Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדלק שוב צפוי לעלות ויחצה את רף ה-8 ש"ח

spirit69
שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

wil - בתחילת 2006 המחיר לחבית נפט היה גבוהה ממה שהוא היום, וכמה עלה הדלק? 6 וחצי שקל לליטר, או אפילו קצת פחות. אז אני לא קונה את התירוץ הזה.

נכון, אך הזהות של ראש הממשלה ממש לא רלוונטית. לא משנה מי היה נבחר, מחירי הדלק היו עולים. ייתכן אפילו שאם היה יושב אדם אחר במקומו של ביבי, המחירים היו עולים עוד יותר.

אגב, אם מחירי הדלק לא יעלו, משהו אחר יתייקר. מה זה משנה?

מחירי הדלק הם סימפטום ולא הבעיה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו קודמי, לנו זה כואב כי מדובר בדלק ודלק "במקרה" קשור לפורום רכבים. אבל כל המחירים עולים (הן ממצרכים בסייסים כגון לחם חלב וכו'), ככה שאין מה לבכות.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם אותו שרשור וכל פעם אותו בכי, בחייאת, לפני שאתם בוכים וצועקים ביבי, ממשלה וכו'.. תבדקו איך נקבי מחיר הדלק, מתי הממשלה משפיעה עליו וממה נובעת העליה הנוכחית והקודמת בתחילת פברואר.

וכן, לכל אלו שקופצים שפעם הדלק עלה 6 שקל והמחיר של הנפט בעולם היה גבוה, אתם צודקים, המיסים אז היו נמוכים יותר ובשנים האחרונות הם עלו, נכון מאוד. אבל עכשיו, כרגע, בחודשיים האחרונים הם לא עלו וכל אין שום קשר להחלטת ממשלה כזאת או אחרת.

נ.ב. לא הצבעתי ליכוד, מתעב את המדיניות הכלכלית של ביבי/שטיינץ.

נו למה המיסים היום יותר גבוהים זאת השאלה שצריכה להישאל ממשלה בזבזנית רשויות שמעלות מיסים ועי עובדים למינהם חב חשמל ועוד מונופולים למינהם שחיים בנוחות ורווחה על חשבוננו ונגיד בשם סטנלי שדואג רק לבנקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו למה המיסים היום יותר גבוהים זאת השאלה שצריכה להישאל ממשלה בזבזנית רשויות שמעלות מיסים ועי עובדים למינהם חב חשמל ועוד מונופולים למינהם שחיים בנוחות ורווחה על חשבוננו ונגיד בשם סטנלי שדואג רק לבנקים

סטנלי פישר הוא הסיבה שהגירעון לא כפול ממה שהוא עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין פישר ובין מחירי הדירות הגבוהים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דאג שהריבית תישאר נמוכה וכך תהיה צמיחה במשק, מצד שני בריביות נמוכות אנשים משקיעים בנדל"ן מה שגורם לחוסר דירות לזוגות צעירים כי אנשים קונים דירות להשקעה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור ביבי ובחירות?

מחיר הדלק עולה כי מחירי הנפט בעולם עולים. סה טו.

אין העלאה של הבלו החודש למיטב ידיעתי.

מה שכן - כשתוקם ממשלה ויצטרכו להעביר תקציב בזריזות אז ברור שיהיו גזירות.

העלאת המע"מ באחוז זה כבר כמעט וודאות.

אני גם לא אתפלא אם יעלו קצת את הבלו.

וזה נכון לכל ממשלה שתקום וגם לכל ממשלה שתיאורטית היתה יכולה לקום גם אם תוצאות הבחירות היו אחרות.

יש גירעון של 40 מליארד שקל ויהיה צריך לקחת את זה מאיפשהו.

המס' בלו - מיותר , מס לא הגיוני שגם עליו אתה משלם מס נוסף - מע"מ ,

שילך לעזאזל ביבי וכל הכסילים שבחרו בו

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מכוניות? הפלואנס של בטר פלייס? :roflmao:

תגיד, למה לסוס שלך בסמלון יש איפור על העיניים? :lol:

אגב, אם מחירי הדלק לא יעלו, משהו אחר יתייקר. מה זה משנה?

מחירי הדלק הם סימפטום ולא הבעיה.

בוא ואסביר לך מה זה משנה: זה מאד מאד תלוי מה יתייקר.

לי למשל ממש לא ישנה אם הייקור יהיה על מכוניות יוקרה, על מוצרי אפל, על לבוש חסידי, ועל עוד הרבה דברים אחרים.

בדלק, כולנו משתמשים יום יום, וזה פשוט מצחיק לראות את הסכומים שיוצאים עליו.

הוא דאג שהריבית תישאר נמוכה וכך תהיה צמיחה במשק, מצד שני בריביות נמוכות אנשים משקיעים בנדל"ן מה שגורם לחוסר דירות לזוגות צעירים כי אנשים קונים דירות להשקעה.

שזו תופעה שמאד מעצבנת אותי. בגלל שאני "זוג צעיר".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם אותו שרשור וכל פעם אותו בכי, בחייאת, לפני שאתם בוכים וצועקים ביבי, ממשלה וכו'.. תבדקו איך נקבי מחיר הדלק, מתי הממשלה משפיעה עליו וממה נובעת העליה הנוכחית והקודמת בתחילת פברואר.

וכן, לכל אלו שקופצים שפעם הדלק עלה 6 שקל והמחיר של הנפט בעולם היה גבוה, אתם צודקים, המיסים אז היו נמוכים יותר ובשנים האחרונות הם עלו, נכון מאוד. אבל עכשיו, כרגע, בחודשיים האחרונים הם לא עלו וכל אין שום קשר להחלטת ממשלה כזאת או אחרת.

נ.ב. לא הצבעתי ליכוד, מתעב את המדיניות הכלכלית של ביבי/שטיינץ.

עשיתי את הבדיקה בשבילך, ע"פ הנוסחה (חישוב של מחיר הנפט בנמלי איטליה וצרפת ב- 5 ימי המסחר האחרונים בחודש)

בחודש שעבר, המחיר הממוצע עמד על 95$ לחבית. החודש, עדיין לא ניתן לדעת, אבל מחיר חבית נפט עומד היום על 94.4$.

שער הדולר בחודש שעבר עמד על 3.72 ש"ח ונכון להיום הוא 3.69, כלומר ירידה של כמעט אחוז.

בוא תשכנע אותי שנכון לכרגע המחיר צריך לעלות ולא לרדת.

יש פה מדינה של גנבים, שדאגו לנוסחה שתקשה על האזרח הממוצע לחשב את השינוי ובכל פעם שנוצר בור בתקציב, הם מעלים את המס על הדלק, שמי שמשלם עליו הוא בד"כ המעמד הנמוך יותר (אנשים בדרג ביניים- גבוה נוסע ברכב צמוד וממש לא מעניין אותו סעיף הדלק).

הכי חשוב שהמעמדות הנמוכים ימשיכו להצביע לביבי, למרות שאותם הוא דופק הכי הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כי הוא כוכב טלויזיה!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה גם מי שיש לו דירה הפסיד מעליית המחירים, אסביר מדוע.

דוגמא, לפני 5 שנים יכולתם לקנות דירת 3 חדרים ב- 500,000 ש"ח ודירת 4 חדרים ב- 800,000 ש"ח.

היום דירת 3 חדרים ב- 800,000 ש"ח ודירת 4 חדרים ב- 1.2 מיליון ש"ח.

למעשה דירת 3 חדרים עלתה ב- 300 אלף אבל דירת 4 חדרים עלתה ב- 400 אלף ומי שרוצה היום לשדרג צריך להוסיף עוד 100 אלף.

יוצא למעשה שכמעט כולם מפסידים מעליית מחירי הדירות למעט משקיעים שמממשים את הדירה ועושים בכסף כל דבר אחר למעט קניית דירות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ואסביר לך מה זה משנה: זה מאד מאד תלוי מה יתייקר.

לי למשל ממש לא ישנה אם הייקור יהיה על מכוניות יוקרה, על מוצרי אפל, על לבוש חסידי, ועל עוד הרבה דברים אחרים.

בדלק, כולנו משתמשים יום יום, וזה פשוט מצחיק לראות את הסכומים שיוצאים עליו.

זה מצחיק שאתה חושב שאלטרנטיבה לייקור הדלק היא תוספת מס על רכבי יוקרה, לבוש חסידי וכו'.

תבין, אם הדלק לא מתייקר, מתייקר משהו אחר אשר נצרך ע"י מרבית העם, כולל אותך (כמו עוד מצלמות מהירות. תאמין או לא, אפשר להכפיל את הכמות שלהן). אפשרות אחרת היא להעלות את המע"מ, אם כי יש לכך השלכות לא רצויות.

באותו עניין, מזווית אחרת, שים לב כי לממשלה אין ביצים להתמודד מול החברות הגדולות בארץ, אז ממציאים לנו מלשינון.

הבעיה האמיתית היא: לאן הולך הכסף? חלק לא מבוטל ממנו "מבוזבז" על שחיתות, רשלנות (הדחייה ה43583 של המטרונית).

איזה אחוז מתקציב הבטחון באמת הולך לבטחון? ואפשר להמשיך עוד הרבה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...