Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמות המתיפיפים בקארספורום is too damn high

חבר'ה, הרגתם את הבחור. מה הוא כבר עשה? שמע מוזיקה בוליום גבוה?

אתם תומכים בשוטר, אבל עד ששוטר יתפוס אתכם על משהו ממש מינורי כמו איזה קולגה באוטו ששכח לשים חגורה, אתם תקבלו דו"ח ותבואו בפורום להתלונן על השוטר הרע.

250 שקל קנס זה כסף, עם כל הכבוד. אני לא אומר שהשוטר היה צריך להתנהג כמו סחבק ולתת לו כיף ולבקש ממנו בעדינות להנמיך, אבל לפחות אזהרה. זה שחלקכם פה חלק מהעשיריון העליון לא אומר שכל נער בן 17 יכול לשלם סכום כזה מכיסו.

אני מאמין, ש99% מהדוח הזה נכתב רק בשביל לסיים מכסה.

זה אחד הקנסות הטיפשיים שיש, נכון שזה מטרד ונכון שזה מעצבן (ובלי קשר, אנחנו בכלל לא יודעים על נסיבות האירוע, כל עוד אף אחד מכם לא עמד עם מכשיר מדידה ומדד דציבלים, אנחנו לא יודעים עד כמה זה היה רועש), אבל באמת שזה מסוג הדוחות ששוטר יתן בשביל "להרגיש אלוהים".

תשלם ותשכח מהדו"ח, אין מה לעשות, אתה יכול להתפוצץ עד מחר אבל ה250 שקל האלה ילכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אקורה - זה מסוג הדו"חות המתבקשים. אותו רעשן שווה ערך למתנחל בשמאלי, לחוך בראש התור ולוחנה בחניית נכים. זה האדם שמחשב רק בעצמו ולא באף אחד אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקורה - זה מסוג הדו"חות המתבקשים. אותו רעשן שווה ערך למתנחל בשמאלי, לחוך בראש התור ולוחנה בחניית נכים. זה האדם שמחשב רק בעצמו ולא באף אחד אחר.

אני לא מכיר בנסיבות המקרה, ויכול להיות שהוא באמת השמיע מוזיקה בווליום רועש ומפריע.

אבל שניה לפני ששוטר גורם לנער בן 17 כבר לשנוא את המערכת ולשלם מכיסו, היה עדיף להזהיר אותו, ואם הוא עדין ימשיך? מצידי קנס של 1000 שקל.

אבל כששוטר מגיע אלייך משום מקום וכבר חותם את גורלך ככה, וגורם לך להרגיש חסר אונים, זה לא חשוב בגיל 17 או 77, זה כבר משהו אחר.

אבל מה כבר אפשר להגיד? הבחור שילם את הדו"ח מזמן, שילך רק לבניית הארץ והתשתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר בנסיבות המקרה, ויכול להיות שהוא באמת השמיע מוזיקה בווליום רועש ומפריע.

אבל שניה לפני ששוטר גורם לנער בן 17 כבר לשנוא את המערכת ולשלם מכיסו, היה עדיף להזהיר אותו, ואם הוא עדין ימשיך? מצידי קנס של 1000 שקל.

אבל כששוטר מגיע אלייך משום מקום וכבר חותם את גורלך ככה, וגורם לך להרגיש חסר אונים, זה לא חשוב בגיל 17 או 77, זה כבר משהו אחר.

לא ברור מה היה בין השוטר לבין אותו ילד בן 17 , אבל ברור שבמקרה הזה השוטר פעל כהלכה , שהרי להזהיר אותו לא היה עוזר.

הנה ראה כאן הבחור הגיע למסקנה ומעכשיו יזהר מהשוטר ולא ינמיך את הווליום.

אולי בפעם השניה לכשיקבל דוח ילמד, ואם יתמזל מזלנו יפול על אותו שוטר שימצא סעיף משופר עם קנס מוגדל ונקודות בצידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה צודק.

אם השוטר היה מנומס (שאגב זה היה המפגש הראשון שלי מול המשטרה),ומנסה באמת להסביר לי,כי באמת שאפילו לא ידעתי שאסור לנסוע ככה,הוא התנהג בבוטות ואפילו חיפש איפה עוד הוא יכול "לדפוק" אותי.

זה אכן גרם לי מאוד לשנוא את המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע. אתה שונא גם את שכניך. אין לי הסבר אחר למה אתה מטריד אותם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שורה תחתונה: עשית עברה-תשלם.

על מה אתה מתלונן? שהשוטר עשה את העבודה שלו? הוא לא חייב להתנהג איתך בכפפות של משי ולוותר לך בפעם הראשונה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע. אתה שונא גם את שכניך. אין לי הסבר אחר למה אתה מטריד אותם.

בולשיט,מאית השנייה לא עמדתי עם הרכב במקום ספיציפי והקמתי שם רעש,חלפתי במהירות של 50 על פני מקומות כאלה ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אוהב לשמוע מוזיקה בעוצמה? סבבה, אבל תסגור את החלונות באוטו. מזגן יעלה לך פחות מדו״ח וגם לא תגרום לסבל לאוכלוסיה שלא מעניין אותה שהוא נורא אוהב אותה והיא לא כל כך שמה עליו.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה: עשית עברה-תשלם.

על מה אתה מתלונן? שהשוטר עשה את העבודה שלו? הוא לא חייב להתנהג איתך בכפפות של משי ולוותר לך בפעם הראשונה.

סתם שאלה, אדון נסיעה-איטית, גם אתה תגיד את זה לעצמך כששוטר יתן לך דו"ח על 11 קמ"ש מעל המהירות המותרת, "השוטר עשה את העבודה שלו"?

כי אם רגע נעצור, נבין, שגם תוספת מזערית של 11 קמ"ש מעל המהירות המותרת (101 במקום 90, למשל, בכביש בין עירוני עם 2 נתיבים לכל כיוון עם שטח הפרדה) זאת עבירה על החוק, עבירה שאני בטוח שאתה מבצע בלי בושה על בסיס יומי.

יש ויש עבירות, יש עבירה של לא לתת זכות קדימה, ויש עבירה של השמעת מוזיקה ברעש. אחת מדברת על סיכון ממשי והשניה על דוואין. אם לרגע לא הייתי יודע על מה פותח השרשור קיבל קנס, לפי התגובות שלכם הייתי מניח שהוא אחראי לתנועת שרשרת עם עשרות הרוגים.

תשתחררו, הוא כולה נער בן 17, שאוהב מוזיקה כמו כולנו, ואוהב להשמיע אותה באוטו.

אני אישית נוסע עם מוזיקה מאוד רועשת רק בבין עירוני, בתוך העיר אני עושה ככה שאני בקושי אשמע, כי בעיר, בלי קשר לאנשים אחרים, צריך להיות קשוב ולהאזין לכל דבר, בבין עירוני אפשר להוריד עם הרגישות הזאת.

בשרשור הזה אתם הכי בעד החוק ובשרשורים אחרים אתם רק מחפשים איפה לעקוץ את המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:idea:

הסיבה לעוינות היא פסיכולוגית והיא כתוצאה מחוסר הזדהות לנרקסיסטיות שמתוארת.

שאני עובר על החוק בנסיעה במהירות שהיא מעט מעל המותר היא תופעה שכיחה וכולם שותפים לה ולכן שמישהו עושה עבירה כזאת אני מסוגל להזדהות איתו ולומר לכולם "איזה מניאק השוטר" כי אני יכול לשים את עצמי בנעליו של המתלונן ואני גם יכול להודות בפומבי על דבר שכזה כי אני יודע שאחרים יזדהו גם איתי.

מאידך רוב המגיבים הם אנשים שלא שותפים לדעותיו של הכותב, ככל הנראה גם בגלל הפרשי גילאים, אבל בעיקר בגלל שלרוב האנשים קשה להזדהות עם התנהגות נרקסיסטית (התנהגות אנוכית, ראיית העצמי והתעלמות מצרכי אחרים) ואפילו קשה יותר לאנשים להביע תמיכה בפרהסיה (כמו פה, בפורום של אנשים) בהתנהגות כזאת שלרוב מתפרשת כאנטי-סוציאלית.

ולגבי העבירה עצמה אני גם יכול לנסות ולנתח:

תשומת לב זה צורך קיומי אצל מתבגר ממוצע. מוזיקה רועשת עם חלונות פתוחים היא דרך אופיינית לקבל את תשומת הלב הזאת. אותו כותב בטח מתאר לעצמו שכאשר הוא עובר עם רכבו ומוזיקה בווליום גבוה ליד קבוצת צעירות הן ישר מתאהבות ומתפשטות מחרמנות - ככה עובד מוח של מתבגר. הוא קיבל תשומת לב, רק לא את זאת שהוא חיפש ולכן כעת הוא מחפש שוב תשומת לב (ואהדה) אצל קהל יעד אחר רק שבמקום לפרסם את המקרה בפורום של מתבגרים בני גילו שהיו ככל הנראה מכנים אותו "גבר, שאקל, תותח" הוא נתקל בקבוצת אנשים שנמצאת שנות אור מתפיסת העולם הצעירה שלו ולכן התגובות שהוא קיבל קרות, עוינות ואם מותר לומר גם מעט מטיפות מוסר (שזה בדיוק מה שמצופה שאנשים בגילאיי ההורים שלו יעשו, כפי שהם היו עושים לבנם שלהם במקרה דומה).

בקיצור, לכל דבר יש הסבר ולא סתם אנשים מתנהגים כמו שהם מתנהגים (לכל הצדדים שבדבר)...

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:idea:

הסיבה לעוינות היא פסיכולוגית והיא כתוצאה מחוסר הזדהות לנרקסיסטיות שמתוארת.

שאני עובר על החוק בנסיעה במהירות שהיא מעט מעל המותר היא תופעה שכיחה וכולם שותפים לה ולכן שמישהו עושה עבירה כזאת אני מסוגל להזדהות איתו ולומר לכולם "איזה מניאק השוטר" כי אני יכול לשים את עצמי בנעליו של המתלונן ואני גם יכול להודות בפומבי על דבר שכזה כי אני יודע שאחרים יזדהו גם איתי.

מאידך רוב המגיבים הם אנשים שלא שותפים לדעותיו של הכותב, ככל הנראה גם בגלל הפרשי גילאים, אבל בעיקר בגלל שלרוב האנשים קשה להזדהות עם התנהגות נרקסיסטית (התנהגות אנוכית, ראיית העצמי והתעלמות מצרכי אחרים) ואפילו קשה יותר לאנשים להביע תמיכה בפרהסיה (כמו פה, בפורום של אנשים) בהתנהגות כזאת שלרוב מתפרשת כאנטי-סוציאלית.

ולגבי העבירה עצמה אני גם יכול לנסות ולנתח:

תשומת לב זה צורך קיומי אצל מתבגר ממוצע. מוזיקה רועשת עם חלונות פתוחים היא דרך אופיינית לקבל את תשומת הלב הזאת. אותו כותב בטח מתאר לעצמו שכאשר הוא עובר עם רכבו ומוזיקה בווליום גבוה ליד קבוצת צעירות הן ישר מתאהבות ומתפשטות מחרמנות - ככה עובד מוח של מתבגר. הוא קיבל תשומת לב, רק לא את זאת שהוא חיפש ולכן כעת הוא מחפש שוב תשומת לב (ואהדה) אצל קהל יעד אחר רק שבמקום לפרסם את המקרה בפורום של מתבגרים בני גילו שהיו ככל הנראה מכנים אותו "גבר, שאקל, תותח" הוא נתקל בקבוצת אנשים שנמצאת שנות אור מתפיסת העולם הצעירה שלו ולכן התגובות שהוא קיבל קרות, עוינות ואם מותר לומר גם מעט מטיפות מוסר (שזה בדיוק מה שמצופה שאנשים בגילאיי ההורים שלו יעשו, כפי שהם היו עושים לבנם שלהם במקרה דומה).

בקיצור, לכל דבר יש הסבר ולא סתם אנשים מתנהגים כמו שהם מתנהגים (לכל הצדדים שבדבר)...

אני חושב שהשרשור הזה מוצה כבר, כי בסופו של יום כל עבירה היא עבירה, זה לא חשוב אם זה 11 קמ"ש מעל המותר או מוזיקה רועשת - בעיני החוק, כולנו עבריינים.

ההבדל בין כל אחד זה לא הגיל, הניסיון או היכולת. זה המזל. לפחות כל יום אני יכול לראות חבר'ה נוסעים עם מוזיקה רועשת, משמע, יש להם מזל שלא תפסו אותם. באותה מידה אני רואה אנשים שנוסעים מעל למהירות המותרת. גם 1 קמ"ש מעל המהירות המותרת היא עבירה על החוק. זה שזה נהוג ו"שכיח" לא פוטר אותך.

אני לא חושב שאם יתחילו לבזוז פה חנויות ותצטרף לחגיגה, כשתעמוד לדין, להגיד "אבל כולם!!!", באמת יגרום לשופט להקל בעונש שלך.

וגם לנהוג מעל המהירות המותרת, באיזה מקום זה סוג של אגואיזם, זה מסוכן יותר., ולא סתם אוכפים מהירות. וכל עוד אתה עושה את זה, אתה מסכן אנשים אחרים עפ"י דעת עצמך, רק בגלל הרצונות האישיים שלך להגיע בזמן ליעד, או להנות מהנהיגה, ואתה יורק על אנשים אחרים בדרך.

אני פשוט חושב שאתם קפצתם עליו כי הוא נהג חדש. כשיתפסו אתכם על עבירה מינורית, לשוטר לא יהיה אכפת הגיל או עצם העובדה שיש לכם משתמש בקארספורום, ואתם מבינים ברכב ומוטוריקה, מבחינתו, הוא תפס אתכם והוא יכול להנחית עליכם דו"ח, דיבורים יפים ולהראות בגרות לא כל כך תעזור, אולי איזה מילה יפה או שניים ב"דברי הנהג" בסוף הדו"ח, אבל את גזר הדין אתם תקבלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
סתם שאלה, אדון נסיעה-איטית, גם אתה תגיד את זה לעצמך כששוטר יתן לך דו"ח על 11 קמ"ש מעל המהירות המותרת, "השוטר עשה את העבודה שלו"?

כי אם רגע נעצור, נבין, שגם תוספת מזערית של 11 קמ"ש מעל המהירות המותרת (101 במקום 90, למשל, בכביש בין עירוני עם 2 נתיבים לכל כיוון עם שטח הפרדה) זאת עבירה על החוק, עבירה שאני בטוח שאתה מבצע בלי בושה על בסיס יומי.

נכון, אני מבצע את זה ללא בושה על בסיס יומי כי אני לא מפריע ומזיק לאף אחד.

נניח ושוטר יחליט לתת לי על זה דו"ח (למרות שבסיטואציה שתיארת זה רחוק מאד מהמציאות) אני לא יבוא לכאן להתלונן, כי כשעוברים במודע על החוק לוקחים בחשבון את כל ההשלכות.

יש ויש עבירות, יש עבירה של לא לתת זכות קדימה, ויש עבירה של השמעת מוזיקה ברעש. אחת מדברת על סיכון ממשי והשניה על דוואין. אם לרגע לא הייתי יודע על מה פותח השרשור קיבל קנס, לפי התגובות שלכם הייתי מניח שהוא אחראי לתנועת שרשרת עם עשרות הרוגים.

בסך הכל 250 ש"ח ללא נקודות. אף אחד לא טען שהוא נהג מסוכן ושאסור לו לנהוג. את זה רק אתה הבנת.

הוא פשוט לא מבין את זה שהוא לא מרכז העולם ושההתנהגות שלו מפריעה לסביבה.

במקרה הזה יש חוק וטוב מאד שאוכפים אותו.

תשתחררו, הוא כולה נער בן 17, שאוהב מוזיקה כמו כולנו, ואוהב להשמיע אותה באוטו.

אני אישית נוסע עם מוזיקה מאוד רועשת רק בבין עירוני, בתוך העיר אני עושה ככה שאני בקושי אשמע, כי בעיר, בלי קשר לאנשים אחרים, צריך להיות קשוב ולהאזין לכל דבר, בבין עירוני אפשר להוריד עם הרגישות הזאת.

בשרשור הזה אתם הכי בעד החוק ובשרשורים אחרים אתם רק מחפשים איפה לעקוץ את המשטרה.

למה אתה חושב שהאנשים כאן מחפשים לעקוץ את המשטרה ולמה לעזאזל אתה חושב שאני אצא נגד חוק ששומר עלי מרעש מעצבן ומציק?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהאנשים כאן מחפשים לעקוץ את המשטרה ולמה לעזאזל אתה חושב שאני אצא נגד חוק ששומר עלי מרעש מעצבן ומציק?

זה לא לעקוץ, אלא פשוט לפעמים השוטרים עושים מעשים כ"כ טיפשיים (כמו הבחור הזה שתפסו, אאל"ט 3 פעמים כשהוא עוצר בעצור ובכל זאת נתנו לו דו"ח), ובפורום "חוגגים" פה על המקרה, ואומרים שהמשטרה ככה והמשטרה ככה, ואז, כנהג חדש, צעיר, נתפס בשעת מעשה, עושה משהו שהוא, עם כל הכבוד, אמנם קצת מציק אבל אפשר להבין, אתם מהללים את המשטרה כאילו היא מנעה מלחמת עולם שלישית.

יש 2 צדדים למטבע.

ואני בטוח, במאת האחוזים, שברגע שחס וחלילה, אתה תקבל דוח כזה של 11 קמ"ש מעל המותר, אתה תקלל (בלב, בע"פ, איך שתרגיש לנכון) את כל העולם ואשתו, ותרגיש חוסר צדק, אפילו שזה החוק ובטח ובטח שהשוטר בסה"כ עשה את עבודתו.

אני מסתכל מנק' המבט של הבחור הזה, רישיון זה כיף. רישיון זה חופש, זה מותג. אין מה לעשות, כשאני קיבלתי את הרישיון שלי הרגשתי מלך העולם, אפילו שבעתיד הבנתי שזה בסה"כ משהו שיש לכולם. בגיל 17 זה עוד איכשהוא מיחד אותך.

וכשמקבלים דו"ח, זה מוריד מהביטחון העצמי. גם אני קיבלתי דוח בגיל 18 על שטויות, וזה ערער לי את הביטחון. אמנם הוא חזר אחרי זמן קצר, אבל באותם ימים הרגשתי שכל מה שלמדתי וכל מה שאני יודע - לא נכון.

העונש שלו מוצדק. מה שלא מוצדק, זה היחס שלכם כלפיו.

תכנסו לפרופורציות ותבינו, הוא בסה"כ שמע מוזיקה בווליום. זה מה שהרבה אנשים עושים בבית וזה מה שהרבה אנשים עושים עם אוזניות, לפעמים שוכחים שכשזה לא בתוך האוזניות, גם כל השאר שומעים.

היה אפשר לוותר על הדו"ח ולהזהיר ולהפחיד אותו שירעדו לו הביצים, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לעקוץ, אלא פשוט לפעמים השוטרים עושים מעשים כ"כ טיפשיים (כמו הבחור הזה שתפסו, אאל"ט 3 פעמים כשהוא עוצר בעצור ובכל זאת נתנו לו דו"ח), ובפורום "חוגגים" פה על המקרה, ואומרים שהמשטרה ככה והמשטרה ככה, ואז, כנהג חדש, צעיר, נתפס בשעת מעשה, עושה משהו שהוא, עם כל הכבוד, אמנם קצת מציק אבל אפשר להבין, אתם מהללים את המשטרה כאילו היא מנעה מלחמת עולם שלישית.

יש 2 צדדים למטבע.

ואני בטוח, במאת האחוזים, שברגע שחס וחלילה, אתה תקבל דוח כזה של 11 קמ"ש מעל המותר, אתה תקלל (בלב, בע"פ, איך שתרגיש לנכון) את כל העולם ואשתו, ותרגיש חוסר צדק, אפילו שזה החוק ובטח ובטח שהשוטר בסה"כ עשה את עבודתו.

אני מסתכל מנק' המבט של הבחור הזה, רישיון זה כיף. רישיון זה חופש, זה מותג. אין מה לעשות, כשאני קיבלתי את הרישיון שלי הרגשתי מלך העולם, אפילו שבעתיד הבנתי שזה בסה"כ משהו שיש לכולם. בגיל 17 זה עוד איכשהוא מיחד אותך.

וכשמקבלים דו"ח, זה מוריד מהביטחון העצמי. גם אני קיבלתי דוח בגיל 18 על שטויות, וזה ערער לי את הביטחון. אמנם הוא חזר אחרי זמן קצר, אבל באותם ימים הרגשתי שכל מה שלמדתי וכל מה שאני יודע - לא נכון.

העונש שלו מוצדק. מה שלא מוצדק, זה היחס שלכם כלפיו.

תכנסו לפרופורציות ותבינו, הוא בסה"כ שמע מוזיקה בווליום. זה מה שהרבה אנשים עושים בבית וזה מה שהרבה אנשים עושים עם אוזניות, לפעמים שוכחים שכשזה לא בתוך האוזניות, גם כל השאר שומעים.

היה אפשר לוותר על הדו"ח ולהזהיר ולהפחיד אותו שירעדו לו הביצים, זה הכל.

גולת הכותרת היא גם שלא הייתי מודע כלל לחוק,וציינתי זאת בפני השוטר מספר פעמים,אך ביקש ממני להתרחק בברוטליות,בטענה שאני מפריע לו,ושיעצור אותי,נו באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...