Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 48 דקות, EliC25 כתב:

אם מישהו מחליט על דעת עצמו שקהילת חיילי המילואים היא הומוגנית ותומכת בדבריו, שה אומר שהסרטון מבוים?

שאלה למה כוונה במקרה הזה מבוים. מבחינתי מבוים זה כל פעם שהוא אומר אנחנו/מאה אלף. האם הוא חייל מילואים? יכול להיות. חרה של חייל כי הוא קורא בצורה גלויה למרד. האם לקחו מישהו והלבישו במדי צה"ל? גם יכול להיות. ב-2 המקרים תעמולת זבל שעליה אפשר להגיע לכלא. 

לפני כשעה, EliC25 כתב:

דבר שני, למה שהוא לא יסתיר את זהותו? הוא אומר פה דברים קשים לגבי חיסול אוכלוסיה אזרחית, ויכול לעמוד לדין. על פחות מזה אנשים נשפטו ונענשו

יש לנו שרים שמדברים על חיסול אוכלוסייה אזרחית, אז זה לא הבעיה. אבל אם הוא באמת מילואימניק, הוא אמור לעוף לכלא על המרדה. ואם בן אדם אומר אנחנו, אנחנו, אנחנו אז לפחות תראה את הפרצוף שלך. אחרת אתה פקה פקה עלוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4856

• SlowRide

4701

• פינדר

3731

• m3x7r3m3

2926

מיותר, עוד סרטון שכנראה יגרום לנו נזק תדמיתי בעולם.

לא חסרים סרטונים שכבר רצים בפייסבוק ומציגים אותנו כפראי אדם. 

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EliC25 כתב:

ווואו בוא נעשה סדר

אם מישהו מחליט על דעת עצמו שקהילת חיילי המילואים היא הומוגנית ותומכת בדבריו, שה אומר שהסרטון מבוים?

דבר שני, למה שהוא לא יסתיר את זהותו? הוא אומר פה דברים קשים לגבי חיסול אוכלוסיה אזרחית, ויכול לעמוד לדין. על פחות מזה אנשים נשפטו ונענשו

בגדול אם ידעו מי זה אמורים להדיח אותו, או לשפוט אותו לכל הפחות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yor2 כתב:

שכנה שלחה לי תסרטון הזה. אם זה לא מבויים. אז זה גרוע. עיבוד שליטה של ביבי.

או שהוא רוצה איבוד שליטה במכוון. ככה לפי דעתי.

הדביל הזה לא מייצג אף אחד חוץ מעצמו וקומץ חבריו הקרובים במילואים שהוא החליט שמייצגים 100 אלף משום מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, yor2 כתב:

שכנה שלחה לי תסרטון הזה. אם זה לא מבויים. אז זה גרוע. עיבוד שליטה של ביבי.

או שהוא רוצה איבוד שליטה במכוון. ככה לפי דעתי.

יש מצב שהיה משעמם ליאיר נתניהו במיאמי והוא החליט להתחפש ללוחם?

זה נראה הצגה ומרגיש כמו הצגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.5.2024 בשעה 15:57, garicho כתב:

הערכה עוד מאוקטובר 2021 שרוסיה עומדת לפלוש לאוקראינה. 4 חודשים מראש. 

מה ההערכה של האמריקאים לגבי פלישה סינית לטיוואן? והאם הם רואים בגישה שלהם כלפי רוסיה/חמאס/איראן כמשהו שיכול לתרום לתיאבון המפותח של סין?

חבר שואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה יהיה יותר כמו באוקראינה מאשר פה.

ישלחו להם טונות של נשק וסנקציות על סין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, יובל .מ. כתב:

מה ההערכה של האמריקאים לגבי פלישה סינית לטיוואן? והאם הם רואים בגישה שלהם כלפי רוסיה/חמאס/איראן כמשהו שיכול לתרום לתיאבון המפותח של סין?

חבר שואל.

מה אתה היית עושה?

אני שואל. אין לי חברים.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מה אתה היית עושה? - מנתק לחלוטין כול קשר עם סין.

אני שואל. אין לי חברים.

אני חבר שלך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שפלישה סינית לטאיוואן תעבור בשקט טועה בענק, בניגוד לאוקראינה- טאיוואן די קריטית לסגנון החיים של כולנו. ארבע אותיות-

TSMC.

כמובן שיש עוד הרבה סיבות מעבר לזה, אבל העולם יוכל להתגבר על הכל בצורה זו או אחרת, העולם לא יוכל להתגבר על השבתה מיידית של 60 אחוז מקיבולת יצור השבבים בעולם.

כן, התחילו לבנות פאבים במיליון מקומות, אבל עד שהמאזן ישתנה משמעותית וטאיוואן לא תחזיק מעל 65 אחוז יש עוד עשור בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, כמו שכתבתי כמה הודעות קודם, יש לי תחושה שידיו של יאיר נתניהו קשורות בצורה מסויימת לסרטון. זה היה בחצי הלצה חצי ברצינות אבל איכשהו תמיד זה מגיע אליו.

המזל שלנו שהבן שלו לא ממש מתוחכם כמו האבא. אומנם הוא נעזר בכליו של האבא אבל הוא לא מחוכם כמוהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן בצה"ל. התחילו לפתוח בחקירה. מעניין מה יהיו הממצאים.

רעול פנים במדים בסרטון המרדה: "נקשיב רק לרה"מ - לא לגלנט ולא להלוי"; מצ"ח חוקרת (ynet.co.il)

בצה"ל החליטו לפתוח בחקירת מצ"ח בעקבות סרטון שבו נראה חייל מילואים לכאורה רעול פנים מצהיר: "לא מתכוונים למסור את המפתחות לרשות פלסטינית, אדון גלנט, תחליף את התקליט או שנלך רק עם רה"מ". הרמטכ"ל הנחה על שיח בכל היחידות. יאיר נתניהו שיתף את הסרטון.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...