Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש פנסים עם Meguiars Ultimate Compound [תמונות]

שימו לב! השרשור הזה בן 4023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן.עדיף אוטם צבע או שילוב בין לכה יאכט ורניש לאוטם צבע.

לגבי יאכט ורניש,ברכב אחד לא אהבתי את הלכה לכן העדפתי רק אוטם צבע. ברכב אחר כן.

כך שזה לא מחייב אלא העדפה של כל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר להשתמש בוקס כחומר הגנה על פנסים אחרי פוליש?
לא רק שאפשר ,רצוי למרוח ווקס טוב כל חודש קצת על מנת לשמור על הפנסים,השמש בארץ חזקה מאוד ופוגעת בשכבה החיצונית של הפנס.

עבודה יפה מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד,הייתי רוצה לשמוע ממך האם הגשם החזק בימים האחרונים פגע בחידוש הפנסים.

אני השתמשתי בערכה של טרטל וואקס והכל החזיק יפה עד שיירד גשם חזק ופגע בחידוש פנסים והמצב חזר לקדמותו .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בערכה של טרטל וואקס והכל החזיק יפה עד שיירד גשם חזק ופגע בחידוש פנסים והמצב חזר לקדמותו .

העברת לכה יאכט ורניש על הפנסים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגשם לא פגע בפנס מאחר ואין במה לפגוע, לא ציפיתי את הפנס בשום דבר לאחר הפוליש.

עשיתי פוליש וזהו.

יפה , יפה מאוד !

כל כמה זמן כדאי לעשות כזה פוליש ?:|

לפי הצורך.

אין לי מושג כמה זמן זה יחזיק (עד עכשיו מחזיק יותר מחודש) אך העבודה כאמור לוקחת חמש דקות אז גם אם צריך פעם בחודשיים זה לא נורא.

הוא כתב בפתיחה: 5 דקות.

חמש דקות זה זמן העבודה.

לעשות פוליש כל חמש דקות זה קצת מוגזם. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת לכה יאכט ורניש על הפנסים?

מומלץ לא להשתמש בציפויים שקופים (כגון לכה יאכט ורניש) . ללכות חד רכיביות אין הדבקות (אדהזיה ) טובה לפוליקרבונט, בנוסף הלכה מצהיבה יחסית מהר מאוד בחשיפה לשמש. התוצאה הראשונית שתתקבל תהיה מצויינת , אך לאחר תקופה קצרה הלכה תתחיל להתקלף מהפנס ויהיה קשה מאוד להסירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

צודק.

אני בכלל לא חסיד של השיטה של שיוף הפנס ואז ציפוי שלו.

הדבקת הציפוי לפני השטח (כאמור, polycarbonate או PC) הוא מכאני ולא מבוסס על קשרים כימיים ולכן חלש.

כמו כן, לכה, גם אם מצויין עליה כי היא עמידה ב-UV, לא תגן על ה-PC אשר מתחתיה במידה הרצויה.

לידיעתכם, הפנס עשוי PC חומר אשר בעל עמידות טובה בפני קרינת UV.

החסרונות של PC הם עמידות נמוכה בפני שחיקה (שריטות) ועמידות גרועה בפני ממסים וכימיקלים שונים.

לכן PC כפי שהוא אינו יכול לשמש לפנס וצריך לצפות אותו בשיכבה נוספת אשר תגן עליו מפני כימיקלים ומפני שריטות.

לפנסי רכב בדרך כלל משתמשים ב polysiloxane אשר עמיד מאוד בפני כימיקלים ובפני שריטות.

את הציפוי עושים עוד בשלב הייצור בשיטת קו-אקסטרוזיה או הזרקה דו-שלבית.

כאשר אתם משייפים את הפנס אתם מסירים לחלוטין את שיכבת ההגנה שלו וככל הנראה שלא לצורך.

פוליש עדין יוריד משקעים אשר נוצרו על פני הפנס ושיכבה מיקרונית של הציפוי אך לא את כל הציפוי כולו.

לכן, לפני שאתם פונים לפתרון של שיוף נסו תחילה את הפיתרון של פוליש (מכל הסוגים ובכל הרמות) ורק אם שום דבר לא עוזר תלכו על הפתרון ההרסני של שיוף הפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שיש ממש ההבדל.

הנך מתבקש לגשת לסניף אופטיקה הקרוב לביתך :roll:

רואים בבירור את ההבדלים.

אני אשמח לדעת מאיפה השגת את החומר הזה ומה המחירים.

אופציה ראשונה :gymshop בארץ

http://gymshop.co.il/catalogue/compound_polish/2419.html מדובר ב 300ml, ב41 ש"ח ללא שילוח

http://gymshop.co.il/catalogue/compound_polish/2365.html מדובר ב 450ml, ב65 ש"ח ללא שילוח

אופציה שנייה: Ebay כנראה ההכי זולה אלא אם אתה מבצע איסוף עצמי באופציות האחרות שציינתי

http://www.ebay.co.uk/itm/Meguiars-Ultimate-Compound-450ml-G-17216EU-/330469394948?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item4cf182ca04 מדובר ב 450ml

במחיר של 77.5 ש"ח כולל שילוח לארץ. (המוכר הזה autoperformanceonline מאוד אמין)

אופציה שלישית: 1click2buy.co.il

http://1click2buy.co.il/meguiars/polish/ULTIMATE-COMPOUND

300ml במחיר של 50 ש"ח (לא כולל שילוח)

450ml במחיר של 78 ש"ח (לא כולל שילוח)

אופציה רביעית: autostore

http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-Meguiar-s-Ultimate-Compound.html , מדובר ב 450ml במחיר של 59 ש"ח (לא כולל שילוח) אני חושב שמשלוח עד הבית זה עוד 30 ש"ח, סה"כ 90 ש"ח

כמו כן אני חושב שיש מספר עסקים במרכז שמוכרים מוצרים של מגיוורס, תשאל את היבואן שמשוטט פה בפורום.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לכם להוסיף כמה שקלים ולא להתפטות לקנות מג׳ים שופ כי זול יותר ב10 שקלים

המשלוח והשירות על הפנים, קיבלתי מוצר אחרי שבוע וחצי הזמנה. אפילו מאיביי הייתי מקבל יותר מהר

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...