Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדלק שוב צפוי לעלות ויחצה את רף ה-8 ש"ח

spirit69
שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צדק חברתי? תגיד אתה אמיתי? למה שתקצץ לה בשכר? יהיו לה ולחבריה מספיק תרוצים למה השכר הזה מגיע לה. היא את שלה עשתה עכשיו גוזרת את הקופה. קדנציה 4 שנים, אולי אחרי זה עוד וזהו. משכורת לכל החיים. לאף אחד באמת לא מענין מהשני, כל אחד חושב על עצמו.

בואו נקווה שאולי לפחות עם ה"צדק חברתי" תוכל להועיל לשאר האזרחים בדרכים אחרות.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחאה? מעולה!

אני רק מזכיר לאנשים איך מחאה צריכה להיראות.

http://www.youtube.com/watch?v=Lmczur7cS90&feature=youtu.be&t=3m28s דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

כל המפגשים החברתיים האלה עם אוהלים לא שווים אפילו את הנסיעה.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגפשים עם אוהלים לא נקראים מחאה, ועוד יותר גרוע מכך מביאים זמרים ושאר ירקות ושטויות שאי אפשר להבין.

מחאת נוסח "יפי נפש"...מחאה אמיתית זה אם מישהו זוכר מה קרה בארגנטינה כאשר העלו את מחירי הדלק.

לצערי היו טוב חסום מהעבודה שלי אחרת הייתי מעלה כאן סרטון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לה הודעה פרטית. לא יכולתי לפרסם את זה על הקיר שלה כי יש לה פרופיל פרטי ורק חברים יכולים לפרסם על הקיר שלה.

רק כדרך אגב, ראש עיריית ניו יורק, מייקל בלומברג מקבל דולר אחד בשנה או בחודש בתור שכר על היותו ראש עיריית ניו יורק.

תסלח לי אבל זה לא מרשים אותי. אם אני לא טועה גם ניר ברקת (ראש עיריית ירושלים) ויתר על משכורתו. זה אמנם יפה מאוד, אבל מכיוון שבשני המקרים מדובר באנשים מאוד עשירים שלא ממש צריכים את המשכורת,זה לא מאוד מרשים. הרי אתה לא מדמיין שמר בלומברג חי מדולר לחודש נכון? יש לו פשוט מספיק כסף משל עצמו.

אז עד כמה שזה מעשה יפה, הוא לא מאוד מרשים. אני הרבה יותר אתרשם מחבר כנסת (או כל בעל תפקיד ציבורי משתלם) כמו סתיו שפיר או אחרים, אם מישהו מהם יחליט לקצץ את משכורתו למשכורת נמוכה יותר, אבל שריאלי לחיות ממנה. אני הרבה יותר אתרשם מ"סתיו שפיר" (שוב, או מישהו כמוה) שתקץ את משכורתה לעשרת אלפים שקלים וגם תחיה מהם, מאשר מבלומברג שמקבל דולר סמלי, פשוט כי כסף זה ממש לא משהו שחסר לו.

אבל זה אף פעם לא יקרה אז חבל לדבר על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא צריך להרשים, לא מעניין אותי כמה הוא עשיר או לא. זה שהוא מוותר על משכורת תורם לי שיקחו ממני פחות מיסים, או שכספי המיסים שלי ילכו למטרה נעלה יותר (הייתי רוצה להאמין) במקום לממן לו מכוניות חדשות וחליפות מעצבים (כלומר משכורת שהוא לא צריך). זה אנטי חזירות מובהק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויתור על משכורת זה מעשה מאוד מרשים. הוא מציג את עצמו כאדם שמשרת את הציבור ולא ניזון מהקופה הציבורית. אני לא חושב שחברי הכנסת צריכים לרדת למשכורת של פועל רק כדי לרצות את הציבור, אבל מן הראוי שבתקופת מיתון וקיצוצים חברי כנסת ישמשו דוגמא אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל זה לא מרשים אותי. אם אני לא טועה גם ניר ברקת (ראש עיריית ירושלים) ויתר על משכורתו. זה אמנם יפה מאוד, אבל מכיוון שבשני המקרים מדובר באנשים מאוד עשירים שלא ממש צריכים את המשכורת,זה לא מאוד מרשים. הרי אתה לא מדמיין שמר בלומברג חי מדולר לחודש נכון? יש לו פשוט מספיק כסף משל עצמו.

אז עד כמה שזה מעשה יפה, הוא לא מאוד מרשים. אני הרבה יותר אתרשם מחבר כנסת (או כל בעל תפקיד ציבורי משתלם) כמו סתיו שפיר או אחרים, אם מישהו מהם יחליט לקצץ את משכורתו למשכורת נמוכה יותר, אבל שריאלי לחיות ממנה. אני הרבה יותר אתרשם מ"סתיו שפיר" (שוב, או מישהו כמוה) שתקץ את משכורתה לעשרת אלפים שקלים וגם תחיה מהם, מאשר מבלומברג שמקבל דולר סמלי, פשוט כי כסף זה ממש לא משהו שחסר לו.

פשוט במקרה שלה זה נראה כאילו אחרי שהיא הפכה למיני סלב בעקבות המחאה, היא החליטה לרוץ עם זה הלאה ולעשות קופה על הדרך (מה שמאוד ייתכן).

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדק חברתי? תגיד אתה אמיתי? למה שתקצץ לה בשכר? יהיו לה ולחבריה מספיק תרוצים למה השכר הזה מגיע לה. היא את שלה עשתה עכשיו גוזרת את הקופה. קדנציה 4 שנים, אולי אחרי זה עוד וזהו. משכורת לכל החיים. לאף אחד באמת לא מענין מהשני, כל אחד חושב על עצמו.

בואו נקווה שאולי לפחות עם ה"צדק חברתי" תוכל להועיל לשאר האזרחים בדרכים אחרות.

היא וחברייה מחו על כך שהמדינה ממסה את האזרחים מעל ומעבר (אני משתמש בצורה מאוד מנומסת להגדיר זאת) מן הסתם, המדינה ממסה את האזרחים בגלל שצריך לשלם לחברי הכנסת משכורת שהיום מתקרבת ל 40 אלף שקל בחודש. המטרה שלה הייתה במחראה להראות שהיא נלחמת על מנת שהמדינה תקצץ בהוצאות שלה ובעקבות כך גם במיסים שהיא גובה מהאזרחים. קיצוץ בהוצאות מתחיל בקיצוץ המשכורת של חברי הכנסת. זוהי צביעות, דו פרצופיות וכיוצא בזה לראות את המדינה מקצצת לאנשים בקיצבאות הילדים ובשאר קיצבאות וגברת שפיר ממשיכה לקבל משכורת כמו כל חברייה לכנסת. זוהי צביעות, במיוחד שאתה מצהיר שאתה בעד צדק חברתי. זוהי צביעות אחוש שקשוקי להפגין נגד ניצול חיות ואחר כך ללכת לדפוק ארוחה במקדונלדס.

אין שום פסול ואין שום סיבה שאם משפחה מתקיימת ב 10 אלף שקל בחודש גם גברת שפיר וחברייה לכנסת לא יוכלו להתקיים בסכום של 20 אלף שקל בחודש. אחד הטיעונים להצדקה של שכרם הגבוה הוא שבמגזר הציבורי הם מרוויחים יותר הרבה ולכן זוהי מן התפשרות. עם כל הכבוד לה ולתארים שהיא מחזיקה איו שום מצב שבמגזר הציבורי היא הייתה מרוויחה 40 אלף שקל בחודש.

אין בעייה, אל תוותרי על המשכורת, תתרמי חלק ממנה כל חודש למטרה נעלה כזו או אחרת. יש מאות עמותות בישראל שישמחו לקבל תרומה נכבדה.

תן לי להבין, כאשר בלומברג מצהיר קבל עם ועדה שאחרי מותו, כל הונו במלואו ייתרם לצדקה האם זה פחות מרשים כי יש לו? האם כאשר בן אדם שבקושי סוגר את החודש תורם 100 שקל זה יותר מרשים מאשר שטראוס או נוחי דנקנר תורמים 100 אלף שקל? אגב, בלומברג היום נחשב כאדם הכי נדבן עלי אדמות למערכת החינוך. כלומר, הוא האדם שתרם הכי הרבה כסף למערכת החינוך.

שאדם בא לעבודה ומקבל שקל אחד בחודש או בשנה זה עדיין מרשים כי מוותר על עוד כסף שהוא היה יכול לקבל ואף אחד לא היה מעיז לומר שהוא קיבל את אותו כסף לא בצורה ישרה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ואעדכן אותך במשהו אחר - בשכרם המנופח. 38,250 ש"ח ליתר דיוק.

http://www.themarker.com/news/politics/1.1912009

וזו רק טיפה בים.

לפעמים צריך להיות חכם גם אם זה לא צודק.

עדיף לנו שחברי כנסת ירויחו יפה והפיתוי לשוחד \ שחיתות יהיה נמוך. גם במצב היום יש כאלה שפועלים כמו לוביסטים של טייקונים ( מירי רגב כבר אמרנו? ) ועדיף שלא יתווספו עוד ח"כ כאלה.

הנזק של ח"כ מושחת יכול להיות אסטרונומי, למשל בהצבעה על מיסוי טייקוני הגז (ועדת ששינסקי).

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים צריך להיות חכם גם אם זה לא צודק.

עדיף לנו שחברי כנסת ירויחו יפה והפיתוי לשוחד \ שחיתות יהיה נמוך. גם במצב היום יש כאלה שפועלים כמו לוביסטים של טייקונים ( מירי רגב כבר אמרנו? ) ועדיף שלא יתווספו עוד ח"כ כאלה.

הנזק של ח"כ מושחת יכול להיות אסטרונומי, למשל בהצבעה על מיסוי טייקוני הגז (ועדת ששינסקי).

יהודה

זה מה שאומרים בדיוק על שופטים. זוהי הסיבה שמשלמים להם כל כך טוב. בכדי שלא יסריחו.

על אותו המטבע בוא ונשלם לרופאים משכורות מפוצצות בכדי שיתאמצו עוד יותר להציל חיים. רופא בישראל קם בבוקר להציל חיים בתמורה עלובה יחסית להשקעה שלו והוא בכל זאת עושה את תפקידו על הצד הטוב ביותר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מישהו, גם באוצר שלא חושב שבאופן עקרוני צריך לשלם יותר לרופאים, ובוודאי למתמחים.

אני רק חושב שצריך לשלם לחברי הכנסת - פחות. כמו במודל הנורווגי.

לא שכר רעב או שכר ממוצע, אבל פי 2-3 מהממוצע זה יפה!

יחד עם זאת, גם בעניין חברי הכנסת אסור להגיע למצב שרק מי שיכול להרשות לעצמו 4 שנים ללא הכנסות משמעותיות יגיע לייצג את הציבור. מצב כזה מזמין בעלי עניין שיקבלו את ההכנסה בדרכים עקיפות ולא רצויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לנו שחברי כנסת ירויחו יפה והפיתוי לשוחד \ שחיתות יהיה נמוך.

אני היחיד שחושב שהאחד לא משפיע על השני? :roll:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע, משלמים לחברי הכנסת משכורת גבוהה שלא יהיו משוחדים? מה יגיד הירשנזון שקיבל מעטפות עם מזומנים? תאוות בצע וחמדנות יכולה לתקוף בלי שום קשר לגובה ההכנסה שלך. לחזירות אין גבולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון ישנם שכירים עובדי מדינה ששכרם מוצמד לשכר חברי הכנסת. יצטרכו לשנות את כל המנגנון.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...