם או פעמיים יגרום לו להבין שלא כולם רוצים לשמוע את טעמו האישי במוזיקה בכלל שעות היום.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע יש גם ניידות סמויות? בכל מקרה עם גישה כזאת בטח תזכה להעשיר עוד הרבה את קופת המדינה. זה רק מראה שצריך לחפש אנשים כמוך ולתת להם בראש!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התגובות שלך נראה שתקבל עוד הרבה דו"חות כאלה, אבל זה טוב לכולם חוץ מאשר לשכנים שלך.

אל תראה ואל תיראה, גם אני הייתי בגיל שלך, ונחש מה? אני לא נסעתי עם חלונות פתוחים ומוזיקה בפול ווליום.

או שתסגור חלונות או שתוריד ווליום, או שתמצא עבודה שתממן את הדו"חות האלה, בתקווה שירבו עד שתלמד לא להיות סוציומת

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לוקחים את הכל למקום אחר, ליד בתי מגורים כמובן שאין שום סיבה לנגן בעוצמות גבוהות ולכן גם אני מנמיך.

אבל מה נותן לי לשמוע את המוזיקה בפול ווליום? הנאה, כן כן תופתעו לגלות שאני אשכרה נהנה לשמוע מוזיקה בפול ווליום, וזאת הנאה אמיתית, ורק שתדעו שאני רחוק שנות אור מקובי פרץ ודומיו :).

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בור לפחות אל תטעה אחרים עם מידע שגוי.

ישנם 2 הגדרות, רעש חזק שזאת היא התרשמותו של השוטר ורעש בלתי סביר שמצריך מדידת דציבלים על ידי מי שהוסמך לכך (לא שוטר).

הסעיפים של רעש חזק מרכב בסביבת מגורים לא משתייכים לרעש בלתי סביר אלה להתרשמות השוטר בלבד וקביעה על פי ההתרשמות כי הרעש הוא חזק. זה כולל מערכות אודיו ואגזוזי ''לחץ'' למיניהם! כאשר השוטר קובע כי הרעש הוא חזק הוא אמור לחשוב כמו כל אדם סביר, אם לשכנים שלך זה נראה חזק אז כנראה גם לשוטר זה יראה חזק ככל הנראה.

חוץ מזה לפני כמה שנים לא היה אכיפה לזה, היום זה פשוט תענוג! כל אחד שמחליט לזכות את הרבים במוזיקה שלטעמו כולם זריכים לשמוע זוכה לקנס כספי (קטן) שאולי אחרי פעם או פעמיים יגרום לו להבין שלא כולם רוצים לשמוע את טעמו האישי במוזיקה בכלל שעות היום.

תגובה עניינית ומדויקת. רק אוסיף כי אין בחוק שום סעיף שמדבר על מתן אזהרה תחילה.

השמעת מוסיקה בעצמה גבוהה מרכב היא עבירה על כל החיקוק שקשור בעבירות איכות סביבה וגם על תקנות התעבורה.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לוקחים את הכל למקום אחר, ליד בתי מגורים כמובן שאין שום סיבה לנגן בעוצמות גבוהות ולכן גם אני מנמיך.

אבל מה נותן לי לשמוע את המוזיקה בפול ווליום? הנאה, כן כן תופתעו לגלות שאני אשכרה נהנה לשמוע מוזיקה בפול ווליום, וזאת הנאה אמיתית, ורק שתדעו שאני רחוק שנות אור מקובי פרץ ודומיו :).

תחזור ותקרא את השרשור מתחילתו ועד סופו, ואז תבין שאם אתה רוצה להרוס לעצמך את השמיעה במקום בו אתה לא מפריע לאף אחד - תהנה עד מחרתיים.

הבעיה מתחילה כשעושים את זה במקום שזה מפריע לאנשים אחרים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא כתב לרגע שלשמוע מוזיקה בעוצמה גבוהה זה לא כיף.

ברגע שאתה נוסע בקרבת בתי מגורים בשעות בהם אנשים נחים זה מהווה מפגע.

וזה ממש לא משנה אם תקשיב לקובי פרץ, בטהובן או כל סגנון של מוזיקה שתבחר.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור נהג צעיר שקרא את כל התגובות כאן (פחות או יותר,אולי פספסתי שורה פה ושם) אני חייב להגיד-

כן,גם אני נהנה משמיעה של מוזיקה בעוצמה גבוהה אבל כל עוד אני בתוך העיר,אני אפילו לא מתקרב לחצי מהעוצמה של המערכת (ומדובר במערכת סטנדרטית של מאזדה 3 הצורה הישנה ולא בשום שדרוג כזה או אחר שנוסף לאוטו או משהו).

אני יודע שאני בעצמי מתעצבן על נהגים שנוסעים ככה (לא בא להכליל או משהו כזה,אבל כן,ברוב הרכבים אתה שומע דברים בסגנון דודו אהרון וקובי פרץ) במיוחד בשעות הקטנות של הלילה,זה לא הכי נחמד. זה גם יכול בהחלט להפריע לישון וזה מטרד.

מעבר לזה,שזה יכול להיות מסוכן,אם אתה נוסע בתוך העיר (שכבר אמרנו סיבה אחת למה זה בעייתי לנסוע כך בתוך העיר) אתה עלול גם לא לשמוע רכב צופר,סכנה מתקרבת או אפילו את החיישני רוורס שלך מצפצפים..

גם מחוץ לעיר אני לא מגביר מעל לעוצמה מסויימת כי מעבר לזה שזה שורף את הרמקולים בעוצמה מסויימת ולאחר זמן מסויים,זה גם מוציא מהחוויה בשלב כשלהו,זה נחמד לכמה דקות ואז כשרוצים לדבר,אז מנמיכים.

קח את זה לתשומת לבך,אני לא יודע עד כמה מה שאני ואחרים רשמנו פה יעניין אותך,אבל אולי ברגע שיעבור לידך איזה מישהו או שתהיה אבא לילדים וזה יפריע להם לישון,תבין את זה. וכן,אני לא הרבה יותר מבוגר ממך,אני סה"כ בן 19 ויש לי רישיון פחות מחצי שנה,אבל זה לא מה שאמור לקבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח - המחיר שכל אחד מכם משלם הוא אדיר. תהיו חרשים בגיל צעיר מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...