Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש פנסים עם Meguiars Ultimate Compound [תמונות]

שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא רק שאפשר ,רצוי למרוח ווקס טוב כל חודש קצת על מנת לשמור על הפנסים,השמש בארץ חזקה מאוד ופוגעת בשכבה החיצונית של הפנס.

עבודה יפה מאוד!

מומלץ לא להשתמש בציפויים שקופים (כגון לכה יאכט ורניש) . ללכות חד רכיביות אין הדבקות (אדהזיה ) טובה לפוליקרבונט' date=' בנוסף הלכה מצהיבה יחסית מהר מאוד בחשיפה לשמש. התוצאה הראשונית שתתקבל תהיה מצויינת , אך לאחר תקופה קצרה הלכה תתחיל להתקלף מהפנס ויהיה קשה מאוד להסירה.[/quote']

האם טרטל ווקס יכל לשמש כמגן טוב על הפנס?

בטרטל ווקס ישנה תוספת של PTFE, למה היא נועדה ?

נרכשו ניירות מים 1500+2000

מחר ארכוש UC ורק יישאר לבחור ווקס, את הטרטל ווקס יש לי בבית -השאלה אם הוא טוב מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מאוטוסטור, ישבתי קצת עם משה.

המלצתי לו בחום לשקול לייבא את המוצר החדש של אופטימום שמקריאה בפורומים הבנתי שהוא עושה ניסים ונפלאות בהגנה על הפנסים

כמו opti-coat רק שמיועד לפנסים של רכב.

ניראה לי שזה נקרא opti lens, או משהו כזה. אפשר לבדוק באתר שלהם.

מקווה שהמוצר הזה יגיע לארץ, הוא מתאים לאקלים ולשמש שלנו בול ואני דיי משוכנע שיהיו לא מעט קונים שיהנו.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לא להשתמש בציפויים שקופים (כגון לכה יאכט ורניש) . ללכות חד רכיביות אין הדבקות (אדהזיה ) טובה לפוליקרבונט' date=' בנוסף הלכה מצהיבה יחסית מהר מאוד בחשיפה לשמש. התוצאה הראשונית שתתקבל תהיה מצויינת , אך לאחר תקופה קצרה הלכה תתחיל להתקלף מהפנס ויהיה קשה מאוד להסירה.[/quote']

יכול להיות,אין מספיק ניסיון ביישום לכה כדאי לתת דעה מוחלטת. (אני מיישם את זה רק לאחרונה)

מעבר לזה,אני מיישם שנים פוליש על פנסים בלויים (גם לאחרונה שעשיתי פוליש+אוטם צבע -עברתי על הפנסים)

והתוצאה די טובה. יש מקרים ממש קשים של פנסים בלויים/עכורים לגמרי שלא יעזור שום פוליש בכדאי להחזיר אותם למצב

מיטבי. (ניסיתי הרבה פעמים כולל פוליש כפול של Ultimate Compound וקארפלן)

לעומת זאת ישנם מקרים שלא אהבתי את שילוב הלכה על הפנסים לכן הסרתי אותם במיידיות.

כאמור כל מקרה לגופו. לאחרונה ניסיתי "להחזיר לחיים" פנס ממש עכור של אחד הרכבים בבית ( לא דומה למה שמוצג כאן בט'רד,שמצבו ממש חדש)

לא הייתי לי ברירה אלא ללכת בדרך אגרסיבית שכללה ליטוש רב שלבי ולאחר מכן פוליש,לכה +אוטם צבע.

התוצאה הייתה לא רעה בכלל. אגב פנס זה עבר לפני כמה שנים ליטוש בערכה של טרטל שחבר הביא (לא אוהב את החברה הזו)

וזה נתן ברקמסויים, אבל לא לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מאוטוסטור, ישבתי קצת עם משה.

המלצתי לו בחום לשקול לייבא את המוצר החדש של אופטימום שמקריאה בפורומים הבנתי שהוא עושה ניסים ונפלאות בהגנה על הפנסים

כמו opti-coat רק שמיועד לפנסים של רכב.

ניראה לי שזה נקרא opti lens, או משהו כזה. אפשר לבדוק באתר שלהם.

מקווה שהמוצר הזה יגיע לארץ, הוא מתאים לאקלים ולשמש שלנו בול ואני דיי משוכנע שיהיו לא מעט קונים שיהנו.

אוטמים שמתאימים לרכב לרוב עושים עבודה נהדרת גם על הפנסים (מניסיוני הדל)

ולכן אני תוהה האם צריך מוצר מיוחד לפנסים? סביר שיכיל חומרים זהים/דומים לאוטם הרגיל.

הרי זה לא יגמר, בסוף ימציאו אוטם מיוחד לריפוד, לשטיחונים,לאנטנה,לחלון,לפנס,לצבע... אתה מבין את כוונתי.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להביא לי קישור או שם של אוטם צבע?

תודה =]

בבקשה, מוצר מעולה.

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-Menzerna-PL

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשתמש בוקס כחומר הגנה על פנסים אחרי פוליש?
בוודאי ווקס טוב ישמור על הפנס לאורך זמן מומלץ לישם פעם בחודש את הווקס על הפנס .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...