Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוזיקה בווליום גבוה זה נוראי. גם אני אוהב לשמוע מוזיקה באוטו, ואני לא מגביר עד המקסימום, בטח לא באיזורי מגורים שם אני מנמיך לגמרי.

סבלתי מהתופעה הזאת של המוזיקה מספיק כדי לדעת לא להפריע לאחרים.

זה מגעיל, זה חוסר התחשבות, חוסר כבוד, ובאופן כללי מראה על גועל נפש של בן אדם.

כל פעם שאני רואה מישהו נוסע ככה בשעות הערב המאוחרות, אני תמיד מקווה שיום אחד הוא ייפול על הבן אדם הלא נכון ויימצא את עצמו עומד מול גורילה בגובה שני מטר שמרסקת לו את האוטו לחתיכות בזמן שהוא מסתכל.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעזרת השם,תודה.8)

בן כמה אתה?

זה לא "מגניב" ולא עושה אותך גבר.

תחשוב שעוד 20 שנה יהיו לך הורים מבוגרים שיתעוררו באמצע הלילה כי משהו החליט לתת כבוד לקובי פרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

זה לא "מגניב" ולא עושה אותך גבר.

תחשוב שעוד 20 שנה יהיו לך הורים מבוגרים שיתעוררו באמצע הלילה כי משהו החליט לתת כבוד לקובי פרץ.

קובי פרץ זה לא הסגנון שלי,אולי מדי פעם.

בכל אופן,עוד מעט 18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מישהו יודע מה רמת הדציבלים המותרת על פי חוק? מאיפה בדיוק מודדים את כמות הדציבלים? בסמוך לרכב? ממרחק 3 מטרים מהרכב?

לא מודדים,השוטר נותן לך על סמך דעתו,כן,ביזיון.:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי פרץ זה לא הסגנון שלי,אולי מדי פעם.

בכל אופן,עוד מעט 18.

זה סתם היה בשביל הבדיחה

תבין שזה נורא מעצבן שבאמצע הלילה משהו עובר עם מוזיקה כזאת.

תחשוב על סבא וסבתא שלך למשל..או ההורים שלך כשיזדקנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סתם היה בשביל הבדיחה

תבין שזה נורא מעצבן שבאמצע הלילה משהו עובר עם מוזיקה כזאת.

תחשוב על סבא וסבתא שלך למשל..או ההורים שלך כשיזדקנו.

כן,גם אני התבדחתי:wink:

תראה,זה לא שאני מחנה את האוטו בנקודה מסויימת ונשאר שם,אני פשוט חולף,אז בגלל זה אני אני פחות או יותר לא רואה את הבעייה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*אתה* לא רואה את הבעיה פה, כי אתה ילד בן 17 שעכשיו קיבל רשיון וחושב שזה מגניב לסוע עם מוזיקה בפול ווליום. אתה עדיין מתלהב מזה שהוצאת רשיון נהיגה, אתה עדיין חושב שאתה מיוחד, אתה עדיין מחפש צומי ושיסתכלו עליך, אתה עדיין ילד שלא מבין. אבל כל מי שגר מסביב לאיפה שאתה עובר רואה את הבעיה טוב טוב. או יותר נכון, שומע אותה.

פשוט תבין את הרמז. תוריד את הווליום ותסע כמו בן אדם. למה צריך לשמוע בווליום גבוה בכל מקרה? מה זה נותן לך? באמת, ברצינות המלאה, איך הווליום הגבוה עוזר? אתה לא שומע יותר טוב, כי בווליום מסוים האוזן כבר לא קולטת אלא רק מקבלת נזק, אתה מפריע לכל מי שמסביבך, ואתה באופן כללי, מטרד.

תסביר לי בבקשה, ואני מדבר ברצינות, למה?

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי

איך מודדים רעש רב , יש להם אמצעי מדידה או שזה נשמע חזק לשוטר?

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיאוריה הם יכולים לבדוק את כמות הרעש עם מד דציבלים אבל אפעם לא עושים את זה באמת ..

הם סומכים על זה שיתנו דוח והנהג פשוט ילך לשלם בלי להגיע לבית משפט ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי

איך מודדים רעש רב , יש להם אמצעי מדידה או שזה נשמע חזק לשוטר?

נשמע חזק לשוטר,ב-ז-י-ו-ן.

*אתה* לא רואה את הבעיה פה, כי אתה ילד בן 17 שעכשיו קיבל רשיון וחושב שזה מגניב לסוע עם מוזיקה בפול ווליום. אתה עדיין מתלהב מזה שהוצאת רשיון נהיגה, אתה עדיין חושב שאתה מיוחד, אתה עדיין מחפש צומי ושיסתכלו עליך, אתה עדיין ילד שלא מבין. אבל כל מי שגר מסביב לאיפה שאתה עובר רואה את הבעיה טוב טוב. או יותר נכון, שומע אותה.

פשוט תבין את הרמז. תוריד את הווליום ותסע כמו בן אדם. למה צריך לשמוע בווליום גבוה בכל מקרה? מה זה נותן לך? באמת, ברצינות המלאה, איך הווליום הגבוה עוזר? אתה לא שומע יותר טוב, כי בווליום מסוים האוזן כבר לא קולטת אלא רק מקבלת נזק, אתה מפריע לכל מי שמסביבך, ואתה באופן כללי, מטרד.

תסביר לי בבקשה, ואני מדבר ברצינות, למה?

נכון,מודה אני אני צעיר,ומה לעשות כמו כל הצעירים בגילי נוסעים בפול ווליום ומתלהבים.

אז נכון,אתה עכשיו "משחק אותה" כאילו בגילי לא נסעת ככה פחות או יותר.

זה גיל כזה,אין מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גיל כזה,אין מה לעשות.

האם אתה ממשיך לנהוג ברכב כשהמוזיקה מנגנת בעוצמה מטרידה ?

אם אתה ממשיך אז סתם טיפש שלא לומד לקח

אם אתה לא ממשיך אז הנה תראה איך דוח אחד פתר את הבעיה להרבה אזרחים אחרים תוך פגיעה מינימלית (אם בכלל יש פגיעה בהשמעה שקטה יותר) בזכותך להנות ממוסיקה איכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע חזק לשוטר,ב-ז-י-ו-ן.

נכון,מודה אני אני צעיר,ומה לעשות כמו כל הצעירים בגילי נוסעים בפול ווליום ומתלהבים.

אז נכון,אתה עכשיו "משחק אותה" כאילו בגילי לא נסעת ככה פחות או יותר.

זה גיל כזה,אין מה לעשות.

האמת שלא, אני לא נסעתי ככה מעולם, פשוט כי אני לא רואה סיבה לזה. שאלתי אותך כבר מקודם, למה? ברצינות, בלי ציניות ובלי צחוק, למה זה טוב?

מה שיותר מציק לי זה שאני פשוט לא מבין אותך. אתה נשמע כמו אחד שמבין שהמוזיקה שלו מהווה מטרד לסביבה, מודע להשלכות של זה כלפי הסובבים, אבל פשוט מסרב לבצע. אתם אמנם צעיר (לא שאני מבוגר כל כך - כולה אני בן 26) אבל נשמע שאתה מבין את העניין ופשוט מסרב לבצע. אני פשוט חייב להבין למה?

מה נותנת לך העובדה שאתה נוסע עם מוזיקה בווליום של מטוס קרב?

אגב בלי קשר לזה, אני מקווה לפחות שזה עם מערכת נורמלית ועם רכב נורמלי. שלא תהיה לי כמו המפגרים שקונים אוטו שבור ב5000 שקל אבל המערכת בפנים שווה פי 3. מת על זה שעובר אחד כזה בווליום גבוה ושומעים את הפח מתעקם מרוב באסים...

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא, אני לא נסעתי ככה מעולם, פשוט כי אני לא רואה סיבה לזה. שאלתי אותך כבר מקודם, למה? ברצינות, בלי ציניות ובלי צחוק, למה זה טוב?

מה שיותר מציק לי זה שאני פשוט לא מבין אותך. אתה נשמע כמו אחד שמבין שהמוזיקה שלו מהווה מטרד לסביבה, מודע להשלכות של זה כלפי הסובבים, אבל פשוט מסרב לבצע. אתם אמנם צעיר (לא שאני מבוגר כל כך - כולה אני בן 26) אבל נשמע שאתה מבין את העניין ופשוט מסרב לבצע. אני פשוט חייב להבין למה?

מה נותנת לך העובדה שאתה נוסע עם מוזיקה בווליום של מטוס קרב?

אגב בלי קשר לזה, אני מקווה לפחות שזה עם מערכת נורמלית ועם רכב נורמלי. שלא תהיה לי כמו המפגרים שקונים אוטו שבור ב5000 שקל אבל המערכת בפנים שווה פי 3. מת על זה שעובר אחד כזה בווליום גבוה ושומעים את הפח מתעקם מרוב באסים...

להראות ולהראות,זה למה.

ולא,למזלי אני לא נוהג על רכב שבור,אלא על מאזדה 3 הצורה החדשה,2009.

חצי נחמה:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להראות ולהראות,זה למה.

ולא,למזלי אני לא נוהג על רכב שבור,אלא על מאזדה 3 הצורה החדשה,2009.

חצי נחמה:roll:

אם זאת הסיבה אז אני מקווה שתמשיך לקבל דו"חות.

או שתשמע מוזיקה ליד בית של הבן אדם הלא נכון.

בהצלחה.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...