Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, oryo כתב:

אין לי שמץ של מושג איך הוא הצליח לבשל את התבשיל הזה

איך? הוא לא הצליח לבשל כלום ולא המציא כלום.
מי שפתח לו את העיניים זה הסוקר האמריקאי מארה"ב שמת לא מזמן, שם הייתה נקודת המפנה.

הנדסת תודעה מסתבר היא משהו שקל יחסית לעשות.
תראה מה קורה ברוסיה, שאחוז גדול מהאוכלוסיה בטוח שהאוקראינים הם נאצים שמנסים להרוס את רוסיה.
תראה מה קורה בצפון קוריאה.

יש היום רשתות חברתיות, ניתן להפעיל שם שלל כלים להינדוס תודעה. לא צריך להיות גאון בשביל זה, צריך כסף אומנם, אבל הרבה פחות מפעם.
העולם היום הוא הרבה יותר גדול מערוץ תקשורת כזה או אחר וגם לזה נתנו מענה בדמותו של בתאון 14.
תן למנסון גישה לרשתות חברתיות וצבא של היפים זומבים היה עולה על הוליווד ורוצח שם את כולם.

אני ממש לא חושב שזה הופך אותו לגאון/גורו/כל שיט אחר.
זה אומר אולי שהוא בנאדם חסר מעצורים וחסר מוסר, זה לדעתי תנאי הכרחי כדי לגרום לדבר כזה לעבוד, אבל גאון? פחחחח, בטח גאון עם איי קיו שני או שלישי הכי גבוה בעולם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4779

• פינדר

3808

• m3x7r3m3

2926

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

*השוטרים שהכו אקסטרה וקיללו צריכים להיות מטופלים משמעתית ואפילו מפוטרים, אל תסיטו את זה לשם שוב כי זה לא קשור. 

מצחיק, נכנסתי לפה כדי לכתוב לך תודה על המשילות, אחרי שקראתי הבוקר ששוב שוטרים פוצצו במכות מפגין נגד הממשלה (הפעם אחד שחזר מאיזה חצי שנה במילואים, אבל למי איכפת, נכון?) ואחד מהם גם איים לאנוס את אמא שלו. ואז ראיתי שאתה מבקש לא להסיט כי זה לא קשור. אבל זה כן. כשהמפכל מתלונן שהשר עוקף אותו ופונה ישירות לקצינים בשטח, כשמרד הבטחון, שב״כ, צה״ל, מדליפים לתקשורת שיש בעיה במחוז ש״י בירושלים, מאותן הסיבות בדיוק, זה דווקא כן קשור.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

מצחיק, נכנסתי לפה כדי לכתוב לך תודה על המשילות, אחרי שקראתי הבוקר ששוב שוטרים פוצצו במכות מפגין נגד הממשלה (הפעם אחד שחזר מאיזה חצי שנה במילואים, אבל למי איכפת, נכון?) ואחד מהם גם איים לאנוס את אמא שלו. ואז ראיתי שאתה מבקש לא להסיט כי זה לא קשור. אבל זה כן. כשהמפכל מתלונן שהשר עוקף אותו ופונה ישירות לקצינים בשטח, כשמרד הבטחון, שב״כ, צה״ל, מדליפים לתקשורת שיש בעיה במחוז ש״י בירושלים, מאותן הסיבות בדיוק, זה דווקא כן קשור.

🤘

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:

בחייך יבגני. זה הכל רצף של אירועים נקודתיים, חסרי הקשר. אין סיבה. אין תוצאה. מקריות בלבד.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. אין קשר ואין סיבה. ולדעתי בבחירות הבאות חייבים מישהו שידאג למשילות באמת, כלומר יתן כח אינסופי לאנשים במדים להרביץ למי שהם רוצים ולירות במי שהם רוצים. מקסימום אם זה לא יעבוד נפטר אותם מכוחות הבטחון, ואז נצביע למי שבאמת ידאג למשילות.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

זה לא משהו חדש. אתה קצת מנותק מהמציאות פה..

סוף סוף אפשר להסכים על משהו (גם אם זה חלקי משפט).

לפני 57 דקות, יבגניפ כתב:

ואחד מהם גם איים לאנוס את אמא שלו. 

למה אתה פרימיטיבי?

אולי השוטר מזדהה בתור "אנס" (rape/rapist).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, הצילינדר השישה עשר כתב:

מאיפה השטות הזו? אילו ״רבים״? מי מפגר מספיק לרצות שהמדינה שלו תיכשל כדי שיזרקו את המאמן? אם המדינה תיכשל לא תהיה משמעות למי עומד בראש המדינה. 

עד לפני עשור לערך הצבעתי למנהיג המהולל. אני זוכר את התרגיל המסריח שלו לגנץ, הוא הפיל תקציב כדי להישאר ה״מאמן״. התרגיל שלו לבנט כמעט עלה בתסבוכת משפטית עולמית בגין יהודה ושומרון (אלק ״ימין״). אם כבר, נראה שה״מאמן״ מוכן לשרוף את המדינה, העיקר שהוא ישאר המאמן

מאיפה השטות הזו? אילו ״רבים״? מי מפגר מספיק לרצות שהמדינה שלו תיכשל כדי שיזרקו את המאמן? אם המדינה תיכשל לא תהיה משמעות למי עומד בראש המדינה. 

עד לפני עשור לערך הצבעתי למנהיג המהולל. אני זוכר את התרגיל המסריח שלו לגנץ, הוא הפיל תקציב כדי להישאר ה״מאמן״. התרגיל שלו לבנט כמעט עלה בתסבוכת משפטית עולמית בגין יהודה ושומרון (אלק ״ימין״). אם כבר, נראה שה״מאמן״ מוכן לשרוף את המדינה, העיקר שהוא ישאר המאמן

"מבחינתי, היום התחיל המאבק להפלת הממשלה", אמר רדמן בריאיון ל"כלכליסט" שפורסם היום (חמישי), בעקבות העברת החוק לצמצום עילת הסבירות. "זה מאוד פשוט וכבר לא קשור לרפורמה".

רדמן נשאל "אבל איך מפילים ממשלה? אנחנו במשטר דמוקרטי ואין בחירות באופק". על כך השיב: "מתחילים להקשות מאוד על המצב הכלכלי. כבר רואים שמוציאים מישראל כסף, נראה בקרוב מהלך של משיכת כספים מהבורסה. לצערי הרב זה יביא לאינפלציה מטורפת ולעליית הריבית וזה יכביד על הציבור. אנשים יתחילו להיחנק מהמשכנתאות, לא יהיה כסף לקנות בסופר".

לדברי רדמן, "בעוד שלושה-ארבעה שבועות אתה תראה מכתבים ממפקדים בשב"כ ובמוסד שיגידו שהם פורשים, ובסוף יגיע חבר כנסת אחד בודד שיגיד שהוא כבר לא יכול. המדינה תתרסק, אך לצערי הרב אנחנו נצטרך לעצום את העיניים ולסתום את האף ולתת להם להוביל אותנו לשם".

"נראה אנשים שמוציאים כסף מהבורסה ואפילו מחשבונות עו"ש, ונמשיך ברחובות במחאה שישראל עוד לא ידעה כמותה. במקביל, מערך הביטחון והשירות הציבורי ילכו ויתפרקו", הוסיף רדמן. "אני מקווה שאצליח לשכנע את כולם שעכשיו היעד הוא להפיל את הממשלה, כי היום הממשלה הזאת חתמה על הדה-לגיטימציה של עצמה".

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתפלא אם היית אומר שהריאיון הזה הוא של נשיא איראן/סינוואר. עצוב שהוא מגיע לרמה הזאת.

גם אמירה מנותקת "אם בית קפה קטן ייראה ירידה בפידיון זה שווה את זה", יא כלב זה עסק של בן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Renaultrap כתב:

על כך השיב

אתר מתאר ראיון עם אדם אחד. היכן כאן ״רבים״? אלא אם הוא מזדהה כ״רבים״ ואז אני מתנצל על הmisgendering 

עריכה אחרונה על ידי הצילינדר השישה עשר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו צפה אמש בכתבה ששודרה בערוץ 12 שנושאה היה הגבול המזרחי שלנו? 

עצוב. למעט חלק קטן בגבול, רוב הגבול פרוץ, פשוט פרוץ לו. ה-7 לאוקטובר הבא זה עניין של זמן.

אילו המדינה לא הייתה זורקת לחרדים מיליארדי שקלים במשך עשורים, המדינה היום הייתה במצב הרבה יותר טוב מבחינה ביטחונית, כלכלית ובטח חברתית. 

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

מבחינתי, היום התחיל המאבק להפלת הממשלה", אמר רדמן בריאיון ל"כלכליסט" שפורסם היום (חמישי), בעקבות העברת החוק לצמצום עילת הסבירות. "זה מאוד פשוט וכבר לא קשור לרפורמה".

ביבי והביביסטים פועלים בדיוק באותה צורה של האחים המוסלמים, מנצלים את הדמוקרטיה והמוסר כדי לפגוע בדמוקרטיה ובמוסר. אתה והדומים לך אנשים חסרי מוסר בסיסי, יאללה, הגיע הזמן לחסום אפסים כמוך. 

הכותב נחסם ליומיים בשל התבטאויותיו - אנא שמרו על שפה נקיה ואל תחלקו ציונים לגולשים אחרים

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, oryo כתב:

שים לב שאני מעולם לא קראתי לך ביביסט (אם הייתי חושב כך לא הייתי מגיב, אני לא מתדיין עם ביביסטים באינטרנט כי זה חסר תכלית, מעבר לפיקנטריה פה ושם), כן הצבעתי על כך שאתה משתמש באותם טיעונים/טענות שלהם (מילולית זה נכון, אני לא מחפש להקניט). 

א. אני לא יודע איזה מחנה אתה חושב שאני נמצא, נניח שמאל למרות שזה לא מדויק אבל מגבלות הפלטפורמה וכו׳

ב. כשאתה משתמש בטיעון הזה אתה רוקד לצלילי חלילו של ביבי, שהפך את האינטרס שלו והאינטרס של המדינה ליענו-אחד, בזמן שזה רחו(ווווו)ק מלהיות המצב - כפי שהעובדות מראות בשטח מבחינת גרף מצב ישראל על ציר זמן שלטונו, שלא לדבר על ההחלטות שהוא מקבל עבור שימור השלטון. במחילה, אני לא משתתף במשחק הזה שמי שמבקר את ביבי הוא-הוא בוגד בישראל, כמו שאני לא אומר שמי שמצדד בביבי הוא בוגד בישראל למרות שקונקרטית זו התוצאה של הפעולות שלו, בהתייחסות לישראל כמדינה מערבית מתוקנת המחפשת חיי רווחה לאזרחיה.

כאמור - מסכים איתך. הם טיפשים/אינטרסנטים, נותנים להטרלות שלו במה, ״מנצחים בקרב״ (לתחושותיהם) ומפסידים את המלחמה.

זה מעניין כי מה שביבי מנסה לעשות זה להכפיף את התקשורת ואת מע׳ המשפט לממשלה, ולשיטתך זה ״עדיף״ על המצב (הלא אידיאלי) הקיים. אתה לא יודע מה קורה כששליטים נצחיים מכפיפים מערכות לשלטון שלהם..? מה, לא מכיר את הדוגמאות? אני בספק.

לא הייתי תומך בהכפפת מע׳ המשפט והתקשורת לשלטון גם אם לפיד היה רה״מ, אין כאן שאלה של פוליטיקה יש כאן שאלה של תפיסת עולם לגבי ביזור כח והפרדת רשויות.

אני מתנצל אם לקחת את ה"האשמה" באופן אישי. אני מסה להעלות (ולהתמודד עם) טיעונים ולא יודע מה דעתו של כל אחד פה. בדרך כלל פוסטים שלי זוכים לכמה תגובות המכנה המשותף שלהן הוא "ביביסט" אז אני שמח שיש גם חריגים בהקשר הזה, גם אם הם חושבים שאני טועה.

יתכן מאד שאני משתמש בטיעונים של ביביסטים. גם הם צודקים לפעמים. לא מעט פעמים אני מסכים עם חברים או עמיתים לעבודה, למרות שאף אחד מהם לא מצביע ימינה ממפלגות המדבקה המכונות באופן קולקטיבי "מרכז-שמאל". אגב, אין לי עניין בתיוג שלך למחנה כזה או אחר כי אני לא חושב שיש כאלה יותר. המפלגות האידיאולוגיות היחידות ששרדו את מהפכת הטרלול בארץ הן עוצמה יהודית, הציונות הדתית, הערבים והחרדים. כל השאר מתחלקים לאורך ומשני צידי הגבול שבין ביבי לרל"ב.

אני מניח שברור לך שהכינוי ביביסטים הוא מתנשא. לאורך שנים של ויכוחים עם חברים שהם אנשי שמאל אמיתי נתקלתי באמירות מזלזלות על "אנשי הימין", עוד לפני המצאת הביטוי המזלזל האחרון. "הם" היו מטומטמים, ברברים, אלימים ו"לא כמוני". טענתי אז ואני סבור היום שאין הבדל בין זה לבין פליטת הפה המפורסמת מבחירות 81, וחלק ממאבק כוחות היסטורי, מכוער וכזה שצריך להיות מוכרע בקלפי. כל עוד לא צריך סף פסיכומטרי כדי להצביע בבחירות שם יוכרע הרכב הכנסת.

פן נוסף של ההתנשאות כפי שבא לידי ביטוי בימים אלה הוא הפליאה על הכינוי שדבק במחנה- רל"ב. אני לא בוגר כל 4000 העמודים בשרשור, אבל מאז שהצטרפתי ראיתי כבר את בנט, ליברמן, גנץ ולפיד כראשי ממשלה אלטרנטיביים שיחזירו את ישראל למסלול. רשימה שכוללת משיחיים, מתנחלים, רמאים, קושרי הון-שלטון ואחראים למחדלים בטחוניים, כולל הנוכחי. אני לא רואה הבדל (לצערי הרב) בין זה לבין המפלגה הדמוקרטית שבמסגרת קמפיין רל"ט מריצה גופה. זו המשמעות. אנחנו רוצים להילחם ברוע הזה, ואל תעסיקו את עצמכם במה יהיה אחר כך. אצלי זה לא עובר.

מעניין שאתה מדבר על הכפפת התקשורת לשלטון. עד היום נסגרו (או עמדו בפני איום סגירה) כאן רק כלי תקשורת ימניים (אם נתעלם מ"דרך הניצוץ"). ערוץ 7, ישראל היום ואחרון ברשימה ערוץ 14. זכורה לטוב הגבלת מספר העמודים של עיתונים שמחולקים חינם, ופגישות אינסופיות בין משפחת מוזס ל"טובי" הפוליטיקאים שלנו. לפני שנאשים את ביבי בזה, אתה מוזמן לחזור להתנהלות של ידיעות אחרונות סביב בחירות 1996, טרם פרוץ ה"ביביסטים". גם החגיגות סביב תיקי נתניהו העלובים הן לא פחות מסכנה. נתניהו האיש לא חשוב לי. אני רואה את אותה תופעה בארה"ב. טראמפ הוא ליצן, ועצוב שהוא התקווה בארה"ב. הפוליטיזציה של מערכת המשפט ע"י מי שנושא על דגלו את שם הגנת הדמוקרטיה זה גזלייטינג 101. ההפחדות על פוליטיזציה של המשטרה מפי מי שטרח להשתיק את פרשת פגסוס (ופרשת רוני ריטמן) הזויות.

לגבי מערכת המשפט, יש כאן ויכוח אידיאולוגי לגיטימי ואף הכרחי בדמוקרטיה לגבי הגבולות בין הרשויות. בני אדם הם תאבי כוח. זה בולט אצל פוליטיקאים, אבל ההנחה ששופטים הם מעל זה שגויה מיסודה. מניתי את הסיכולים הממוקדים של המערכת במי שניסה לנקות ממנה קצת אבק. זה לא קשור לפרטי הרפורמה, ואני מודה שברגע שהתחילו המהומות ברחובות איבדתי את העניין בהם. גם הקמפיין להפלת הממשלה לגיטימי לגמרי בדמוקרטיה בריאה, אבל בינו לבין הפרדת הרשויות אין דבר וחצי דבר. אין בו גם שום קשר למלחמה בשחיתות, אחרת לא היו יוצאים מאות אלפים כדי להשאיר שודד קרקעות במשרד הבטחון לאחר שנשלח לו מכתב פיטורין. חבל לי שמארגני הקמפיין הלגיטימי נקטו בכלים לא לגיטימיים, ועוד יותר מזה שרשויות האכיפה לא הציבו גבולות ברורים למחאה. פה אנחנו מאד חלוקים, כי אתה סבור שתומכי ביבי מסייעים ל"בגידה במדינה" ואילו דעתי היא שתנועת המחאה גרמה לנזק בל יתואר למדינת ישראל.

אנחנו מדינה מפורקת והאוכלוסיה שמאמינה ב"ישראל כמדינה מערבית מתוקנת המחפשת חיי רווחה לאזרחיה" עסוקה במאבקים פרסונליים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Shmulik_Miata כתב:

מישהו צפה אמש בכתבה ששודרה בערוץ 12 שנושאה היה הגבול המזרחי שלנו? 

עצוב. למעט חלק קטן בגבול, רוב הגבול פרוץ, פשוט פרוץ לו. ה-7 לאוקטובר הבא זה עניין של זמן.

אילו המדינה לא הייתה זורקת לחרדים מיליארדי שקלים במשך עשורים, המדינה היום הייתה במצב הרבה יותר טוב מבחינה ביטחונית, כלכלית ובטח חברתית. 

אני כל הזמן שואל ושאלתי אם אפשר לעבור את הגבול לירדן וכולם עונים לי שיש שמירה ומצלמות ומוקשים ואי אפשר לעבור.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

אתר מתאר ראיון עם אדם אחד. היכן כאן ״רבים״? אלא אם הוא מזדהה כ״רבים״ ואז אני מתנצל על הmisgendering 

לך לראיון של קובי ריכטר אצל שלום קיטל ותשמע את רוח המפקד. מה ציפית, שאלך לראיין את כל מי שמחא כפיים ושרק במשרוקית בהסכמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...