Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

* הייתי משקיע בגדר מאבן. הדבר הזה מסביב מכער מאוד.

* אני לא אוהב דשא סינטטי. לא מוסיף כלום.הייתי משאיר את הרצפה חשופה. (ואולי בהמשך משדרג.)

* יש לך מחסן? שים שם את כל הדברים שחייבים אחסנה. (כמו העגלה שם.)

* הייתי מחליף את המנגל שיושב על גל גל העץ למנגל קצת יותר גדול. (וכמובן זורק את הגלגל ואת המנגל הישן.)

* יש כמה דברים שלא מובן לי למה הם שם:

1. שולחן ליד המלונה. (מתחת לעגלה)

2. קרטון גדול.

3. מריצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קניתי לפני בערך חודש גזיבו חדש מאייס בפחות מ-200 שקל (מידות 3 על 3 מ'), במקרה הגרוע ביותר אתה יכול לקנות כזה ולקחת ממנו רק את הברזנט ויישאר לך השלד כגיבוי

לגבי הדשא הסינטטי יש באייס (ונדמה לי גם בהום סנטר) דשא סינטטי קצר בסביבות 30 שקל למ"ר, למיטב ידיעתי ככל שהדשא קצר יותר יש פחות סיכוי שהוא ייתלש וישאר על הבגדים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה הבית שלי - הייתי מתחיל מהגדר (וזה מן הסתם לא ייגמר בתקציב של כמה מאות שקלים...). הגדר קש הזו - שווה הסרה במיידי (לדעתי אפילו לשרוף...:twisted: ), וסליחה מראש על ההתבטאות הבוטה. אולי יידרש איש מקצוע.

דשא סינטטי - לדעתי סתם מגעיל (ושחקני כדורגל אומרים גם שמאוד מאוד חם לשחק עליו כשיש עליו שמש (?) ).

הנדנדה הזו - (דבר שהייתי שמח מאוד שיהייה לי, לו היה לי מקום) - כנראה דורשת צביעה (אולי לפני זה, גירוד או שיוף הצבע הנוכחי).

שולחן עץ - מניח שתמצא בטמבוריה בעירך, צבע מתאים לעץ, שיספק גם איזושהי הגנה מהשמש וממזג האויר.

לגבי ההצללה לסככה - אמרו לך כבר, איני מבין בזה (נראה לי שכן ניתן לבצע לבד).

מקווה שעזרתי מעט.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי את הכותרת הייתי בטוח ששוב אתה מדבר על התחת.

ולעצם החצר, תתחיל עם לזרוק את כל הזבל, לסדר את הגדרף להעיף את הבלטות ולשים במקומם דשא סינטטי עם קצת ירק אמיתי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את עניין הגדר , באמת היא לא מוסיפה ,

אם יש לך ידיים טובות הייתי הולך על גדר מעץ , אבל כמו שנאמר זה לא יגמר בכמה מאות ,

כמו כן הייתי מוסיף פינת גידול לירקות בשביל הילדים , כשהייתי ילד הייתי מגדל בערוגה כל מיני ירקות אני יכול להגיד שהחוויה היתה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי את הכותרת הייתי בטוח ששוב אתה מדבר על התחת.

ולעצם החצר, תתחיל עם לזרוק את כל הזבל, לסדר את הגדרף להעיף את הבלטות ולשים במקומם דשא סינטטי עם קצת ירק אמיתי.

כנראה שמשהו באמת לא בסדר עם לוקו. השרשור הזה מדיף ניחוח של רצינות :wink:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא אוהב דשא סינטטי. בשביל חתיכה כזאת קטנה הייתי רוכש כמה קוביות של מרבד דשא מוכן, שותל אותו ונותן תעסוקה לשתי הבנות שבוודאי יראו בטיפוח שלו סוג של שעשוע.

אם יש לך זוג ידיים טובות, הזמן ממסגר שלד לגדר כמו זאת של השכן שממולך, הזמן מנגר שלבי עץ לפי אותה דוגמה (או כל דוגמה אחרת שמועדפת עליך), פנה לך חצי יום והתקן אותה בעצמך.

את הגריל הייתי מחליף לגריל גז. גם פחות מלכלך וגם ישתלב טוב יותר בחצר. ניתן להשיג היום גריל סביר לחלוטין בפחות מאלפיה.

לא הייתי רוכש גזיבו חדש מגייז/הומו סנטר. סביר להניח שאיכות הברזנט שם אינה מן המשובחות. במקום זאת הייתי בודק כמה יעלה לתפור יריעת ברזנט/שמשונית לפי דרישה. גם אם זה יצא טיפה יותר יקר מגזיבו שלם, אתה לפחות יודע שהיריעה שלך תחזיק יותר זמן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט חייב לדעת למה יש לך במה בגינה.

1) מהשולחן(?) הננסי ליד המלונה הייתי מפרק את הפלטת עץ ומשדך לגליל. זכית בשולחן בגובה אנושי.

2) מעיף את המושב של הנדנדה ומחבר במקום מושבים אחוריים של איזה רכב מפורק, בחורה יש גרוטאה של כל דבר אפשרי, רק לקחת מידות. יתרונות - הרבה יותר נוח לשבת, אפשר לכבס כיסויים. חסרונות - אי אפשר לשבת עליה בחורף.

3) יש לי הרגשה שהכסאות לא יתנגדו לצבע חדש.

4) את השלד של השולחן שהרסנו מקודם חותך באמצע האורך ומלחים בתור תיבה, מוצא קרש בשכונה ויש לנו מעמד בגובה מטר למנגל.

5) את הדשא הסינטטי הייתי פורס שתכסה כמה שיותר מהיריקת בטון בצד ימין, תנסה למצוא איזה ארון נטוש בשביל להכין מהדיקט משטח יותר ישר לדשא.

6) אם אתה חייב להשאיר את המריצה בגינה, הייתי מזיז את המלונה קצת קדימה ושם אותה מאחוריה.

7) לגבי הגדר, הדרך הכי זולה ליפות אותה תהיה לעשות מבצע איסוף רהיטים מהרחוב, גזירה של הקרשים לגודל אחיד, צביעה/מדבקת ויניל/טאפט עמיד במים(אם יש דבר כזה בכלל).

8) אם תגביה מספיק את הגדר תוכל לשים את הכיסוי הנוכחי של הגדר בתור הצללה בין הפרגולה לגדר ויש לך צל ברוב הגינה +גגון לנדנדה+לתרום לי את מה שישאר מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף ריצוף אם זה הבית שלך לאחד מבריק.

משרדג את האוירה.

גדר תתקין אחת נורמאלית ולא קש.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לגבי דשא סינטטי, ממש לפני שבוע סיימו להניח אצלנו מקדימה, העדפנו להשקיע כי הזולים

באמת נראים ומרגישים פלסטיק. בכ-75 ש״ח למ״ר קיבלנו דשא גבוה יחסית (42/44 מ״מ)

עם שילובי צבעים, הוא רך וגם לא מתחמם מאוד בשמש. הייתי מתרחק מכל סחורת הום סנטר בלי קשר,

לך לחנויות שמתמחות וכך תקבל מוצר טוב יותר בעלות לא בהכרח גבוהה ממנה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבית בבעלותי ובבעלות הבנק (יותר של הבנק).

אני מבין את הסלידה שלכם מגדר הקש אך באמת שאין לי ברירה כרגע,

השמת גדר נורמלית תעלה לי סביב ה2500ש"ח וכרגע זו לא אופציה.

כמו כן לגבי הריצוף-אני יודע שהוא מכוער טילים(הוא בא עם הבית),אך החלפתו גם תעלה לי

לא פחות מ6000ש"ח.

*המנגל שמופיע שם הולך לזבל,יש לי אחד רציני יותר-אך הוא גם מטונף ולא בשימוש עקב כך שאנו נוטים לצמחונות.

*השולחן שליד המלונה הוא של הכלבה-בכדי שהאוכל והמים יהיו בגובה ובערבים היא אוהבת לשכב עליו.

*הקרטון הגדול צריך להזרק-קניתי לילדה מגלשה לחצר ולא "הספקתי" לזרוק.

*המריצה הולכת לעבור הסבה לאדנית דקורטיבית.

*הגלגל יהיה שולחן קטן בחצר הצדדית

רעיון שאהבתי כאן:

למשוך את הדשא הסינתטי מהצד הימני כלפי המרכז.

מצאתי מישהו בבאר שבע שתופר כיסוי לפי מידה-אני אקפוץ אליו.

עוד רעיון:

חשבתי לבנות מכמה עצי אורן 10 אדנית אחת ארוכה לכל אורך הגדר,זאת גם ע"מ למנוע מהכלבה גישה לשם-

בהתקפי האטרף שלה היא קורעת את הקנים.מה דעתכם?

אני צריך איכשהו למצוא מחר איזה פטישון כדי לבצע חציבה קטנה בחומת הבטון וליצור ניקוז למים לפני הכל.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא קורעת את הקנים כי היא יודעת מה היא עושה :lol:

אם אתה בונה אדנית מעץ תדאג לבודד את העץ מהחול בפנים עם יריעת נילון או זפת קרה ולחורר חורי ניקוז כדי למנוע ריקבון של העץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרבות הקריוקי,למה זה טוב?

ברגע זה אוזניי עדות לביצוע הכי מחריד ששמעתי אי פעם לשיר

"חיי היו דמעות של אושר, ....היו ימים של בוסר"-שכחתי את שמו. העיקר שבקטעי המעבר הוא דואג לומר תודה כאילו שהוא בקיסריה.

"מזל טוב לאהרון!!,כולם! הופה'

טוב,שיר אחר של ישי לוי, בא לי למות.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...