Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדלק שוב צפוי לעלות ויחצה את רף ה-8 ש"ח

spirit69
שימו לב! השרשור הזה בן 4074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://finance.walla.co.il/?w=/3/2618707

אז זהו, הבחירות הסתיימו, ורבים וטובים בחרו בביבי, אז ביבי משיב לנו עם עוד העלאת מחירים של הדלק. על מה ולמה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא נורא, עוד מאט שוב יהיו בחירות. אבל זו הזדמנות טובה לעצור, לעשות חושבין ולשקול איזה רכב הבא כדאי לקחת לאור מחירי הדלק שכל הזמן עולים. או מתי כבר בארץ יהיו דיזלים צנועי נפח? יש לרוב הרכבים שמיובאים ארצה דגם כזה, רק שלא מבאים אותו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור ביבי ובחירות?

מחיר הדלק עולה כי מחירי הנפט בעולם עולים. סה טו.

אין העלאה של הבלו החודש למיטב ידיעתי.

מה שכן - כשתוקם ממשלה ויצטרכו להעביר תקציב בזריזות אז ברור שיהיו גזירות.

העלאת המע"מ באחוז זה כבר כמעט וודאות.

אני גם לא אתפלא אם יעלו קצת את הבלו.

וזה נכון לכל ממשלה שתקום וגם לכל ממשלה שתיאורטית היתה יכולה לקום גם אם תוצאות הבחירות היו אחרות.

יש גירעון של 40 מליארד שקל ויהיה צריך לקחת את זה מאיפשהו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

wil - בתחילת 2006 המחיר לחבית נפט היה גבוהה ממה שהוא היום, וכמה עלה הדלק? 6 וחצי שקל לליטר, או אפילו קצת פחות. אז אני לא קונה את התירוץ הזה.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים,מספיק עם הפופוליסטיות הזאת,יש תקציב,יש גירעון יש יעדים וצריך לעמוד בהם,השאלה היא מה הם סדרי העדיפיות וממי לוקחים.

איך שלא יהיה מז**** אותנו כבר 50 שנה,ביבי לא המציא כלום.ועד שלא יצאו אנשים מהרחובות ינצפו שמשות יבעירו צמיגים ידרשו שקיפות מלאה,פירוק וועדים ו וקפיטליזציה כמעט מוחלטת,ימשיכו לדפוק אותנו ונמשיך לחיות כמו במזרח אירופה של שנות ה80.

בחזרה לרכב,אין לי בעיה שהדלק גם יהיה 8.50 אפילו 9 רק שיורדו את מחירי הרכבים והחלפים.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הם ימצאו סיבות לעלות את הדלק והרבה... ולהוריד אותו אחר כך בכמה פרוטות . צוחקים אלינו בפנים , ואנחנו ממשיכים לשתוק .מחיר הקוטגי הפריעה לכל כך הרבה , אנחנו חלשים , לא מאורגנים... בקיצור בממשלה יודעים לנצל את זה מצויין !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כנראה שלא יהיה מנוס לעבור למכוניות ממונעות חשמל. :roll:

איזה מכוניות? הפלואנס של בטר פלייס? :roflmao:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם אותו שרשור וכל פעם אותו בכי, בחייאת, לפני שאתם בוכים וצועקים ביבי, ממשלה וכו'.. תבדקו איך נקבי מחיר הדלק, מתי הממשלה משפיעה עליו וממה נובעת העליה הנוכחית והקודמת בתחילת פברואר.

וכן, לכל אלו שקופצים שפעם הדלק עלה 6 שקל והמחיר של הנפט בעולם היה גבוה, אתם צודקים, המיסים אז היו נמוכים יותר ובשנים האחרונות הם עלו, נכון מאוד. אבל עכשיו, כרגע, בחודשיים האחרונים הם לא עלו וכל אין שום קשר להחלטת ממשלה כזאת או אחרת.

נ.ב. לא הצבעתי ליכוד, מתעב את המדיניות הכלכלית של ביבי/שטיינץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה רק אני זוכר , שפעמים שעברו כשהדלק ירד העלו את הבלו וזה קיזז חלק מהירידה ?

אז ברור שעכשיו שהדלק עולה בקצת המחיר יהיה יותר יקר מפעם שעברה .

אני כבר לא מתרגש אם הליכוד קיבלו 31 מנדטים אחרי 4 שנים של התעללות באזרחים כנראה שמגיע לנו את ממשלה הזאת .

לצערי ראיתי הרבה אנשים שהצביעו ביבי כי הם מפחדים , אבל מה לעשות כנראה שאנחנו ממש עם של מפגרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...