Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדלק שוב צפוי לעלות ויחצה את רף ה-8 ש"ח

spirit69
שימו לב! השרשור הזה בן 4045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעייה הכי גדולה היא שלאף אחד אין רצון להתייעל. אם היו מתייעלים היה ניתן לצמצם את גביית המיסים.

הבעיה השנייה היא כמו שצויין שלאחר שנגבו המיסים הם מחולקים בצורה עקומה בגלל קבוצות אינטרסים ובגלל זה לפיד קיבל 19 מנדטים.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבר עדיף ללכת לפסיכולוג מאשר לעשות סיבוב עם האוטו להרגיע את עצמך ואת המחשבות.

איך בדיוק? סיבוב נחמד עם האוטו יעלה לך בכמה ליטרים של דלק שיסתכמו בכמה עשרות שקלים.

ביקור אצל פסיכולוג (חצי שעה? 40דקות?) יסתכם בכמה מאות שקלים.

יחי ההבדל הקטן ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק שאתה חושב שאלטרנטיבה לייקור הדלק היא תוספת מס על רכבי יוקרה, לבוש חסידי וכו'.

צחוק זה בריא. אבל זה לא מצחיק, ואסביר מדוע מייד.

תבין, אם הדלק לא מתייקר, מתייקר משהו אחר אשר נצרך ע"י מרבית העם, כולל אותך (כמו עוד מצלמות מהירות. תאמין או לא, אפשר להכפיל את הכמות שלהן). אפשרות אחרת היא להעלות את המע"מ, אם כי יש לכך השלכות לא רצויות.

נכון. אבל אני רואה שהדלק מתייקר, ובאותה נשימה גם כל השאר מתייקר. לא לכולם יש רכב, להזכירך, ומאחר ואנשים עברו לתח"צ כי הדלק יקר, מעלים גם את שאר המחירים לאט לאט. בנוסף, תחשוב על זה בצורה טיפה שונה:

למה שלא יעלו מיסים על מוצרים שונים ויתמקדו בדלק? יש לזה תשובה: לקוח שבוי.

אם יעלו מס על מיני בר, אנשים לא יקנו מיני בר כי "לא צריך אותו". אז אנשים יקנו מכונות קפה.

אז יעלו את המס על מכונות קפה. אז אנשים לא יקנו מכונות קפה כי "לא צריך אות זה", אז אנשים יקנו פינג'נים.

אז יעלו את המס על פינג'אנים, ואז אנשים לא יקנו פינג'אנים, אז אנשים יקנו ערכות קפה מוכנות.

בינתיים, המס על המיני בר יתקזז עם הנחות שנותנים על מחיר המכשיר, כי הם הפסיקו להימכר והמוכרים נתקעו עם מלאי, ואז אנשים יחזרו לקנות מיני בר, כי שמו מס על ערכות קפה מוכנות...

מוסר ההשכל: כל מוצר צריכה, הלקוח יסכים לוותר עליו אם יהיה לו מחיר גבוה מדיי.

על דלק פשוט בלתי אפשרי לוותר.

אז מעלים גם וגם. גאוני.

באותו עניין, מזווית אחרת, שים לב כי לממשלה אין ביצים להתמודד מול החברות הגדולות בארץ, אז ממציאים לנו מלשינון.

כן- נחמד מצידם...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה התייקרות מדובר ?

כבר יומיים ברציפות שיש ירידה במחירי הנפט.

חוץ מזה, המחיר בישראל נקבע על פי 4 ימי עסקים האחרונים בחודש, אבל אצלנו ...תעלומה. כבר מאמצע החודש יודעים

שמחירי הדלק בארץ יעלו.

למי הפתרונים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מה יהיה עם שרשורי מחיר הדלק שנפתחים כל פעם שהדלק עולה\יורד ? :roll:

יעללה דיי להתבכיין... :nono:

הדלק עולה- סבבה

תהנו מהרגע, סביר להניח שעוד 5 שנים (תחזית אופטימית) 8 שקלים לליטר יהיה חלום רטוב.

תנהגו בזהירות ואל תשכחו להרים גבה עם חצי חיוך כשאתם רואים חשמלית עומדת לידכם ברמזור. :hihi:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה מה כל הבוחרים למיניהם שבחרו בביבי ועכשיו מצדיקים אותו זה לא יחליף את המצב כיום שחוץ מהדלק נורא יש גם מעמ וכל החרא הזאת שביבי שלכם דאג לעלות אותה בסופו של דבר מה יוצא?שהאנשים מצמצמים את התצרוכבת לדוגמא אנשים שהיו פעם קונים סיגריות פרלמנט קונים היום נקסט-זה אני אנשים שהיו שותים ויסקי שותים היום וודקה ולמה זה גורם בסופו של דבר?שהמדינה מפסידה מכל העניין בגלל צימצום תצרוכת תקראו טוב כתבות שחופרות על זה

קחו לדוגמא את המזון והשתיה שזה חלק חיוני של החיים ואי אפשר בלי זה..ביבי לא מספיק שהעלה את המע''מ הוא העלה את הדלק והכל מסביב אוקיי?עכשיו תעשו חשבון פשוט חוץ מהמע'מ נדבר עם הדלק תחשבו חברת הובלה נגיד שמביאה את המוצרים לדוגמא פרות וירקות מהצפון למרכז או דרום זה הכל דלק אז החברה לוקחת יותר כסף מה שגורם לעליה במוצרים ועכשיו תעשו את כל זה פלוס המע'מ ושווה תודה ביבי אני לא מאמין שהוא שוב נבחר אני כרגע למזלי אין לי רכב אבל בקרוב יהיה וזה גם יהיה כואב לעמוד מול המשאבות בתחנת דלק ולראות איך שהיא שואבת את הכסף מהבנק והליטרים לא עולים..זה ביבי שלכם חברים ומה יקרה עוד ארבע שנים?שוב ביבי ואז הדלק יעלה 16 שח להמע'מ יהיה 20%?מה יהיה אז?תאמינו לי שלביבי לא חסר כסף על דלק ורכבים כמו אאודי מרצדס וכו עם מנוע 3 ליטר מינימום ותחשבו על סטודנטים דור העתיד של המדינה הזאת החיילים מה איתם?מאיפה הם יכולים לפרנס את עצמם אם גם היום בשביל נסיעה פשוטה צריך לבזבז על אוטובוס או מונית שרות..מנסיון.

זה כל מה שאני חושב על ביבי והבחורים בו והמצדיקים אותו אם הוא היה יודע לעשות חשבון פשוט הוא לא היה נמצא בחובות שלא נדבר על המבצע שהוא עשה עמוד ענן אני לא אכנס לזה..הייתי שם והיה פשוט בזיון.(מוקדש לכל מי שבעד ביבי ובחר בו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=q8nIQvwiO7I דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אם יצרכו פחות, יטילו יותר מיסים על הדלק ועל המוצרים. אל תדאג לקופת המדינה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אמרתי את זה פעם:

אחרי האלפא אולי יהיה לי עוד רכב בנזין אחד ואחרי זה יהיו לי רכבים חשמליים או על מימן.

זה בלתי אפשרי וגם אידיוטי להמשיך עם הדלק בצורה כזאת, ולא משנה אם אנחנו בארץ או בדרום אמריקה.

(ואותו רכב חשמלי ייטען בבית, לא במקומות של בטר פלייס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהדלק עולה, הכל עולה. נראה לכם שתנובה (נניח) תספוג את ההעלאה בעצמה? לא, היא תגלגל אותו למחירי חלב וכך גם חברות אחרות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אמרתי את זה פעם:

אחרי האלפא אולי יהיה לי עוד רכב בנזין אחד ואחרי זה יהיו לי רכבים חשמליים או על מימן.

זה בלתי אפשרי וגם אידיוטי להמשיך עם הדלק בצורה כזאת, ולא משנה אם אנחנו בארץ או בדרום אמריקה.

מבחינת חיסכון באנרגיה והפקה מקסימלית של תועלת מאנרגיה אין כמו מנוע חשמלי. הוא נותן נצילות גבוהה מכל מנוע בנזין או דיזל שקיימים. כמו כן, ייצור החשמל בטרובינות של חברת חשמל זה יותר יעיל מאשר כל רכב היברדי. אומנם אין היום אנרגיה המשמשת לתנועת רכבים בחינם אבל כאשר אתה משווה ייצור חשמל בטורבינות של תחנות לעומת הפקת אנרגייה על ידי מנועי בערה פנימית אז הביזבוז והזיהום ממנועי בערה פנימית הוא יותר גבוה מאשר הפקת חשמל בתחנות.

הבעייה היא שספק אם התחנות כוח בישראל ערוכות לביקוש אדיר שכזה של חשמל. שנה שעברה חברת החשמל הודיעה שהיא בחוסר של תפוקת חשמל ואיימה בהורדה של השאלטר הראשי לכמה ערים בחודשי הקיץ החמים.

מה שבטוח העתיד הולך להיות מאוד מעניין ככל הנוגע למכוניות חשמליות. נשמע דווקא ראיון לא רע. אתה מגיע לעבודה ומחבר את המכונית לחשמל. מגיע הביתה ומחבר אותה לחשמל וזה מספיק לך ל 100 פלוס ק"מ בין טעינה לטעינה זה לא רע בכלל.

גרוטאה על חשמל לדוגמה.

מה שבטוח, זה לא יקרה בדורינו, כנראה אולי בדור הנכדים שלנו. האם אתה רואה אנשים מוותרים על מכוניות עם מנועים עתירי כוחות סוס וצליל משכר של V8 לטובת מכונית חשמלית לפלפית? כנראה, כמו שבני ישראל הלכו במדבר 40 שנים עד שדור העבדים נעלם ככה יצטרכו לעבור עוד שנים עד אשר הדור שלנו שמכור לריח הבנזין ושמנים סנטטים מלאים יעבור גם הוא מעולם.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אמרתי את זה פעם:

יוסי אתה אוהב לחלום נכון ? :wink:

נראה לך שהמדינה "תאפשר" לך לרכוש רכב חשמלי\מימן\אגוזים\תמרים\לבבות של קופידון , כל עוד אפשר לסחוט ממך מיסים על שימוש בדלק פחמימני ?

כמו שאני מכיר את מדינת ישראל אנחנו הולכים לנהוג במכוניות בנזין\סולר עד הדינוזאור האחרון.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...